Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2015 » Gruodžio » 26

Raudonas siūlas talismanas: kaip teisingai jį užrišti

Raudonas siūlas, aprištas aplink riešą, saugo jo nešiotoją nuo ligų, nesėkmių ir nužiūrėjimo. Paprastas, bet stebuklingas talismanas iki mūsų laikų išliko nuo gilios senovės. Kone kiekviename istoriniame etape buvo žmonių, kurie naudojo raudoną siūlą, kad apsaugotų save ir savo artimuosius nuo netikėtų nelaimių.

Šio talismano istorija prasidėjo Izraelyje. Tikinčiųjų sąmonėje raudonas siūlas tapo galingu simboliu, saugančiu nuo kiekvieną dieną pasitaikančių nelaimių, piktos akies nužiūrėjimo ir nemalonių bei netikėtų likimo posūkių. Legendos byloja, kad raudonu siūlu buvo aprištas antrosios Jokūbo žmonos ir Juozapo motinos Rachelės kapas. Ji žydų tikėjime laikoma motiniškos meilės ir pasiaukojimo įsikūnijimu. Žmonės ateidavo į biblinės moters amžinojo poilsio vietą, nešdamiesi raudoną siūlą, kad įkrautų šioje vietoje teigiama energiją, kurią vėliau perduodavo savo artimiesiems. Taip raudonas siūlas tapo talismanu, saugančiu nuo blogų žmonių įtakos.

Tikriausiai nedaugelis žino, kad raudoną siūlą kaip talismaną kažkada nešiojo ir slavų tautos. Tikėta, kad jis turi apsauginę funkciją ir ją žmonės padovanojo viena iš pagonių deivių. Ji patarė raudoną siūlą užrišti ant tvoros priešais gyvenamąjį namą, kad nepultų ligos, negrėstų skurdas ir neįsivyrautų nesantaika. Namuose laikomas talismanas apsaugo nuo nepageidaujančių ir blogo linkinčių svečių. Kiek vėliau raudonas siūlas tapo individualiu talismanu. Raudonas siūlas pradėtas rišti ant riešo keliais ypatingais mazgais ir užkalbamas ypatingais užkeikimais. Raudona spalva asocijavosi su gyvybę suteikiančiomis saulės galiomis. Tai buvo spalva, kuri labiau nei kitos, galėjo kovoti su tamsos dvasiomis ir turi didesnį poveikį žmogaus bioenergetiniam laukui.

Kaip teisingai užrišti raudoną siūlą ant riešo? Sunku patikėti, bet stiprų talismaną galima pasigaminti savo rankomis. Siūlas turi būti vilnonis. Vilna ne tik atbaido neigiamą energiją, bet ir turi gydomąjį poveikį. Vilna padeda sumažinti sąnarių skausmą ir greitina odos žaizdų gijimą. Raudoną siūlą galima rištis, norint pagerinti sveikatą ir bendrą savijautą.

Tie, kurie raudoną siūlą nešios kaip talismaną, reikėtų ant jo užrišti porą mazgų, kaip tą darė mūsų protėviai. Šį darbą reikia atlikti tyloje, susikaupus, susitelkus į pozityvias emocijas, atsikračius negatyvo, nes talismanas prisimena ir kaupia visą informaciją. Taigi jis įsimins ir negatyvias emocijas, jei tokios bus jaučiamos jį gaminant. Mazgų skaičius turėtų būti nelyginis. Nė vienas mazgas negali būti surišamas be priežasties. Kiekvienam mazgui turėtų būti priskiriama kokia nors funkcija. Kita vertus, nereikia rišti pernelyg daug mazgų. Optimalus mazgų skaičius – septyni.

Rišant mazgą reikėtų mintyse apgalvoti, kokiu tikslu tai yra daroma. Dar kartą pagalvoti apie tai, ko iš talismano tikimasi. Tarp mazgų palikti ne mažiau nei 1 cm atstumus, kitaip pernelyg arti vienas kito esantys mazgai susilpnins kitų veikimą ir magiškas raudono siūlo galias.

Paruoštą raudoną siūlą užrišti ant kairės rankos. Riešai – pačios pažeidžiamiausios neigiamam poveikiui kūno vietos, o kairė ranka nuo seno siejama su neigiamomis, anapusinio pasaulio jėgomis, todėl ant šios rankos nešiojamas talismanas itin veiksmingai saugotų nuo blogio. Raudoną siūlą turėtų užrišti artimas žmogus. Darant tai patiems susilpninamos talismano galios, galima net prisišaukti nelaimių.

Siūlas paprastai sumezgamas trimis mazgais, sakant užkalbėjimus: „Tegul Dievas tave saugo, šventosios jėgos tepasiima tavo vargus. Amen“. Nuo tada raudoną siūlą reikėtų ryšėti visada ir niekada jo nenusiimti.

Jeigu, praėjus šiek tiek laiko, raudonas siūlas pametamas – nereikia išsigąsti. Vadinasi, jis atliko savo funkciją, sugėrė visą neigiamą energiją. Tad metas pasigaminti naują talismaną.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.01.2022 laikas 00:09 Laidotuvių direktorius Jungtinėje Karalystėje atskleidė, kad niekada nemačiau tiek daug mirčių

Laidotuvių direktorius Johnas O'Looney (John O’Looney), dirbantis Milton Keyneso (Milton Keynes) šeimos laidojimo paslaugų įmonėje Milton Keynese, Anglijoje, neseniai duotame interviu portalui kla.tv pasidalijo informacija, kad neregėtai daug miršta 20-ies, 30-ies ir 40-ies metų amžiaus...

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:23 Neįprastas snygis Artimuosiuose Rytuose atnešė ir džiaugsmo, ir nelaimių

Ketvirtadienį Jeruzalę ir rytinę Viduržemio jūros dalį padengė sniego kilimas, nes reta audra šventąjį miestą pavertė žiemos stebuklų šalimi, tačiau sukėlė rūpesčių Sirijos pabėgėliams regione.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:17 Egipte užfiksuota šalčiausia žiema per dešimtmetį
Šių metų žiemos sezonas Egipte buvo šalčiausias per pastarąjį dešimtmetį, o temperatūra buvo 8 °C žemesnė už vidutinę sezono temperatūrą.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:13 Jeruzalėje, Izraelyje, iškrito retas sniegas

Ta pati audra, kuri šios savaitės pradžioje paralyžiavo Graikiją ir Turkiją, 2022 m. sausio 27 d. atnešė retą sniegą į Jeruzalės miestą Izraelyje.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 19:42 Istorijos paslaptys. Ekvadoro požeminių labirintų pėdsakais
1965 metais Argentinos etnologas, vengrų kilmės Juan Moricz su vietinių indėnų pagalba Ekvadore, Morona Santiago provincijos rytinėje dalyje aptiko didelį požeminį labirintą. Jame rasta nemažai unikalių artefaktų, iš kurių J. Moricz surinko nemažą kolekciją....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 15:03 Receptai | Patiekalai Dešrelės mielinė tešloje su sūriu orkaitėje
Ši mielinė tešla yra nerealiai skani, labai puri ir ilgai lieka minkšta. Aš mėgstu tokių dešrelių tešloje prikepti savo šeimai, vaikams įdedu į mokyklą, o vyrui į darbą, kai atsibosta visi kiti įprasti patiekalai....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 10:01 Receptai | Patiekalai Dešrelės bemielėje tešloje su kefyru ir sūriu - gamintos keptuvėje
Kartas nuo karto taip norisi visiškai paprasto naminio maisto. Jokių mandrų receptų, jokių ingredientų, kurių reiktų ieškoti parduotuvėse, o viskas būtų šalia. Kartais tam labai tinka dešrelės. Šis patiekalas bus būtent toks....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 09:20 Receptai | Patiekalai Rinkitės šį receptą! Sultingas jautienos karbonadas

Sakysite, kad tai neįmanoma. Bet dar ir kaip įmanoma. Žinoma, jei tik viską teisingai padarysite, tik tuomet karbonadai iš kietos mėsos bus sultingi ir labai skanūs. Aš su jumis šį kartą pasidalinsiu savo paslaptimis kaip tai padaryti.

...

Skaityti daugiau