Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 5

Iš kur kyla baimė likti be pinigų?

„Turtingas, kuris tampa vargšu, dar 40 metų elgiasi kaip turtingas, o vargšas, tapęs turtingu – dar 40 metų elgiasi kaip vargšas“ – ši rytų išmintis daug kuo paaiškina baimės dėl pinigų kilmę.

Yra teorija, kad moterys, kurių atlyginimas sumažėja, priauga svorio klubų ir šlaunų srityje, tarsi gindamos save nuo savo baimės. Tačiau stiprus baimės jausmas likti be pajamų kiekvienam pasireiškia skirtingai.

Iš kur kyla baimė likti be pinigų?

Vienas iš pasireiškimo būdų – super didelis darboholizmas. Tai aktyvių, gyvybingų, tikslo siekiančių žmonių reakcija, ir mokslininkų laikoma – gerybine agresijos forma. Žmonės, kurie vaikystėje patyrė materialinį nepriteklių, suaugę dirba ypatingai daug. Pirmame plane tokių žmonių yra atlyginimas ir siekimas, kad nepasikartotų finansinio bado situacija. Jeigu tai moterys – jos labai daug pasiekia karjeros srityje, tuo pačių išsiugdydamos savyje daug vyriškų savybių.

Kitas šios baimės pasireiškimo būdas dažniausiai pasitaiko žmonėms, kurie buvo susidūrę su materialiniu gerbūviu. Jie bet kokiomis priemonėmis ieško pajamų šaltinių. Jie mėgina tai daryti išorinėmis priemonėmis, neapsunkindami savęs. Tokių žmonių tikriausiai visi pažįstate: jie sako, kad niekur nėra darbo, jų nepriima dėl amžiaus, jie pasiryžę nuolat niurzgėti ir bambėti, tačiau, jeigu jiems pasiūlytumėte dirbti kasininku arba televizijos šou statistu, jie imtų atsikalbinėti ir sakytų, kad toks darbas ne jiems.

Tai žmonės su nelaimingojo kauke ir įsijautę į aukos vaidmenį. Tai neva likimo nuskriausti asmenys, kurie tiesiog neturi galimybių uždirbti – nėra sugebėjimų, investicijų ar tiesiog laimingų aplinkybių, kad gauti didelius pinigus. Tokie žmonės nuolat yra kokių nors pajamų šaltinių paieškose: rašo įvairius prašymus į daugybę institucijų, kad gautų subsidijavimą, verkia giminaičiams ant peties ir mėtosi pagalbos prašymais į kairę ir į dešinę. Ypatingai žiauriai jie įsijungią į kovą dėl paveldėjimo. Tada aukos rolė keičiama į persekiotojo, kuris gali stipriai išgąsdinti net darbdavius, teisininkus ir juo labiau kartu su jais gyvenančius.

Dar vienas tipas – žmonės, kurie bijo prarasti visa tai, ką jie kada nors dar tik uždirbs. Tai buvusių nuskurdintų (represuotų, išbuožintų) turtuolių palikuonys. Gal net genetiniame lygmenyje jie turi „įrašą“, kad būti turtingu – pavojinga gyvybei. To pasekoje jie tingiai ir nesuinteresuotai žiūri į saviraiška materialiniame lygmenyje, o aplinkiniai negali suprasti tokio jų elgesio. Šie žmonės net nemėgina uždirbti, nes mano „kad vis tiek nepasiseks, tai kam tuomet net bandyti“.

Kartais tokio tipo žmogus uždirba labai daug ir vienu mostu viską išleidžia, darydamas tai visiškai nekonstruktyviai. Shopoholikais jų nepavadinsi. Moterys, pvz., gali įsigyti paskutinės mados rankinę, kainuojančią pusė jos atlyginimo, o paskui mėnesį pirkti pigiausius maisto produktus.

Priežastis slypi ankstyvoje vaikystėje. Manoma, kad šie žmonės buvo tokiose sąlygose, kuriomis negalėjo sau leisti to, ką turėjo jų bendraamžiai. Todėl suaugę jie mėgina gauti viską, kas neįmanoma buvo jų vaikystėje. Dar jie vadinami – impulsyviais pirkėjais. Šio tipo žmonėms būdinga daug išleisti ir taip pat imti į kreditus patiems paprasčiausiems ir dažnai ne pirmo būtinumo daiktams pirkti. Sutaupyti šie žmonės nesugeba net minimaliam pradiniams įnašui stambesnio pirkinio įsigijimui.

Baimė likti be pinigų yra pastiprinama, jeigu žmogaus gyvenime egzistuoja tokie faktoriai: negatyvi patirtis (skurdas tėvų šeimoje) arba pilna priklausomybė nuo kito žmogaus (sutuoktinis – vienintelis pajamų šaltinis, o kitas partneris neuždirba arba neturi profesijos).
Baimė dėl ateities susijusi su tuo, kad mes kiekvieną netikėtumą priimame kaip negatyvų faktą – kažkas gali atsitikti, o mes būsime bejėgiai.

Šiandien materialiniai resursai – ne prabanga, bet egzistavimo šaltinis. Tai garantija geresnėms paslaugoms gauti (švietimas, medicina, mityba) ir kaip rezultatas – saugesnis gyvenimas. Žmogaus saugumo poreikis yra antroje vietoje po pirmųjų fiziologinių (alkis, troškulys, miegas..) bazinių poreikių. Taigi, rinkinys „namai, darbas, draugai ir santykiai su tėvais bei vaikais“ yra asmeninės ramybės pagrindas. Dar keli būdai palaikyti finansinę sėkmę: labdara ir žinių skleidimas. Turtingų Jums visiems Gyvenimų!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 14:50 Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie,...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:54 Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją
Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:13 Praktinis Patarimas: Kaip Pašalinti Raukšles Iš Avalynės

Jei vienąkart pas tave atėjo tavo vyžos, kaubojiški batai, kedai, kareiviški auliniai ir kitas apavas ir pareikalavo nunešti juos pas plastikos batsiuvį, motyvuodami tuo, kad apaugo raukšlėmis, neskubėk paklusti jų kaprizams ir švaistyti pinigus! Pasinaudok šiuo video, kurį nufilmavo Šantelė de B...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 10:06 2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm)

Skaityti daugiau

30.03.2020 laikas 22:57 Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas. Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, ...

Skaityti daugiau