Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.7K) Komentarų: (0) (26.05.2017 - 11:40)

Kepenų valymas pagerina virškinimą

Geras virškinimas yra geros sveikatos sąlyga, o kepenų valymas pagerina virškinimą.

Prieš valydami kepenis, išvalykite žarnyną, išsinaikinkite parazitus, labai patartina išsivalyti inkstus ir susitvarkyti burnos ertmę bei dantis.

Kepenys sunkiai dirba, nes per dieną pagamina apie pusantro litro tulžies, kuri išstumiama į virškinimo traktą. Kaip išstumti, jei daugelio žmonių tulžies latakai būna užkimšti tulžies akmenimis?

Kepenų valymas pagerina virškinimą Epsom salt

Kepenis reikia valyti 2 kartus per metus, rudenį ir pavasarį po 4 kartus kas 2 savaitės.

Prieš valant savaitę gerai pagerti šviežių obuolių sulčių ar obuolių acto, - tai atlaisvina akmenis.

Pasiruoškite: 4 arbatinius šaukštelius karčiosios druskos, pusę stiklinės alyvuogių aliejaus, 1 didelį ar 2 mažesnius rausvuosius greipfrutus, 4-8 kapsules ornitino, kad užmigtumėte (nebūtinai).

Valymo dieną negerkite jokių vaistų. Per pusryčius ir pietus valgykite be riebalų: vaisių sulčių, duonos, medaus, virtų daržovių, pagardintų vien druska.

14 val. Po 14 val. nieko nebevalgykite. 4 arb.š. karčiosios druskos išmaišykite 3 stiklinėse vandens. Reikės 4 porcijų po 3 ketvirtadalius stiklinės.

18 val. Išgerkite pirmą porciją karčiosios druskos. Galima išgerti dar vandens, išskalauti burną.

20 val. Išgerkite antrą tokią porciją.

21.45 val. Įpilkite pusę stiklinės alyvuogių aliejaus į pusės litro stiklainį. Ranka išspauskite pusę stiklinės ar daugiau greipfruto sulčių (iš anksto jų pasiruošti negalima). Viską sumaišykite, užsukite stiklainį ir smarkai plakite, kol mišinys taps vandeningu. Dabar nueikite į tualetą vieną ar kelis kartus.

22 val. Stovint per 5 -15 min. išgerkite visą kokteilį. Kartu su pirmais gurkšniais mažiausiai 4 ornitino kapsules (nebūtina). Lengviau gerti per šiaudelį. Gerai išgerti ir kelis lašus oregano (raudonėlio) aliejaus - naikina kirmėles. Tuoj pat gulkitės į lovą ant kairio šono, galva ant kiek aukštesnės pagalvės.

Patartina 20 min. masažuoti kepenų sritį, laikyti karštą pūslę kepenų plote. Miegokite. Jeigu nakties metu pajutote diskomfortą, pasidarykite klizmą.

Ryte 6.00 val. išgerkite 3 karčiosios druskos dozę. Vėl atsigulkite.

8.00 val. išgerkite paskutinę karčiosios druskos porciją. Atsigulkite.

10.00 val. galite užvalgyti – išgerkite vaisių sulčių, po pusvalandžio vaisių, po valandos – kaip įprastai, bet nesunkų maistą. Vidurių paleidimas bus ryte, tupėkite ant kokio indo, galima dėti sietelį ant klozeto. Viršuje plūduriuos gelsvai rudi, žali tulžies akmenys. Visi iš karto neišeis. Kas 2 savaitės pakartokite iki 4 kartų.

Ryte turėtumėte bent keletą kartų išsituštinti, kartu pasišalins akmenys. Jei tuštintis nesinori galima pasidaryti klizmą.

12 val. dienos galima pradėti valgyti. Geriausia lengvą maistą, kaip vaisius daržoves, košes. Visą šią dieną ilsėkitės. Galite jausti diskomfortą. Norint visai išvalyti kepenis reikia 10-12 plovimų, geriausia plauti vieną kartą per mėnesį. Jei yra vėžys, galima ir kas keletas dienų.

Ką daryti jei įstrigo akmuo?

Ištirpinti šaukštą Epsom druskos stiklinėje vandens, išgerti, jei skausmas nepraeina, gerti dar vieną dozę alyvuogių aliejaus (100 ml sumaišytų su 150 ml greipfrutų ar citrinų sulčių). Tinka klizma, ypač kavos. Ekstremaliu atveju kviesti greitąją pagalbą.

Kokie būna akmenys?

Būna atvejų kai pasišalina keli šimtai akmenų. Akmenys dažniausiai būna žalios spalvos. Daugiausiai jie yra iš cholesterolio, dalis jų gali būti iš alyvuogių aliejaus, jie pašildžius ar palikus saulėje ištirpsta, kiti kepenyse ir tulžies pūslėje buvę akmenys - ne.

Ką daryti jei netoleruojate alyvuogių aliejaus ar Epsom druskos?

Alyvuogių aliejų galima pakeisti bet kokiu kitu aliejumi, geriau nerafinuotu šalto spaudimo, Epsom druską - Magnio citratu ar jūros druska. Ar plauti, jei pašalinta tulžies pūslė? Taip, nes ir pašalinus tulžies pūslę, dar labai daug akmenų yra įstrigę kepenų latakuose, ir tai labai riboja jos funkcijas.

Esamas komentaras

«Kodėl su papildais gaunami mineralai atsiduria ant kraujagyslių sienelių? Ar tikrai vakcinos saugios ir apsaugo nuo ligų?» Kepenų ir tulžies pūslės plovimas išgydo daugelį ligų.

Kodėl reikia plauti kepenis ir tulžies pūslę?

Kepenys yra labai greitai regeneruojantis organas ir sudarius sąlygas labai greitai atauga. Taip pat kepenys labai atsparios ir jos sugeba palaikyti žmogaus gyvybę funkcionuodamos vos 10%, ir todėl reikia labai pasistengti jas prievartauti, kol jų veikla visiškai sutrinka. Tačiau daugelio žmonių kepenų veikla dėl įstrigusių akmenų ir užblokuotų latakų yra ribota ir su tuo siejama daug sveikatos problemų. Kepenų latakuose yra įstrigę akmenų (intra hepatic stones), kurie nediagnozuojami ultragarsu.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar