Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gegužės » 21

Išgydykite prostatos padidėjimą, diabetą, cholesterolį ir gastritą su šiuo gamtos gėrimu!

Ideali priešuždegiminė priemonė, kuri gali išgelbėti jus nuo daugelio ligų! Rezultatas jus nustebins!

Moliūgas skanus ir naudingas, bet jų sėklos yra naudingesnės už vaisių. Juose yra daug maistinių medžiagų, taip pat retų junginių, kurie yra naudingi sveikatai.

Vienas iš tokių junginių yra kukurbitacinas, kuris gali, užkirsti kelią prostatos padidėjimui ir kitoms sveikatos problemoms.

Pasigaminkime puikų gėrimą, kuris gali gydyti prostatos padidėjimą, diabetą ir sumažinti aukštą cholesterolio kiekį.

Prostatos gydymas

Sėklos yra stiprus diuretikas, kuris pašalina toksinus iš kūno, bei puiki priešuždegiminė priemonė, kuri gali sumažinti kūno uždegimus.

Tai paprasta arbata iš moliūgo sėklų. Štai ką jums reikia padaryti:

  • 1 puodelį vandens;
  • septynias moliūgo sėklas.

Paruošimas ir naudojimas:

Norint paruoši arbatą, jūs turite pavirinti keletą minučių susmulkintas sėklas, o tada palikti mišinį atvėsti 15 minučių ir perkošti.

Gerkite šią arbatą kiekvieną dieną ir jūs niekada neturėsite problemų su prostata.
Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
avatar
0
1
Vyrai, nuo šiandiena pradėkite vartoti šį gėrimą... Blogiau nebus, daug nekainuoja... o jeigu nepadės, bet vandens stiklinę būsite išgėrę ir tai nauda...
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau