Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (29.03.2017 - 18:55)

MMR skiepas gali sukelti odos uždegimą ir opas

Pasirodo, kad vadinamoji MMR vakcina (nuo tymų, epideminio parotito ir raudonukės) gali sukelti sunkių šalutinių reiškinių. Skiepo komponentas, kuris tariamai saugo nuo raudonukės, pats savaime didina riziką užsikrėsti ir kiekvienam asmeniui, kurio nusilpusi imuninė sistema, gali sukelti sunkų odos uždegimą ir opas.

Didžiausia rizika kyla žmonėms, sergantiems imuninės sistemos sutrikimų sukeltomis ligomis bei turintiems lėtinių genetiškai sąlygotų ligų, verčiančių imuninę sistemą funkcionuoti netinkamai.

Nors nuoroda į padidėjusią riziką tarp asmenų, kurių imunitetas nusilpęs, - nieko naujo (tai parašyta net vakcinos pakuotės lapelyje), iki šiol, pasak tyrėjų iš JAV Filadelfijos vaikų ligoninės (The Children's Hospital of Philodelphia), tokia grėsmė buvo suvokta tik teoriškai. Dabar jie suprato „tikrąją vakcinos daromą žalą".

Cutaneous granulomas in patients

Cutaneous granulomas in patients. A, Hematoxylin and eosin staining of a cutaneous granuloma from case 1. A well-formed granuloma is centrally located. B and C, Cutaneous skin lesions from case 3. Acute and chronic ulcers are observed. D-F, Distribution of RV-infected cells in skin samples of patients with PID. Histological immunofluorescent staining showing focal (Fig 1, D, case 1) or widespread (Fig 1, E, case 2) distribution of RV capsid in granulomas and focal capsid localization in the epidermis (Fig 1, F, case 5). Activation status of macrophages in granulomas (G-I, case 6). Double immunofluorescent staining of granulomas with RV capsid antibody (red) and M2 macrophage-specific antibodies, CD206 (Fig 1, G, green) or CD163 (Fig 1, H, green). I, RV antigen expression in the suprabasal cell layer of skin epidermis (case 1). Double immunofluorescent staining with RV capsid antibody (red) and keratinocyte-specific antibody (cytokeratin, green). Nuclei were counterstained with DAPI. DAPI, 4′-6-Diamidino-2-phenylindole, dihydrochloride; RV-C, rubella virus capsid.

Tyrėjų dėmesio centre buvo 14 asmenų - keturių suaugusiųjų ir dešimties vaikų - sveikatos būklė. Visi tyrimo dalyviai sirgo kokia nors imuninės sistemos liga, ir septynių iš jų audiniuose vis dar buvo aptinkama raudonukės, - tai reiškia, jog jų imuninė sistema buvo per silpna išsivaduoti nuo viruso, kurio esama skiepe. Tyrėjai pripažįsta, kad vakcinos virusas gali pažeisti odos ląsteles ir sukelti opas, padarydamas šiuos asmenis imlesnius tikrajam raudonukės virusui.

Tarp tų žmonių, kurių imuninė sistema nusilpusi, ne taip aktyviai veikia T ląstelės (limfocitai, atsakantys už išsivadavimą nuo virusinių infekcijų), o MMR vakcina situaciją dar labiau pablogina.

Sveikata

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

ŽYMĖS: Medicina ir etika, Sveikatos filosofija, Vakcina, vakcinacija, mmr skiepas, Opa, medici
reklama

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama


Skaityti daugiau ...
Ligos, mutacijos
Neįprastai atrodantis naujagimis – du straubliukai viet...

Peru gimė berniukas, kuris sugebėtų nustebinti net visko mačiusius gydytojus. Vietoje nosies jis turi du vamzdelius primenanč...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Bananų receptas nuo kosulio: bronchitas išnyksta tarsi ...

Bananų kokteiliai visada skanu! Patikrinkite unikalų receptą iš bananų, kuris ne tik skanus, bet padės jums susidoroti su bro...

Ligos, mutacijos
6 priežastys, kodėl reikia vengti gripo vakcinos...

Artėjant žiemai žmonės yra gąsdinami gripu ir jiems brukamas lengvas ‘išsigelbėjimo būdas’- gripo vakcinos. Bet jos yra pavojing...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Salierų sultys padės detoksikuoti inkstus, širdį ir sąn...

Salierų sultys greitai padės detoksikuoti inkstus, širdį ir sąnarius! Po šio gėrimo jausimės daug geriau! Inkstai yra vienas iš ...
Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar