Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 6

Efektyvus būdas stiprinti ir koreguoti sveikatą piramidėmis

Apie magišką piramidžių galią žinojo ir ją taikė senovės Egipto žyniai. Tai paprastas, bet labai efektyvus būdas stiprinti ir koreguoti sveikatą. Šiandien piramidėmis galima gydytis namuose, tereikia jas įsigyti arba pasigaminti patiems.

Gydytis galima mažomis, didelėmis piramidėmis, pagamintomis iš įvairių medžiagų, taip pat tuščiavidurėmis, į kurias galima įeiti, įstatyti indą su vandeniu ir pan. Veiksmingiausios – iš šungito pagamintos piramidės. Piramidžių skleidžiama energija tokia stipri, kad pasirodo net veikia piramidžių nuotraukos ar įsivazduojamos piramidės.

Efektyvus būdas stiprinti ir koreguoti sveikatą piramidėmisJei perkate mažas mineralų piramides, geriau pirki 2 ir tokias, kurios tinka jūsų Zodiako ženklui.

Piramidžių žinovai teigia, kad piramidė veiksmingesnė tuomet, kai jos šonai griežtai orientuoti pagal pasaulio šalis.  

Gydančio vandens prisodrinimas piramidės pagalba

                 Į mažą tuščiavidurę piramidę pastatykite indą su vandeniu ir laikykite 2 savaites. Visą laiką vanduo bus veikiamas piramidės energijų ir įgis provandens savybių – susitapins su pirmapradžiu vandeniu ir įgis jo gydomąsias savybes.

Tokį vandenį galima gerti, vilgyti juo kūną. Suvilgius tokiu vandeniu odą, vandens energija pereina į odą, kuri kone stebuklingai atsinaujina, atjaunėja. Pasak išbandžiusių tai kur kas efektyvesnė priemonė už bet kokį brangų jauninantį kremą. Panašiai šis vanduo veikia ir plaukus. Jei piramidės vandeniu nors kartą per savaitę skalausite ištrinktus plaukus, jie atkurs natūralią spalvą, bus sveiki ir tankūs.

                 Labai palankiai veikia geriamas piramidės vanduo. Jo skonis ypatingas. Šis vanduo tonizuoja visą organizmą – atrodo, kad į saulės rezginį teka energija. Dar  jis vadinamas jaunystės eliksyru. Beje, piramidėje galima pakrauti ne tik vandenį, bet ir bet kokį kitą skystį.

Kaip gydo tuščiavidurė piramidė

                 Gydytis piramide visai nesunku, o efektas jaučiamas išsyk. Tuščiavidurę piramidę statykite ant skaudamos vietos: juosmens, kelio, tik ne širdies plote. Palaikykite 30 min. Jei skauda galvą, piramidę virš jos laikykite ne ilgiau nei 15 min. Piramidę galima pakabinti virš lovos.

                 Dėmesio: tai netinka vaikams ir sergantiems širdies ligomis.

Kaip gydo iš mineralų pagaminta piramidė

                 Iš mineralų pagamintą piramidę pastatykite ant stalo, jos šonus tiksliai orientuokite pagal kompasą. Jūs turite būti šiaurinėje piramidės pusėje. Padėkite rankas ant stalo taip, kad tarp piramidės ir jūsų išskėstų pirštų būtų ne didesnis kaip 1 cm atstumas. Žiūrėkite tiesiai į priešais jus esantį piramidės šoną ir įsivaizduokite, kaip iš piramidės viršūnės sklinda pulsuojantis spindulys, kuris įsiskverbia giliai į jūsų kūną, į nesveiką organą.

                 Jei nejaučiate iš piramidės sklindančios šilumos, galite dešinę ranką uždėti ant jos šono, o kairę – ant skaudamos vietos. Tarp jūsų piramidės atsiras energetinis ryšys ir jūs sugersite jos energiją.

                 Gydymosi metu kvėpuokite ramiai, ritmingai. Įkvėpdami įsivaizduokite, kad ranka iš piramidės semiatės energijos ir siunčiate ją į plaučius, o iškvėpdami energiją siunčiate į skaudamą vietą arba į saulės rezginį (jei norite pasikrauti geros energijos).

                 Jei seanso metu pajusite dusulį, gydymą tuoj pat nutraukite. Paprastai teigiamas poveikis gaunamas per 15-20 min. Gydymo seansą geriausia atlikti ryte, prieš pusryčius arba vakare, bet ne vėliau kaip 19 val., kitaip gavę daug energijos galite nebeužmigti naktį.

                 Seanso metu galite naudotį vieną ar net kelias nedideles mineralų piramides. 

Kaip pasigaminti gydančią piramidę

                 Mažytę piramidę galima pasigaminti iš kartono, popieriaus, organinio stiklo, medžio ir kitų turimų medžiagų. Tokios piramidės pagrinde reikia išpjauti angą, kad galima būtų statyti indą su vandeniu, įdėti žolelių ar kitus reikmenis, kad pasisemtų energijos. 

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau