Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 4

Nepaprastas Hamiltono ežeras

37 km į vakarus nuo Ostino (Teksasas, JAV) yra vienas iš labiausiai neįprastų ir vaizdingų pasaulyje Hamiltono ežeras (Hamilton Pool). Ežero nepaprastumas yra tai, kad jis tuo pačiu metu yra ir požeminis, ir antžeminis ežeras, išeinantis į paviršių iš po akmens groto. Dar didesnį grožį ežerui suteikia vandens krioklys, krentantis iš 15 m aukščio.

Ežeras susiformavo prieš keletą tūkstančių metų, kai dėl didelės erozijos įgriuvo požeminės upės kalkakmenio kupolas. Požeminės upės vandenys įteka į netoliese tekančią Pedernalės upę (Pedernales river), kuri, savo ruožtu, yra Kolorado upės intaku.

Nepaprastas Hamiltono ežeras

Ežeras apsuptas didžiulėmis kalkakmenio plokštėmis, o nuo groto lubų vietomis leidžiasi stalaktitai.

Iki XIX amžiaus ežero apylinkėse gyveno tokavų ir apačių indėnų gentys. 1985 metais 232 akrų ploto žemės sklypas, kuriame yra šis unikalus gamtos paminklas, buvo išpirktas iš privačių savininkų ir paskelbtas gamtiniu draustiniu (Hamilton Pool Preserve).

Nepaprastas Hamiltono ežeras

Prieiti prie ežero galima tik pėsčiomis. Automobilį būtina palikti prie įėjimo į draustinį ir įveikti 400 m ilgio taką stačiu šlaitu. Praėjusio amžiaus 7-ame dešimtmetyje Hamiltono ežeras buvo mėgiama Ostino gyventojų poilsio vieta, kurioje jaunimas linksmindavosi, šokinėdamas į ežerą nuo krioklio.

Dabar tai daryti draudžiama. Maudytis ežere taip pat galima tik tuomet, kai sanitarinės tarnybos patikrina vandens kokybę. Be to, buvo sutrumpintas parko lankymo turistams laikas - jame galima būti iki 18 valandos.

Nepaprastas Hamiltono ežeras

Kaip ir dauguma požeminių ežerų, Hamiltono ežero vanduo yra ryškiai žalios spalvos.

Šiame fantastiško grožio ežere, kaip ir įprastiniame, veisiasi nedidelės žuvytės ir maži vėžliukai. Tačiau žvejyba Hamiltono ežere yra uždrausta. Draustinyje taip pat negalima važinėti kalnų dviračiais, įsirengti kempingus, atsigabenti su savimi šunis ar kitus naminius gyvūnus, kurti laužus bei ruošti maistą.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau