Pagrindinis » Kategorija: Civilizacijos paslaptys » Peržiūrų: (260) Komentarų: (0) (03.02.2019 - 15:09)

Paslaptingas Actiano akmuo aprašo nežemišką vizitą prieš tūkstančius metų

Paslaptingas Actlano (Azylan) akmuo priklauso akmenų grupei, žinomai Ochujelos Pjedras (Ojuelos Piedras) vardu, kuriuos tyrė mokslininkai ir kuriuose aprašomas prieš 27 tūkstančius metų įvykęs nežemiškasis vizitas ir kontaktas su ateiviais.

Akmenų atradimo istorija laikui bėgant pakito. Prieš keletą metų aptikti šie keraminiai artefaktai su juose pavaizduotomis keistomis figūromis sukėlė tikrą sąmyšį ekspertams. Gaminiai, pagaminti dar iki į žemyną ateinant ispanams, panašu, vaizduoja vietines regiono tautas, kurios turėjo kontaktų su ateiviais iš kitų planetų (paranormal.lt).

Paveikslėliuose vaizduojami veidai tų, kuriuos mes šiandien vadiname pilkaisiais ateiviais, taip pat aiškiai matomi skraidančių lėkščių kontūrai. Garsijos Sančeso ir kitų mokslininkų tyrimas padėjo aptikti daug figūrėlių (apie 3 tūkstančius), ne mažiau kaip tris kaukoles (manomai priklausiusias ateiviams). Visa tai buvo aptikta vietovėje, kuri laikoma mitinio Actiano miesto liekanomis - Totonakio Verakruso regione. Neatsitiktinai actekų kalendoriaus viduryje pavaizduotas apskritas Actiano akmuo, kuriame matomas ateivio veidas.

ateiviai, Actiano akmuo, nežemiškas vizitas, kontaktas ateiviais

ateiviai, Actiano akmuo, nežemiškas vizitas, kontaktas ateiviais

ateiviai, Actiano akmuo, nežemiškas vizitas, kontaktas ateiviais

Kaip skelbiama tyrinėtojų ataskaitoje, statulėlės buvo ištirtos radioaktyviosios anglies metodu, jų amžius - ne mažiau kaip 27 tūkstančiai metų. Iš pradžių apie nepaprastą radinį informacija sklido tik socialiniais tinklais bei vietiniuose laikraščiuose kartais pasirodydavo koks straipsnis. Po analizės meksikiečių ufologas Chaime Mausanas parengė reportažą, kuriame detaliau papasakojo apie Ochujelos Pjedras akmenų tyrimą, taip pat pateikė austrų tyrinėtojo Klauso Dono ir mokslinio projekto fiziko teoretiko Chasimo Haremeino, kurie patvirtino radinių originalumą, komentarus. Ši programa sukėlė tikrą rezonansą.

ateiviai, Actiano akmuo, nežemiškas vizitas, kontaktas ateiviais

Po neilgai trukusios analizės ir tyrimų Meksikos vyriausybė nusprendė informuoti visuomenę apie įvairius archeologinius objektus, įskaitant Ochujelos Pjedras akmenis, kuriuose pavaizduotas mažiausiai prieš 27 tūkstančius metų įvykęs kontaktas su ateiviais. Šiuo metu Meksika - vienintelė valstybė, kurioje valstybiniu lygiu patvirtinti nežemiškieji kontaktai.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar