Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (5.3K) Komentarų: (0) (09.05.2017 - 21:34)

Atsisveikinkite su kelio ir sąnarių skausmu, nuo pirmos panaudojimo dienos!

Svarbu! Šis kokteilis padės sustiprinti ir atstatyti sausgysles ir raiščius.

Nesvarbu, ar dėl prastos laikysenos, ar prastos batų kokybės, tai neišvengiama, ankščiau ar vėliau visi mes jausime kelio ir sąnario skausmus. Su metais, tokių sergančių žmonių visame pasaulyje daugėja.

Siūlomas natūralių priemonių receptas, skirtas gydyti kelio ir sąnarių skausmus. Rezultatas yra pasiekiamas beveik pirmą dieną!

Atsisveikinkite su kelio ir sąnarių skausmu

Ingredientai:

  • 1 puodelis avižų dribsniai;
  • 1 puodelis 100% apelsinų sulčių;
  • mažas šaukštelis cinamono miltelių;
  • 1 puodelis vandens;
  • 2 puodeliai ananasų, supjaustytų į kvadratus;
  • 0.5 puodelio smulkintų migdolų;
  • medaus, dėl pasaldinimo (neprivaloma).

Paruošimas:

Pirma, paimkite puodą ir sumaišykite avižinius dribsnius su vandeniu, paruoškite iki vartojimo. Kai avižų dribsniai išvirs, išimkite juos ir leiskite jiems atvėsti.

Sudėkite avižinius dribsnius į maišytuvą su kitais ingredientais ir kruopščiai sumalkite iki vientisos tyrės. Jūs galite įpilti vandens, jei pastebėsite, kad vaistas yra per tirštas.

Vartokite šį gėrimą šaltą, atvėsusį. Vartokite šią priemonę, taip dažnai, kaip įmanomą ir jūsų sąnariai, raiščiai ir sausgyslės gaus visus būtinus mineralus. Po reguliaraus naudojimo, jie pilnai atsistatys!

Vartojant šį gėrimą kas dieną (supurtinus), kad pašalinti kelio ir sąnarių skausmą, patikinama, kad po poros dienų, jūsų skausmas mažės, kol visiškai dingsta!

Jei patiko šis receptas, ir dingo skausmas, pasidalinkite su kitais, parašykite komentarą. Jums vienas komentaras, ar pasidalinimas receptu, man vienas malonumas!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: sąnarių skausmas, raištis, gydymas, sąnariai, sausgyslės, kelių skausmas, sveikatos patarimai, liaudies medicina

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar