Pasąmonės Galios | Psichologija:
07.05.2019, 11:51 Psichologija Peržiūrų (1441)
Kada nors susimąstėte, kodėl vienuose namuose jaučiatės puikiai, o kituose pašiurpsta oda ir nesinori pasilikti? Vieni dėl to kaltina antikvarinius daiktus, kiti – būste gyvenančias dvasias, treti – požeminius vandenis, netgi magnetinio lauko ypatumus. Anot filosofo, okultinių mokslų daktaro Leopoldo Malinausko, vienintelį neaiškaus nerimo kaltininką, vagiantį energiją, rasti sunku. Jo netgi neverta ieškoti.
Sužinok daugiau ...
06.05.2019, 06:09 Psichologija Peržiūrų (3372)
Kvantinį pasaulį tiriantys mokslininkai sako: visas pasaulis – energija. Visos dalelės vienu metu yra visur. Tai vadinama kvantiniu neapibrėžtumu. Tai – paradoksas. Kol nėra stebėtojo – žmogaus, pasaulis neegzistuoja. Bet tai yra mokslinis faktas. 29.04.2019, 14:10 Psichologija Peržiūrų (1890)
Rankos paspaudimas reiškia daug daugiau nei tiesiog paimti ir paspausti kitam ranką. Rankos paspaudimas nemažai išduoda apie mūsų pasitikėjimą savimi, intencijas, kontrolę, baimes, nedrąsumą ir net pagarbos trūkumą. Reikia tik žinoti, kaip perskaityti šį paprastą, bet informatyvų kūno kalbos ženklą. 26.04.2019, 07:13 Psichologija Peržiūrų (1080)
Vyriška neištikimybė – jau veikiau dėsningumas nei retas reiškinys. Kaip atpažinti, kad partneris nuklysta į šalį? Kai kurie psichologai tvirtina, kad galima apgauti tik tą moterį, kuri pati to nori. Juk moters intuicija – nuostabus dalykas. Tai kodėl silpnosios lyties atstovės kartais sugeba pajusti menkiausią kito sielos virptelėjimą, o nepastebi atviro melo? Paprasčiausiai jos nenori to pastebėti. Psichoterapeutų praktikoje pasitaiko net tokių žmonų, kurios nuoširdžiai tiki, kad moteriškos kelnaitės su gumyte iš komandiruotės grįžusio vyro lagamine atsirado atsitiktinai. 23.04.2019, 06:35 Psichologija Peržiūrų (1445)
Dean Burnett, neurologijos mokslų daktaras, ėmėsi tyrinėti laimę, kaip ji atsiranda smegenyse, neurochemine prasme. Smegenų ląstelės, neuronai, tarpusavyje komunikuoja neoromediatorių pagalba, kurie perneša signalą nuo vieno neurono prie kito. Neuromediatorių yra daug ir skirtingų rūšių, manoma, kad bent kelios iš jų gali būti atsakingos už žmogaus laimę.
Sužinok daugiau ...
15.04.2019, 08:00 Psichologija Peržiūrų (1147)
Jei tik tu tikrai mane mylėtum…“. „Po visko, ką dėl tavęs padariau…“. „Kaip gali būti toks savanaudis…“. Girdėta? Tai tik keli emocinio šantažo – galingos manipuliacijos formos, kuria artimi žmonės grasina mus nubausiantys už tai, kad nesielgiame taip, kaip nori jie – pavyzdžiai. Emociniai šantažuotojai supranta, kad santykius su jais branginame, žino pažeidžiamiausias mūsų vietas ir didžiausias paslaptis. Jie yra mūsų motinos, tėvai, partneriai, vadovai, bendradarbiai, draugai ir mylimieji. Kad ir kaip šantažuotojams rūpėtume, jie naudojasi intymiausiomis žiniomis apie mus, kad gautų, ko siekia: priverstų mus paklusti. 15.04.2019, 07:53 Psichologija Peržiūrų (1263)
Amerikiečių psichiatrės, psichoanalitikės Gail Saltz teigimu, senatvės baimė – viena iš dažniausių žmonių jaučiamų baimių. Iš tiesų kūnas nuolat keičiasi, todėl bėgant metams pasirodo kitokių bruožų, požymių. Medikų manymu, žmonėms vertėtų žinoti, kokie pokyčiai natūralūs, neturintys kelti nerimo.
Sužinok daugiau ...
15.04.2019, 07:46 Psichologija Peržiūrų (1112)
Skubos tvarka klientas pasiprašo poros konsultacijos, nes sužinojo, jog žmona jam jau pusę metų neištikima. Klientas labai įtūžęs dėl žmonos neištikimybės ir nori skirtis. Žmona yra neviltyje – žlunga jos šeima ir dabar ji liks viena auginti vaiką. Ji pasimetusi. Kur dabar reikės išeiti, kur gyventi, nes vyras už jos neištikimybę ją tiesiog varo iš namų.
Sužinok daugiau ...
11.04.2019, 07:36 Psichologija Peržiūrų (1573)
Problemos, kurios santykiuose buvo ignoruojamos ir nutylimos, ilgainiui vis tiek vienu ar kitu būdu išsiveržia į paviršių.
Dažnai konflikto įkarštyje pasakome tai, dėl ko vėliau gailimės, o kartais baimė arba išdidumas neleidžia išsakyti to, ko iš tikrųjų norime.
Sužinok daugiau ...
08.04.2019, 09:50 Psichologija Peržiūrų (1062)
Vyras netikėtai nusipirko sportinį automobilį arba motociklą, savo išvaizdai pradėjo skirti gerokai daugiau dėmesio nei anksčiau, o gal net susirado meilužę? Moteris panoro studijuoti, išmokti ką nors naujo ir siekti svajonių, kurios dėl šeimos bei darbų buvo pamirštos? 25.03.2019, 13:25 Psichologija Peržiūrų (1195)
Daug kas skundžiasi, kad jiems nesiseka ir pridaro daug klaidų gyvenime. Nors visi girdėjome posakį, kad „rytas protingesnis už vakarą“, mažai kas suvokia, jog negalima priimti jokių sprendimų vakarais, nes tada mūsų protą aptemdo emocijos. |