Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (5.9K) Komentarų: (0) (13.03.2017 - 22:03)

Liaudies medicina nuo cukrinio diabeto

Jūs sergate diabetu? Pasigamink pats sau vaistą.

Ši informacija yra skirta tiems, kurie gyvena su diabetu. Šiame straipsnyje mes jums papasakosime, kaip pasigaminti puikią priemonę, kuri palengvins jūsų būklę. Šis vaistas gaminamas iš natūralių ingredientų, kuriuos galite rasti prekybos centruose.

Cukrinis diabetas - nepagydoma liga, kuri nusineša daugybę gyvybių kiekvienais metais. Tačiau yra daug būdų, kaip jį kontroliuoti. Šį liga, pacientams sukelia daug problemų ir nepatogumų, bei kelia grėsmę gyvybei. Jūs turite reguliariai tikrinti gliukozės kiekį kraujyje, kad viskas organizme tinkamai veiktu.

Liaudies medicina nuo cukrinio diabeto

Palaikant normalų cukraus kiekį kraujyje reiktų valgyti tik sveiką maistą, vaistus, taip pat galite naudoti natūralius vaistus.

Šį liaudies medicinos vaistą gana paprasta pasigaminti. Norėdami tai padaryti, jums reikia tik dviejų ingredientų:

  • 300 gramų salierų šaknų (gumbas);
  • 6 citrinas.

Paruošimas:

Nuplaukite salierų šaknis ir sutinkite tarka. Sudėkite į emaliuotą puodą. Išspauskite citriną ir supilkite citrinos sultis į puodą. Uždenkite puodą ir patalpinkite jį į didesnį puodą, kuriame yra vandens.

Šildykite, kol jis užvirs. Kai vanduo pradės virti, sumažinkite ugnį ir leiskite jam virti 2 valandas ant labai mažos ugnies. Galų gale, nuimkite puodą nuo ugnies ir prieš atidarydami puodą, leiskite nuovirui atvėsti. Supilkite į stiklinį indą ir laikykite šaldytuve.

Naudoti šią priemonę reikia, būtent taip:

Vartokite kiekvieną rytą, po vieną šaukštą šio vaisto ant tuščio skrandžio, bent pusvalandį prieš pusryčius.

Paruošto vaisto kiekio pakankamai užteks, kad normalizuotu cukraus kiekį kraujyje, maždaug truks du mėnesius.

Jeigu turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Pasidalinkite šiuo receptu su draugais, šeimos nariais jie jums už tai padėkos.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: salierų šaknis, cukraus kiekis kraujyje, cukrinis diabetas, vaistas nuo cukrinio diabeto, sveikatos patarimai, liaudies medicina, natūralus vaistas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar