Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 13

Liaudies medicina nuo cukrinio diabeto

Jūs sergate diabetu? Pasigamink pats sau vaistą.

Ši informacija yra skirta tiems, kurie gyvena su diabetu. Šiame straipsnyje mes jums papasakosime, kaip pasigaminti puikią priemonę, kuri palengvins jūsų būklę. Šis vaistas gaminamas iš natūralių ingredientų, kuriuos galite rasti prekybos centruose.

Cukrinis diabetas - nepagydoma liga, kuri nusineša daugybę gyvybių kiekvienais metais. Tačiau yra daug būdų, kaip jį kontroliuoti. Šį liga, pacientams sukelia daug problemų ir nepatogumų, bei kelia grėsmę gyvybei. Jūs turite reguliariai tikrinti gliukozės kiekį kraujyje, kad viskas organizme tinkamai veiktu.

Liaudies medicina nuo cukrinio diabeto

Palaikant normalų cukraus kiekį kraujyje reiktų valgyti tik sveiką maistą, vaistus, taip pat galite naudoti natūralius vaistus.

Šį liaudies medicinos vaistą gana paprasta pasigaminti. Norėdami tai padaryti, jums reikia tik dviejų ingredientų:

  • 300 gramų salierų šaknų (gumbas);
  • 6 citrinas.

Paruošimas:

Nuplaukite salierų šaknis ir sutinkite tarka. Sudėkite į emaliuotą puodą. Išspauskite citriną ir supilkite citrinos sultis į puodą. Uždenkite puodą ir patalpinkite jį į didesnį puodą, kuriame yra vandens.

Šildykite, kol jis užvirs. Kai vanduo pradės virti, sumažinkite ugnį ir leiskite jam virti 2 valandas ant labai mažos ugnies. Galų gale, nuimkite puodą nuo ugnies ir prieš atidarydami puodą, leiskite nuovirui atvėsti. Supilkite į stiklinį indą ir laikykite šaldytuve.

Naudoti šią priemonę reikia, būtent taip:

Vartokite kiekvieną rytą, po vieną šaukštą šio vaisto ant tuščio skrandžio, bent pusvalandį prieš pusryčius.

Paruošto vaisto kiekio pakankamai užteks, kad normalizuotu cukraus kiekį kraujyje, maždaug truks du mėnesius.

Jeigu turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Pasidalinkite šiuo receptu su draugais, šeimos nariais jie jums už tai padėkos.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda
Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija....

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 22:09 Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 17:44 Operuoti Ar Neoperuoti Sąnarius?

Nėra abejonių, kad, pakeitus osteoartrito pažeistą klubo ar kelio sąnario kremzlę dirbtiniu sąnariu, daugelio senjorų gyvenimas pasikeičia,-jei nesioperuotų, jie taip ir liktų sėdėti neįgaliųjų vežimėlyje.

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 15:30 Japonai sprogdino asteroidą – dabar matomi to padariniai
Beveik prieš metus, 2019-ųjų balandžio 5 dieną, Japonijos zondas Hayabusa2 iššovė kulką į asteroidą Ryugu. Šio manevro tikslas buvo dvejopas: atidengti gilesnius asteroido sluoksnius, kad iš jų būtų galima paimti mėginių pargabenimui į Žemę, ir ištirti asteroido struktūrą....

Skaityti daugiau