Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (9.3K) Komentarų: (0) (23.03.2017 - 21:32)

Vaistas iš morkų pašalina skreplius iš plaučių ir gydo kosulį

Šis straipsnis skirtas vienam receptui, kurio pagrindinis ingredientas yra morka. Šis vaistas padės greitai išvalyti skreplius iš plaučių ir sumažinti kosulį. Dažnai ši priemonė yra naudojama siekiant išlaikyti imuninę sistemą!

Mes visi žinome, kad morkos yra naudingos mūsų sveikatai, nes jose yra yra daug vitamino A ir beta-karotino, kurie yra svarbūs yra mūsų regėjimui. Tai puikus vitamino šaltinis B, C, K ir svarbių mineralų, pavyzdžiui, mangano, magnio, fosforo, kalio, kalcio ir geležies.

Vaistas iš morkų pašalina skreplius iš plaučių ir gydo kosulį

Nepaisant didžiulės naudos mūsų regėjimui, morkos taip pat gerina peristaltiką ir stipriną imuninę sistemą. Jos taip pat gali palengvinti astmą, kosulį, bronchitą ir kitas kvėpavimo takų problemas. Morkos taip pat gydo vėžį. Šis receptas, kurioje yra morkų, gali pašalinti skreplius iš plaučių ir gydo kosulį. Štai, kaip jį paruošti:

Norėdami tai pasigaminti, jums reikės šių ingredientų:

  • 0,5 kg morkų;
  • 3-4 šaukštai medaus.

Paruošimas:

Pirmiausia jums reikės morkas supjaustyti į griežinėlius, po to virti juos vandenyje, kol suminkštės. Kai jos pakankamai suminkštės, nukelkite nuo ugnies ir sutraiškykite šakute griežinėlius arba panaudokite maišytuvą. Vandenį, kuriame virė morkos, neišpilkite. Leiskite vandeniui atvėsti, tada įdėkite medaus. Sumaišykite šį mišinį su trintomis morkomis. Gerai išmaišykite, kol gausite sirupą. Šią priemonę laikykite šaldytuve.

Naudojimas:

Šis natūralus sirupas yra saugus, net ir dažnam vartojimui. Vartokite 3-4 šaukštus per dieną. Geresnius rezultatus pastebėsite po dienos, ar dviejų. Skreplius iš plaučių pradės eiti lauk, kosulys netrukus sumažės.

Dėl imuniteto, vartokite po vieną šaukštą ant tuščio skrandžio, vieną savaitę.

Pastaba. Morkų ir morkų sulčių nepatartina vartoti nėščioms moterims, dėl vitamino A.

Paranormal.lt

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar