Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (15.5K) Komentarų: (0) (27.02.2017 - 20:25)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Receptas kuris padės išvalyti žarnyną vos per 2 minutes!

Virškinimo traktas - tai labai sudėtingas mechanizmas, o virškinimas yra labai sudėtingas procesas.

Žmogaus organizmas reikiamų maistinių medžiagų gauna iš maisto, tačiau bendra sveikatos būklė iš karto gali pablogėti, jei organizmas negaus šių medžiagų.

Toksiškos medžiagos ir atliekos kaupiasi mūsų organizme, sukeldamos įvairias sveikatos problemas, dėl virškinimo sistemos nepakankamumo.

Todėl, ją būtina valyti du kartus per metus, vartoti sveiką maistą reguliariai. Tokiu būdu, mes galime išvengti daug sveikatos problemų, užkertant kelią kauptis atliekoms ir toksinams mūsų organizme.

Receptas kuris padės išvalyti žarnyną vos per 2 minutes!

Šį vakarą, norėčiau jums pristatyti nuostabų receptą ir priemonę, kuri padės išvalyti žarnyną vos per 2 minutes.

Žarnyno valymo receptas:

  • 5 puodeliai verdančio vandens;
  • 150 gramų slyvų;
  • 150 gramų figų.

Recepto paruošimas ir vartojimas:

Užvirinkite vandenį puode, kai jis pasieks reikiamą virimo temperatūrą, įdėkite figas ir slyvas. Tegul viskas troškinasi 15 minučių. Pasibaigus laikui, nuimkite puodą nuo ugnies ir leiskite atvėsti.

Vartokite po vieną šaukštą, ryte ant tuščio skrandžio. Šis stiprus derinys pagerins virškinimą, padės atsikratyti daugelį virškinimo problemų, tokių kaip vidurių užkietėjimo, pašalinsite toksines medžiagas iš organizmo, bei pagerinsite bendrą sveikatos būklę.

Negaiškite laiko, tiesiog išbandykite šį gėrimą ryte, pajauskite skirtumą! Būsite maloniai nustebinti šiuo rezultatu! Pasidalinkite šiuo receptu su savo draugais ir šeimos nariais, jie jums padėkos.

Pabandykite pakeisti šilta vandenį su citrina, į šį nuostabų gėrimą. O rezultatus, nepatingėkite parašyti. Nelaikykite paslapties savo širdyje, nes ir jums gal prireiks kitų pagalbos.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar