Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.7K) Komentarų: (0) (01.01.2017 - 18:42)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Kava ne kancerogenas, jei ji ne per karšta

Gera naujiena kavos mėgėjams!

Jei jums patinka kava ir be jos negalite gyventi, tai gera žinia jums. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė savo ilgai lauktą pranešimą apie kavą.

Naujausi tyrimai kurie truko 25 metus parodė, kad kava neturi kancerogeno, kaip buvo laikoma. Iš tiesu, ji gali turėti teigiamą poveikį kūnui, kai kalbama apie šias vėžio rūšis - kepenų vėžį ir gimdos vėžį.

Nepaisant to, svarbu žinoti, kas buvo pranešama, išvadose: "labai karšti" gėrimai "tikėtina", kad gali sukelti vėžį. Geriausia karštus gėrimus gerti esant 70 laipsnių temperatūrai pagal Celsijų.

Kava ir sveikata

Šie rezultatai rodo, kad labai karšti gėrimai - viena iš galimų priežasčių susirgti stemplės vėžiu, temperatūra turi didesnę įtaką, negu pats gėrimas.

Dabar, kai šis klausymas galutinai išspręstas su kava, galite ir toliau gerti savo mėgstamą juodą kavą ir espresso. Tik ne labai karštą.

Paruošta pagal: http://www.worldhealthguide.org/2016/12/coffee-isnt-cancerous-unless-its-very.html

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar