Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 26

Parapsichologas prognozuoja karą su ateiviais ir 9 savaites Pragaro

Vienas iš svarbiausių šiuo metu JAV forumuose svarstomų klausimų yra visokių mistikų, parapsichologų ir kitų ekstrasensų, kurie iš anksto numatė dvi prezidento kadencijas Donaldui Trampui, klausimas. Pranašysčių buvo daug, be to, jas dažnai išsakydavo labai iškilūs žmonės, kurių įrašuose yra daugybė išsipildžiusių prognozių. Ir dabar, po Joe Bideno inauguracijos, visi kelia klausimą: kaip atsitiko, kad visi pranašai klydo?

Paaiškinimas, kurį dažniausiai siūlo konspirologai, mano, kad D.Trampas tikrai niekur neišėjo iš savo ofiso, o ir toliau valdo JAV, tačiau plačioji visuomenė apie tai nežino. Nepaisant to, artimiausiu metu D.Trampas oficialiai grįš į valdžią. Tai sako ne konspirologai ir ne D.Trampo šalininkai, o vis tie patys mediumai. Pavyzdžiui, tam tikra Charlene Reimer tą dieną gautą apreiškimą, tokį:

Šiandien aš nevalgiau ir meldžiausi. Dabar girdžiu, kad daugelis pranašų klydo savo pranašystėse dėl D.Trampo perrinkimo. Atrodo, kad klydau savo vizijose ir aš. Taigi buvau labai nusiminusi ir paprašiau Jėzaus atleisti man ir parodyti, kad klydau ... ... o tada Jis pasakė: žiūrėk! Aš pakėliau akis ir pamačiau D.Trampą ant podiumo. Jis stovėjo ir kažką sakė žmonėms. D.Trampas buvo šiek tiek emocingas, tačiau kalbėjo privačiai. Aš pamačiau galingą angelą kairėje nuo pjedestalo, bet jis stovėjo labiau ten, kur turėjo būti minia. Kas tai per žinia? Ir balsas man tarė: „Aš baigsiu tai, ką pradėjau. Pažiūrėkite, ką aš darysiu. Likite tvirti ir toliau melskitės už D.Trampą.

Tokių tikinčiųjų žinučių yra gana daug ir techniškai jas galima nurašyti psichologijai - sumišimas ir depresija D.Trampo šalininkų tarp krikščionių konservatorių, kuriems protas bent sapnuose ir vizijose išduoda, kaip tikrovę. Tačiau, parapsichologai dabar transliuoja maždaug tą patį, tačiau su šiurpinančiomis detalėmis:

Sausio 19 d. vaizdo įraše ši parapsichologė sako matanti Donaldo Trumpo inauguraciją. Ji vyks kažkokiame požeminiame, matyt, kambaryje su langų ir užuolaidų manekenais. D.Trampas bus su tamsiu mėlynu kostiumu ir, kaip visada, su raudonu kaklaraiščiu. Kai jis duos priesaiką, aplink bus keli labai labai svarbūs žmonės, panašūs į labai labai slaptus kariškius. O po to prasidės „9 pragaro savaitės“ - chaosas pasaulyje ir JAV, kurį sukels karas su ateiviais, kurie yra užsimaskavę tarp žmonių. Pasak parapsichologo, Joe Bideno inauguracija yra speciali karinė operacija, skirta ateiviams privilioti į spąstus. Demokratai, kurie tai žino, kariuomenei padeda, žaisdami kartu, nes kažkuri dalis jų yra kartu su kariuomene, tačiau X valandą prasidės ateivių išsiuntimas.

Apskritai versija yra gana fantastiška, tačiau, kaip bebūtų keista, mokslinę fantastiką palaiko įvairūs netiesioginiai realūs faktai, kuriems nėra jokio pagrįsto paaiškinimo.

konspirologija, Ateiviai, JAV

Aukščiau pateiktoje diagramoje pavaizduoti vykdomieji įsakymai, kuriuos JAV prezidentai pasirašė per pirmąsias 100 savo tarnybos dienų, skaičius. Kaip matote, Bidenas kažkaip staiga neatitinka šio grafiko. Per vieną dieną jis ofise pasirašė dokumentų tiek, kiek Obama per tris savaites, o iki šios dienos Bidenas jau pasirašė 33 potvarkius! Palyginimui, D.Trampas per pirmąją savaitę pasirašė 4 dekretus, Obama 5, Clintonas 1, Bushas - nieko. Tai labai keista. Skubumas toks, kaip kare.

Antras įdomus dalykas yra vyriausybių ir aukščiausiųjų lyderių atsistatydinimas, kuris aplink pasaulį paplito apie 2021 m. sausio 20 d.:

Kuveito vyriausybė 21/12/21
Estijos ministras pirmininkas 14.01.21
Nyderlandų vyriausybė 15.01.21
Rusijos vyriausybė 21.01.15
Italijos ministras pirmininkas 21.01.25

Kai toje ar kitoje šalyje susijungia vyriausybė arba atsistatydina ministras pirmininkas, tai nieko nereiškia, bet kai tai vyksta vienu metu daugelyje šalių, tai jau atrodo labai keista. Tai yra, susidaro įspūdis, kad oficialios pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkoks sudėtingas žaidimas.

Trečiasis momentas - keistas užtemimas Baltuosiuose rūmuose, kur nuo sausio 20 dienos nepastebėta jokios šviesos languose.

konspirologija, Ateiviai, JAV

O dabar prie Baltųjų rūmų, prisijungė ir Vašingtono paminklas jis taip pat užtemdytas, kuris visada būta ryškiai apšviestas, tačiau dabar ten dega tik šoniniai žibintai. Oficialus paaiškinimas yra pandemija:

konspirologija, Ateiviai, JAV

Galiausiai oficialus ovalo kabineto vaizdo įrašas, nuo kurio Amerikos konspirologams įvyko tikras smegenų „sprogimas“:

Kadangi kai kurie mūsų skaitytojai greičiausiai mano, kad Ovalus kabinetas yra Baltuosiuose rūmuose, iš karto norime pastebėti, kad ten viskas yra šiek tiek kitaip. Ovalusis kabinetas, tai yra JAV prezidento kabinetas, yra vakariniame Baltųjų rūmų sparne, gana toli nuo pastato, kurį, iliustruoja klastingi Rusijos Federacijoje priešai per televizorių:

konspirologija, Ateiviai, JAV

Vaizdas ten pro langą yra toks:

konspirologija, Ateiviai, JAV

Tačiau iš oficialaus Joe Bideno, dirbančio Ovaliame kabinete, vaizdo įrašo atsiveria vaizdas į kažkokią automobilių stovėjimo aikštelę. Be to, žmogus eina palei šią automobilių stovėjimo aikštelę, labai, labai panašus į Donaldą Trampą:

konspirologija, Ateiviai, JAV

Niekas nežino, kaip visa tai logiškai paaiškinti. Gali būti, kad visa tai yra tik tokie sutapimai, sutapimai ir visa kita. Tačiau taip pat gali būti, kad kažkas vyksta JAV užkulisiuose - kažkas labai rimto, kuris galiausiai pakeis visą pasaulį, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 205
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.03.2021 laikas 14:20 NSO Stebimas Danguje Virš Las Vegaso JAV

Grupė NSO su ryškiai šviečiančiomis šviesomis sklandė danguje virš Las Vegaso ir daugelis gyventojų ilgai stebėjo šį neįprastą reiškinį.

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 21:19 Gyslotis nuo daugelio ligų!
Gysločiai yra vienas iš seniausių vaistinių augalų. Jis buvo žinomas net Kinijoje, Senovės Graikijoje ir Romoje, šį augalą labai vertino persų ir arabų gydytojai. Liaudies ir oficialioje medicinoje naudojami gysločio lapai (Plantago major). Gysločio preparatai turi sutraukiančių, žaizdas gydančių, h...

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 20:46 Veido kaukės receptas su nuostabiu poveikiu

Tailando SPA salonuose naudojamos veido kaukės receptas. Bet tuo pačiu metu jį galima lengvai paruošti iš tų ingredientų, kurie yra kiekvienuose namuose. Receptas yra toks paprastas, kad nesitiki tokio nuostabaus efekto. Kaukė tinka absoliučiai visų tipų odai ir amžiaus grupėms. Ji paruošia odą b...

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 19:49 Gydomasis Sirupas Kepenims, Inkstams, Virškinamojo Trakto Ligoms
Taigi jai davė receptą, kuris visiškai padėjo pasveikti nuo kepenų cirozės. Bet juo, kaip paaiškėjo, galima gydyti beveik visas kepenų, inkstų ir virškinamojo trakto ligas.

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 22:47 Nepakeičiamas magnis mūsų kūnui
Magnis dalyvauja daugybėje organizme vykstančių procesų - energijos gamyboje, gliukozės įsisavinime, nervų signalų perdavime, baltymų sintezėje, kaulinio audinio kūrime, kraujagyslių bei raumenų atsipalaidavimo ir įtempimo reguliavime. Jis daro raminamąjį poveikį, slopindamas nervų sistemos jaudrumą...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Veganiška beglitiminė moliūgų tarta - pyragas
Kai kepiau tokią tartą - pyragą be glitimo pirmą kartą, rezultatu nelikau labai patenkinta. Antrą kartą, ganėtinai stipriai pakoregavau receptą, ir rezultatas itin maloniai nustebino. Jokių margarinų, cukraus ar baltų miltų....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Paprasta soti trinta veganiška moliūgų ir raudonųjų lęšių sriuba
Dar kartą noriu priminti kaip mėgstu moliūgą savo virtuvėje ! Šį kartą iš jų pagaminau gana paprastą trintą moliūgų sriubą su raudonaisiais lęšiais. Ji yra visiška mano improvizacija, užgimusi mano virtuvėje.

Skaityti daugiau