Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 15

Kaip pagerinti širdies funkcionavimą?

Profilaktiškai

Gerkite vitamino C didelėmis dozėmis. Linusas Paulingas tikėjo, kad to, ką jis vadino lėtiniu skorbutu, būtų galima išvengti vartojant po 3 g vitamino C per dieną. Per vėlesnius tyrimus nustatyta, kad vitamino dozė labai svarbi. Per testus konstatuota, kad 3 g vitamino C, kai jie gaunami iškart, maksimalią koncentraciją kraujyje pasiekia po 4 valandų. Per kitas 20 valandų vitamino C koncentracija pamažu sugrįžta į ankstesnes ribas. Vadinasi, turėtų būti naudinga padalyti šį kiekį į 3 atskiras dozes, nes 1 g vitamino C pasiekia maksimalią koncentraciją per maždaug 4 valandas. Kiti testai parodė, kad 200 mg vitamino C per dieną beveik visai nepadidina jo koncentracijos kraujyje.

Kasdien vartokite lizino preparatų. L. Paulingas rekomendavo kasdien gauti po 1-2 g šios gyvybiškai svarbios aminorūgšties, kuri padeda išvengti cholesterolio prilipimo prie arterijų sienelių.

Papildomai gerkite antioksidantų. Idealiu atveju kasdien vartokite vitaminų A (800-200 TV) ir E (20-40 tūkst. TV). Jei jūsų šeimoje kas nors jau turėjo širdies priepuolį ar infarktą, padidinkite šią dozę 50 proc.

Įtraukite į savo maisto papildų programą kofermentą Q10. Ateroskleroze sergantiems žmonėms neretai stinga šio aktyvaus antioksidanto. Siūloma paros dozė -100-300 mg.

Nepamirškite omega-3 riebalų rūgščių. Vartokite, pavyzdžiui, menkių kepenų taukų. Omega-3 nesočiosios riebalų rūgštys įrodė savo teigiamą poveikį lėtinant aterosklerozės formavimąsi. Siūloma dozė yra 1,5 g per dieną.

Venkite pramoniniu būdu perdirbtų produktų. Esama pakankamai daug įrodymų, kad produktai su aukštu glikeminiu indeksu, kurie organizme greitai suskaidomi į paprastuosius cukrus, padidina aterosklerozės riziką ir cholesterolio koncentraciją kraujyje.

Šaltiniai

1. Ann Intern Med, 2004; 140:533-7

2. Pauling L. How to Live Longer and Feel Better. Niujorkas, leidykla W. H. Freeman, 1986

3. Lipids, 2001; 36 [priedas] :S99-102

4. Curr Atherosder Rep, 2002,4:454-61

Kaip pagerinti širdies funkcionavimą?

Jei būtinas gydymas

Kasdien vartokite 1,25 -18 g vitamino C. Įrodymai leidžia manyti, kad dozės, kurios didesnės už šias, neduoda papildomo poveikio. L. Paulingas rekomendavo vartoti iki 18 g vitamino C per dieną, padalijus šią dozę į 2 dalis. Po jo mirties priimta manyti, kad optimali vitamino C dozė yra 18 g, padalyta į 6 dozes. Šitaip pasiekiama maksimali vitamino C koncentracija (apie 220 mmol/l), kurią kraujotaka pajėgi transportuoti. Tokią pat koncentraciją galima pasiekti ir tada, jei per dieną suvartojama 10 g vitamino C, padalyto į 4 dozes.

Vartokite ir kitų vitaminų, kad stiprėtų arterijų sienelės. L. Paulingo bendramintis dr. Matthiasas Rathas širdies ligomis sergantiems pacientams pataria vartoti vitamino D ir folio rūgšties, kad sumažėtų homocisteino koncentracija (per dideli homocisteino rodikliai yra širdies ligų rizikos veiksnys). Be to, norint stiprinti arterijų sieneles, reikėtų gerti vario preparatų, chondroitino ir Pycnogenol (Prancūzijos pušų žievės ekstrakto, kuris yra stiprus antioksidantas).

Jei maisto medžiagų vartojimas nepadeda, apsvarstykite chelatų terapiją. Paprastai chelatų terapija taikoma sunkiesiems metalams iš organizmo šalinti, bet šis metodas gali praversti ir nuo širdies ligų. Tiesa, šio metodo klinikinė vertė prieštaringa, nes per vienus tyrimus su ateroskleroze sergančiais pacientais konstatuotas teigiamas poveikis, o per kitus - ne.

Šaltiniai

1. Ann Intern Med, 2004; 140:533-7

2. Rath M. Why Animals Don't Get Heart Attacks - But People Do. Leidykla MR Publishing, 1998

3. BMC Cardiovasc Disord, 2005; 5:32

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 14:50 Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie,...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:54 Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją
Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:13 Praktinis Patarimas: Kaip Pašalinti Raukšles Iš Avalynės

Jei vienąkart pas tave atėjo tavo vyžos, kaubojiški batai, kedai, kareiviški auliniai ir kitas apavas ir pareikalavo nunešti juos pas plastikos batsiuvį, motyvuodami tuo, kad apaugo raukšlėmis, neskubėk paklusti jų kaprizams ir švaistyti pinigus! Pasinaudok šiuo video, kurį nufilmavo Šantelė de B...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 10:06 2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm)

Skaityti daugiau

30.03.2020 laikas 22:57 Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas. Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, ...

Skaityti daugiau