Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2017 » Vasario » 3

Liaudiški receptai impotencijai ir prostatitui gydyti

VĖRĖ

Vargu ar galima rasti vyrą, kuris šiuos žodžius priimtų be siaubo akyse.

O štai liaudies medicina sako, kad priemonė nuo vyriškų problemų - vaistinis augalas - svėrė.

Svėrė kaip vaistinis augalas, sergant vyriškomis ligomis pirmiausia padeda sumažėjusiai spermatogenezei, esant impotencijai, sergant prostatitu. Patariama gerti svėrės nuovirą, užpilą, tinktūrą arba sultis. Naudojama: stiebai, lapai, žiedai, šaknys ir jauni ūgliai.

Užpilas: 1 valg. šaukštą susmulkintos šviežios arba išdžiovintos svėrės užpilti 1 stikline verdančio vandens, šiltai apsukti ir leisti nusistovėti 2 valandas. Nukošti. Patariama gerti po puse stiklinės 4 kartus per dieną sergant epilepsija, po insulto ir esant impotencijai. Gydymo kursas 2-3 mėnesiai.

Nuoviras: 1 valgomąjį šaukštą svėrės sėklų užpilti 1 stikline šalto vandens, užvirinus - laikyti ant silpnos ugnies 6-7 minutes, leisti nusistovėti 1 valandą, nukošti. Patariama gerti po puse stiklinės 2 kartus per dieną esant impotencijai, prostatos adenomai, paralyžiui - puse valandos prieš valgį.

Svėrės tinktūra: 30 gramų svėrės žolės užpilti 0,5 litro degtinės, leisti nusistovėti tamsioje vėsioje vietoje 2 savaites, dažnai sukratant. Patariama gerti po 1 valgomąjį šaukštą 3 kartus į puse stiklinės Liaudiški receptai impotencijai ir prostatitui gydyti vandens per dieną 15 minučių prieš valgį.

Šviežius jaunus svėrės lapus galima naudoti salotoms.

Sudžiovinta svėrės žolė naudojama kaip arbata, norint nuimti atsiradusį silpnumą ir atstatyti jėgoms.

MIŠKINĖ SIDABRAŽOLĖ

Apie miškinės sidabražolės šaknų savybę atstatant vyro stiprumą sklando legendos.

Miškinė sidabražolė pasižymi dezinfekuojamosiomis ir uždegimą slopinančiomis savybėmis, stiprina lytinių liaukų funkciją, stiprina kraujagyslių sieneles, apsaugo ląsteles nuo toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų, padeda išvengti pirmalaikio senėjimo, stiprina imuninę sistemą, padeda mažinti gliukozės kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitos ir kraujo spaudimą, mažina cukraus kiekį kraujyje, padeda pašalinti stresą ir nemigą.

Tinktūra: šaknų miltelius užpilti gera degtine santykiu 1:5. Leisti nusistovėti tamsioje vėsioje vietoje 14 dienų pastoviai sujudinant. Nukošti. Patariama gerti po 40-50 lašų į puse stiklinės vandens 3 kartus per dieną prieš valgį.

5 valgomuosius šaukštus susmulkintos miškinės sidabražolės šaknų užpilti 0,5 geros degtinės, leisti nusistovėti 21 dieną tamsioje vėsioje vietoje pastoviai sujudinant. Patariama gerti po 40-50 lašų į puse stiklinės vandens 3 kartus per dieną prieš valgį.

Padeda atstatyti potenciją: 100 gramų sausų miškinės sidabražolės šaknų užpilti 500 ml konjako, leisti nusistovėti 7 dienas tamsioje vėsioje vietoje pastoviai sujudinant. Nukošti. Patariama gerti po 1 valgomąjį šaukštą 2 kartus per parą 20 minučių iki valgio.

PONIABUDĖ

Be visų gerų savybių poniabudė turi dar vieną, irgi žinomą nuo senovės - ji puikiai sprendžia „vyriškas“ problemas. Teigiamai veikdama visą hormoninę sistemą ir sugrąžindama elastingumą kraujagyslėms, poniabudė gali išgydyti prostatos ligas, skatina potenciją ir bet kokio amžiaus vyrams sugrąžina pasitikėjimą savimi.

Poniabudė liaudyje žinoma kaip afrodiziakas. Šis grybas didina seksualinį aktyvumą tiek vyrams tiek ir moterims. Šio grybo poveikis labai stiprus, bet lyginant su šiuolaikine Viagra, poniabudės veikimas ne toks staigus, kas pagal medikus labai svarbu. Poniabudė „neprievartauja“ organizmo, priversdama stresuoti kepenis ir inkstus, o pamažu per 2-3 mėnesius švelniai atstato prarastas funkcijas.
Be to, poniabudėje esantys fitosteroidai, skirtingai nuo cheminių priemonių nuo impotencijos, maitina imuninę sistemą, skatina vitamino D gamybą, padeda užkirsti kelią vėžiui ir nedraudžiami žmonėms su silpna širdimi ir aukštu kraujo spaudimu.

Tinktūra: 50 g šviežios poniabudės (perpjauti į 4 dalis) arba 5 gr sudžiovintos poniabudės miltelių užpilti 200 ml geros degtinės ir leisti nusistovėti 14 dienų šaldytuve pastoviai sujudinant. Ir toliau visą laiką laikyti šaldytuve. Nukošti nereikia, kuo ilgiau stovi, tuo geriau.

Patariama gerti po 1 arbatinį šaukštelį į puse stiklinės vandens 2-3 kartus per dieną.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: http://www.liaudiesismintispataria.lt/news/receptai/impotencijaprostatitas

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.01.2018 laikas 18:59 Receptai Bulvių kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Didelė bulvė, Pienas

Skaityti daugiau

21.09.2018 laikas 08:21 Receptai Vaistažolių mišiniai siekiant pašalinti nemalonų burnos kvapą
Blogas burnos kvapas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai siekiant pašalinti nemalonų burnos kvapą, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip g...

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 08:47 Receptai Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui

Pigmentinių dėmių blukinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui, receptai pigmentinių dėmių blukinimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaist...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau