Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (997) Komentarų: (0) (28.06.2017 - 22:07)

Burtai, padėsiantys atsikratyti priešo

Jei turite priešą kuris pastoviai jus persekioja, neduoda jums ramybės šie burtai padės užbaigti visa tai.

Šeštadienį ant altoriaus uždekite dvi juodas žvakes ir, darydami tai, įsivaizduokite visą tą blogį, kurį jums padarė jūsų priešas. Degiklyje uždekite tris lašus kvapniosios bosvelijos eterinio aliejaus, kad nuvytų visa, kas neigiama, ir ant pergamentinio popieriaus parašykite šiuos žodžius: „Dink, mano Burtai, padėsiantys atsikratyti priešo prieše (priešo vardas). Dink ir niekada nekelk kojos per mano namų slenkstį“. Jei neturite pergamentinio popieriaus galite naudoti paprastą baltą popierių.

Tuojau pat uždekite juodą žvakę ir po ja padėkite pergamentą. Tada uždekite rausvą žvakę ir tarkite: „(Įvardykite priešą), rask meilę vietoje neapykantos; tavo sieloje teįsivyrauja taika ir meilė. Leisk man ramiai gyventi ir palik ramybėje mane ir mano mylimus žmones“.

Atsisėskite ir įsivaizduokite savo priešą laimingą keliaujantį tolyn, palikusį jus visiems laikams ramybėje. Užgesinkite žvakes ir kartokite ritualą kiekvieną dieną septynias dienas iš eilės.

Po savaitės burtai bus baigti ir jūsų priešas jums nebeturėtų trukdyti. Šie burtai yra baltoji magija. Juos atlikdami jūs nepakenksite ar nenuskriausite savo priešo. Jūs tiesiog padėsite atsikratyti jam pykčio kurį jis jaučia jums ir duoti jums ramybę.

 

ŽYMĖS: priešas, priešo atsikratymas, burtai

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ar jums tikrai reikia antibiotikų?...

Tarp gydytojų sklando mitas, kad pacientai trokšta antibiotikų, kad ateis ir reketuos, šitų stebuklingų vaistų, nors visai jiems...
Medicinos naujienos
6 būdai paspartinti smegenų veiklą...

Smegenys yra neįtikėtinai „tamprūs“ (žr. Smegenys yra tampomi), tad galite perjungti save ir net išauginti naujų ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Tik viena stiklinė šio gėrimo ir jūsų kepenys atsinauji...

Mūsų kūnas beveik visada pilnas toksinų, dėl šiuolaikinio gyvenimo ir mažo vartojimo sveiko maisto. Prekybos centrų lentynose...

Medicinos naujienos
Mitai apie vandens gėrimo «taisykles»...

Visi esame girdėję vandens gėrimo „taisykles“: gerti vandens, kol šlapimas bus skaidrus, ir gerti vandens dar nei...