Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (28.06.2017 - 22:07)

Burtai, padėsiantys atsikratyti priešo

Jei turite priešą kuris pastoviai jus persekioja, neduoda jums ramybės šie burtai padės užbaigti visa tai.

Šeštadienį ant altoriaus uždekite dvi juodas žvakes ir, darydami tai, įsivaizduokite visą tą blogį, kurį jums padarė jūsų priešas. Degiklyje uždekite tris lašus kvapniosios bosvelijos eterinio aliejaus, kad nuvytų visa, kas neigiama, ir ant pergamentinio popieriaus parašykite šiuos žodžius: „Dink, mano Burtai, padėsiantys atsikratyti priešo prieše (priešo vardas). Dink ir niekada nekelk kojos per mano namų slenkstį“. Jei neturite pergamentinio popieriaus galite naudoti paprastą baltą popierių.

Tuojau pat uždekite juodą žvakę ir po ja padėkite pergamentą. Tada uždekite rausvą žvakę ir tarkite: „(Įvardykite priešą), rask meilę vietoje neapykantos; tavo sieloje teįsivyrauja taika ir meilė. Leisk man ramiai gyventi ir palik ramybėje mane ir mano mylimus žmones“.

Atsisėskite ir įsivaizduokite savo priešą laimingą keliaujantį tolyn, palikusį jus visiems laikams ramybėje. Užgesinkite žvakes ir kartokite ritualą kiekvieną dieną septynias dienas iš eilės.

Po savaitės burtai bus baigti ir jūsų priešas jums nebeturėtų trukdyti. Šie burtai yra baltoji magija. Juos atlikdami jūs nepakenksite ar nenuskriausite savo priešo. Jūs tiesiog padėsite atsikratyti jam pykčio kurį jis jaučia jums ir duoti jums ramybę.

 


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar