- 06.08.2023
- 4.5 Reitingas
- 717 Peržiūros
- Komentarai
Gydytojas Čarlzas Morganas (Charles Morgan), buvęs CŽV agentas ir JAV kariuomenės konsultantas neurologijos klausimais, teigia, kad tiek skiepytų, tiek neskiepytų žmonių kraujyje aptikta nanotechnologijų.
2018 m. daktaras Morganas kalbėjo Vest Pointo kadetams apie dabartinę technologijų būklę. Jis supažindino kadetus su 2013 m. atliktais eksperimentais, kai žmonėms buvo įdėti nerviniai implantai, leidę jiems mintimis valdyti rankų protezus. Jis taip pat aptarė eksperimentus, kurių metu vienas žmogus gali valdyti kito žmogaus rankas tiesiog dėvėdamas EEG kepuraitę. Šių eksperimentų dalyviai galėjo perduoti informaciją iš vienų minčių į kitas. Naudojant šią technologiją taip pat galima lengvai ištrinti prisiminimus.
Apie tai praneša Discernreport.com: Daktaras Morganas prisipažįsta, kad jie turi technologiją, leidžiančią nusitaikyti į konkretų žmogų, ir dirba ties galimybe ištrinti bet kurio pasirinkto žmogaus prisiminimus. Prieš penkerius metus didžiausias jų iššūkis buvo sugebėti užmegzti ryšį su hipokampu nenaudojant fizinių laidų. Ir tai greičiausiai yra vienas iš motyvacinių veiksnių, skatinančių eksperimentinių COVID kadrų diegimą.
Naudodama tamsaus lauko mikroskopiją, daktarė Ana Maria Mihalcea labai detaliai užfiksavo tai, kas mokslinėje literatūroje apibūdinama kaip šiandien egzistuojančios veiksmingos technologijos. Tokios technologijos, kaip kvantiniai taškai.
Kvantiniai taškai - tai nanotechnologijos, gebančios organizuoti, veikti, bendrauti ir kurti struktūras kraujyje. Jie tai daro naudodami derinamą fotoluminescenciją, kurią galima užprogramuoti diktuoti įvairias užduotis optiniu ryšiu. Mokslinėje literatūroje pateikiamas aprašymas ir vaizdai, palyginti su tuo, ką užfiksavo Mihalcea tamsaus lauko mikroskopija, yra tokie patys. Galima matyti skirtingomis spalvomis mirksinčius kvantinius taškus, veikiančius kaip dirbtinis intelektas, nukreipiantis aplink juos vykstantį savaiminį surinkimą. Kraujyje susidaro burbuliukai, kurie veikia kaip statybų aikštelės. Šiuose statybų burbuliukuose kvantiniai taškeliai organizuoja įvairių medžiagų savaiminį surinkimą.
Šios technologijos aptinkamos tiek skiepytų, tiek neskiepytų žmonių kraujyje. Priklausomai nuo to, kokių medžiagų yra, kvantiniai taškeliai paskatina jas savarankiškai surinkti. COVID vakcinose gausu retųjų ir sunkiųjų metalų, iš kurių galima gaminti įvairias nanotechnologijas. Tačiau atrodo, kad beveik visi yra užsikrėtę kokiomis nors nanotechnologijomis. Kelių tyrėjų grupių duomenimis, atrodo, kad kiekvieno žmogaus kraujyje yra medžiagų, reikalingų siūleliams gaminti, ir tinklelio darbo šiai technologijai. Kraujo mėginiai, kurie atrodo sveiki, visiškai pasikeitė dvi valandas veikiant vos 10 miliamperų elektros srove. Atrodo, kad mus galėjo užkrėsti chemtreilai.
Pirmą kartą apie Morgellono ligą buvo pranešta 2002 metais. Ji pasireiškia, kai žmogaus organizme auga sintetiniai pluoštai arba gijos. Dešimtmečius buvo keliamos teorijos, kad tai plinta per Chemtrails. O žiūrint pro mikroskopą, atrodo, kad tai tos pačios gijos, kurias šiandien žmonės vadina kraujo krešuliais. Ir tai, ką moksliniai žurnalai vadina savaime susiformavusiais hidrogelais. Pasak Dane'o Wiggingtono iš "Geoengineering watch dot org", nanodalelės purškiamos visame pasaulyje.
Gera žinia yra ta, kad daktaro Mihalcea tyrimuose rasta priemonė. Užkrėstame kraujyje esanti geležis oksidavosi iki 3 plius būsenos. O vartojant antioksidantus galima ištirpdyti šiuos gijų krešulius. Ji nustatė, kad EDTA chelatavimo terapija per 3 dienas ištaiso užkrėstą kraują. Taip pat veikia ir didžiulės vitamino C dozės.
Gamtos Terapija tavo namuose:
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau