Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.1K) Komentarų: (0) (22.06.2017 - 19:12)

Gydytojo patarimai ir produktai sergantiesiems vėžiu!

Iš esmės galima valgyti beveik viską, bet tik natūraliai užaugintus ir namie pagamintus produktus: ekologiškų ūkių vaisius, daržoves, vištieną. Reikia valgyti daugiau žuvies, bet tik iš gerų veisyklų arba laukinės. Gydytojas sako, kad masinei prekybai paruoštų gyvūnų hormonai labai gerai tinka ir vėžiui formuotis. Todėl reikia vengti pramoniniu būdu perdirbtų produktų, baltų miltų, alkoholinių gėrimų, toksiškų ir kancerogeninių medžiagų, mesti rūkyti.

Gydytojo patarimai ir produktai sergantiesiems vėžiu!

Negalima vartoti cukraus ir pieno produktų (leidžiamas tik ekologiškas medus ir naminis rūgpienis, kuriame yra gyvų bifidobakterijų). Patartinas tikras kaimiškas ar ekologiškas sviestas, taip pat geros kokybės alyvuogių ir sėmenų aliejai.

• Retkarčiais galima išgerti truputį raudonojo vyno (jame esama resveratrolio), galima gerti ir kavos, bet tik ekologiškos ar žaliosios (iš neskrudintų pupelių).

• Vėžiu sergantiems ligoniams būtina gauti daug pektino, todėl patariama kasdien suvalgyti po 2 keptus obuolius.

• Dar reikalingas selenas - jis dalyvauja detoksikacijos procesuose. Seleno daugiausia jūrų gėrybėse - įvairiuose moliuskuose, dumbliuose, bet galima valgyti ir kaimiškų vištos kiaušinių. Jei norite vartoti žalių kiaušinių, turite atsiminti, kad sveikatai naudingas tik žalias trynys, o baltymą reikėtų kepti ar virti.

• Vis daugiau mokslinių straipsnių įrodo vitamino D svarbą. Jo galima gauti ir iš kaimiškų kiaušinių, tačiau gydytojas pataria vartoti jo dar maisto papildų pavidalu.

• Iš esmės svarbūs yra polifenoliai, karotenoidai bei flavonoidai, kurių esama spalvotuose vaisiuose, daržovėse ir uogose. Kurkuminas - viena labiausiai tiriamų medžiagų - pasižymi ypač stipriu uždegimo slopinamuoju ir antivėžiniu poveikiu.

• Jau daugelį metų Rytų medicinoje naudojami medicininiai grybai, pvz., valgomieji danteniai (šitake), kuokštiniai sėdžiai (maitake), tikriniai blizgučiai (reishi), kininiai kordicepsai, juodieji beržo grybai (čaga) ir kiti. Jie parodė gerų rezultatų ne tik gydant lėtines ligas, bet ir kovojant su vėžiu. Taip pat gerų rezultatų gydant vėžiu sergančius pacientus parodė kanabinoidai iš medicininių kanapių bei amigdalinas (vitaminas B17).

• Būtinai reikia gerti medetkų (Calendula officinalis) arbatos. Gydytojas sako, kad medetkos yra ne tik antiseptinė priemonė - jos pasižymi įvairiu poveikiu. Patartina papildyti medetkų arbatą plačialapiais gysločiais (Plantago major, galima vartoti ir ekstrakto), kurie puikiai gydo žaizdas. Liaudies medicinoje šiuo augalu gydomasi nuo plaučių, skrandžio ir žarnyno piktybinių navikų (ne vien lapų arbata, bet ir sultimis bei sėklų nuoviru).

Didžiųjų ugniažolių (Chelidonium majus) arbata arba ekstraktas taip pat atakuoja navikines ląsteles.

• Taip pat rekomenduojama paprastųjų jonažolių (Hypericum perforatum) arbata ar ekstraktas, nors daugiau naudos iš šio augalo gali gauti asmenys, sergantys smegenų navikais. Jonažolės padeda ir nuo vidutinio sunkumo depresijos.

• Fitoterapeutai plačiai rekomenduoja siauralapių gauromečių (Chamaenerion angustifolium) arbatą, taip pat šių augalų nuovirus, antpilus ir įvairias fermentuotas formas.

• Bet kokia onkologine liga sergantiems pacientams patartina vartoti Sibiro augalo eleuterokoko (Eleutherococcus senticosus) preparatą. Šis į ženšenį panašus augalas aktyvina imuninę sistemą, padidina T-limfocitų skaičių (dėl onkologinių ir infekcinių ligų šis sumažėja).

iherb produktai

Nuorodose (aukščiau pateiktose) yra pateikiama iherb produkcija, kurią galite įsigyti manau pigiausiomis kainomis. Yra tik tam tikrų sąlygų neviršyti 21.00 Eur. Kodas FTK282 Pirmam pirkimui nuolaida 5 Eur. Be to, galite dabar su nuolaidomis įsigyti įvairiausiu arbatų, papildu, vaistu, kosmetikos, kremų nuo saulės ir t.t. Visos prekės ekologiškos!


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: gydytojas, Vėžys, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar