Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Karo paslaptys ir Trečias Reichas » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (09.07.2015 - 06:54) Spausdinti

Hitleris: gyvas ar miręs?

1945-ųjų balandžio 30-ąją prieš pat 16:00 Berlyne, fiurerio bunkeryje, pasigirdo šūvis pažymintis III reicho bei pranašo - imperatoriaus galą. Bet pradėkime pasakojimą tuo, kas esant kitoms aplinkybėms, būtų laimingas momentas - Adolfo Hitlerio vedybomis su Eva Braun. Tuoj po vidurnakčio "išsiblaškiusį ir drebančiomis rankomis" fiurerį matė keletas asmenų ir jį užkalbino, bet jis nieko neatsakė - tik be garso judino lūpas. Tada pora nuėjo miegoti.

Rytą Hitleris susitiko su SS adjutantu Otto Gunsche, tarnu Heinz Linge ir vairuotoju Erich Kempka. Gunsche į priimamąjį atnešė cianido kapsules, kurių vieną sušėrė mylimiausiam Alsatian šuniui. Įdomu, kad Hitleris, kuris labai mylėjo šunis, nerodė jokių jausmų dvesiant šuniui. Atrodė, kad jį tedomina, kiek laiko trunka cianido poveikis [Keistas poelgis planuojant nusinuodyti pačiam].

Vėliau rytą įvyko įprastas karinis pasitarimas, kuriame Hitleris išklausė pranešimą, kad rusai užėmė Tiergarten, Potsdamo aikštę ir dalį Volkstrasse, t.y. yra prie pat kanceliarijos ir, tuo pačiu, bunkerio. Tada jis liepė pristatyti 200 litrų degalų.

14:00 Hitleris priėmė generolus Burgdoff ir Krebs, nacių partijos sekretorių Martin Bormann ir propagandos ministrą Joseph Goebbels ir patarė jiems išsiskirstyti mažomis grupėmis.

Vėliau jis turėjo keistą pokalbį su asmeniniu lakūnu, Hans Bauer. Jiems pasisveikinus Baueris ragino fiurerį sprukti į Argentiną, Japoniją ar vieną iš arabų šalių, kurios buvo draugiškos dėl jo antisemitizmo. Tačiau fiureris to daryti nepanoro ir tarė: "Reikia turėti drąsos veidu sutikti pasekmes. Mano žemiškoji būtis baigiasi. Žinau, rytoj milijonai žmonių mane keiks, tačiau taip lemia likimas".

Įdomus žodžių parinkimas - "žemiškoji būtis" vietoj tiesiog "gyvenimas". Ar ji kalbėjo kaip koks Kryžiuočių mesijas? O gal planavo išskristi į kosmosą? Ir kas paskutinis matė Hitlerį?

Tarp 14:30 ir 15:00 vėl suskambo telefonas. Tai buvo Gunsche.. "Man skubiai reikia 200 litrų degalų", - pareiškė jis dusliu balsu. Kempka pamanė, kad tai kažkoks pokštas ir panoro sužinoti, kodėl tiek daug. Gunsche nenorėjo nieko sakyti telefonu ir pareiškė, kad laukia jų prie įėjimo į bunkerį. Atkreipkite dėmesį, kad skambino Gunsche, o ne pats fiureris. Kodėl? Gal todėl, kad jo jau nebuvo bunkeryje?

Prieš pat 16:00 Traudl Junge Gebelso vaikams sekė pasaką nenorėdama, kad jie laipiotų laiptais. Tuo metu pasigirdo šūvis ir jaunasis Helmut (Gebelsas) pamanė, kad tai priešo bomba ir ištarė: "Jaučio akis!"

Nuo šio momento pasipila skirtingos aiškinimų versijos. Gunsche sakė, kad jis buvo pasitarimų kambaryje su Gebelsu ir Bormanu, iš kurio jie puolė į priimamąjį. Tačiau Hitlerio apsaugos vadas tvirtino, kad Gunsche, jam atbėgus, jau buvo ten.

Pagal vieną versiją Hitleris ir Eva sėdėjo ant sukruvintos kušetės. Tačiau Kempkos pirmieji žodžiai įėjus buvo" "O kur Eva?" Kitose versijose Hitleris buvo šovęs į kairį smilkinį, į dešinį smilkinį ir į burną. Ir kad Hitleris gulėjo nugara ant kušetės, ir kad kniūpsčias atsirėmęs galva į kavos staliuką.

Istorijoje dar nebuvo tokio neaiškaus nusikaltimo įvykio aprašo. Populiariausia versija, kad fiureris buvo ant kušetės veidu ant staliuko, o Eva "pasikabinusi" ant kėdės ranktūrių, jos lūpos kietai sučiauptos ir bespalvės (nuo cianido), suknelė šlapia. Tai perskaitęs bet kuris detektyvas paklaustų Gunsche: "Kodėl juos nužudei?"

Kažkas nušovė! Bet ar tai buvo Hitleris? 2000-ųjų gegužės 9-ąją Maskvos Valstybės muziejaus parodoje po stiklu buvo parodyti, atseit, didžiausio XX a. piktadario palaikai. Tačiau jie neįtikina. Rusai turi ir Hitlerio žandikaulį pagal kurio dantis buvo nustatyta Hitlerio tapatybė.

Rusai įrašus apie Hitlerio dantis rado jo asmeninio gydytojo Theodore Morell ofise. Tai padėjo identifikuoti palaikus. Bet aiškinkimės toliau: Rattenhaber paliepė kūnus pernešti į kiemą, užpylė benzinu ir pakvietė prieiti palydinčiuosius. Tačiau rusų antskrydis vėl vijo juos į priedangą. Gunsche fakelu uždegė kūnus ir visi vadui atidavė pagarbą.

Bet ar negalėjo Hitleris suvaidinti savo mirties? Kas gi ieškos negyvo asmens? Keista, kad Eva buvo "pakibusi" ant ranktūrių - tarsi ją ten kažkas būtų numetęs. Ir kodėl jos suknelė sulaistyta Tokay vynu?

Jei fiureris iš anksto numatė apgaulę - jam reikėjo "dublerio", o jį surasti tarp tūkstančių koncentracijos kalinių neturėjo būti sunku. Tada SS turėjo pakeisti įrašus Morelio ofise.

Išėjus Bauer, Hitleris pasikviečia Evą taurei Tokajaus. Tačiau jos stikle ištirpinta cianido kapsulė. Ji (kaip suplanuotos mirties scenos artistė) išgėrusi krenta ant grindų. Hitleris pakelia savo naująją žmoną ir uždeda ant ranktūrių. Tada drebančiomis rankomis kartu su sąmokslininku Gunsche išeina pro duris. Kažkur tarp 15:30 ir 16:00 įveda Hitlerio dublį. Tikriausiai jis supranta, kodėl jį šįryt taip nukirpo? O gal ir ne? Gunsche su Walter rankoje liepia jam sėsti ant kušetės. Jis taip ir padaro stebėdamasis, kas yra toji negyva blondinė priešais jį. Prieš 16:00 Gunsche užeina jam už nugaros ir nušauna. Jis dar turi laiko iki atbėgant Gebelsui įdėti Walter į "fiurerio" ranką.

Tai kaip buvo iš tikrųjų? Dantų aprašas ir kraujo grupės sutapimas galėjo suklaidinti 5-o dešimtmečio medikus. Tačiau šiandien yra ir tobulesnių metodų, kurių vienas DNR tyrimai. Užtektų 3-io dešimtmečio Hitlerio garbanos norint sulyginti jos DNR su Maskvoje laikomais palaikais.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: Eva Braun, Hitleris, Gunche

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Medicinos naujienos
Vėžio testai ir ankstyva diagnozė daro daugiau žalos ne...

Nesenai British Medical Journal (BMJ) publikavo straipnį - ”Why cancer screening has never been shown to “save li...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Citrinos žievelėse 10 kartų daugiau vitaminų nei jų sul...

Po panaudojimo citrinų sulčių gamybai, paprastai citrinos žieveles mes išmetame į šiukšlių dėžę. Šiame straipsnyje mes apžvelgsi...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Receptas be vaistų nuo akių ligų...

Kaip pasirūpinti akių sveikata? Atsakydami į jūsų klausimus, kaip spręsti įvairias sveikatos problemas, rekomenduojame išbandyt...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Salierų sultys padės detoksikuoti inkstus, širdį ir sąn...

Salierų sultys greitai padės detoksikuoti inkstus, širdį ir sąnarius! Po šio gėrimo jausimės daug geriau! Inkstai yra vienas iš ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo tonzilito (lakišius, liepžiedžiai, kietis)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (ramunėlė, juoduogio šeivamedis, liepži...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunės žiedai)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Morkos su medumi laringitui gydyti...
Užsienio spauda / Paranormal news
Rogue planet could bring end of days this weekend, numerolog...