Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Vasario » 1

Pati slapčiausia JAV informacija apie NSO viešinama nebus

Tiesa yra kažkur anapus... tačiau jums vis tiek neleidžiama jos sužinoti. 2004 metų lapkritį keli JAV laivyno pilotai, dislokuoti lėktuvnešyje „USS Nimitz“, pamatė virš Ramiojo vandenyno skrendantį „Tic Tac“ dražė formos neatpažintą skraidantį objektą, kuris, rodos, buvo nepavaldus fizikos dėsniams.

Laivyno pareigūnai keistą objektą pavadino „nenustatytu aviaciniu fenomenu“, tačiau nutylėjo, kas iš tiesų gali būti tas fenomenas. O dabar kariuomenė patvirtino, kad žino daugiau, nei gali išduoti.

Atsakydamas į neseniai pagal Teisės gauti informacijos aktą pateiktą prašymą, JAV laivyno Karinio jūrų žvalgybos biuro (ONI) atstovas patvirtino, kad agentūra turi kelis itin slaptus dokumentus ir mažiausiai vieną slaptą vaizdo įrašą, susijusius su 2004 metų NSO incidentu, skelbia „Vice“.

NSO, Tic Tac, JAV

Pasak ONI atstovo, šiuos dokumentus pateikusios agentūros juos pažymėjo žyma SLAPTA arba LABAI SLAPTA, ir kad šios informacijos pasidalijimas su visuomene „sukeltų ypatingai didelę žalą Jungtinių Valstijų nacionaliniam saugumui“.

Tarp itin slaptų dokumentų yra kelios „pasitarimo skaidrės“, kurias ONI pateikė neįvardinta agentūra. (Kadangi ONI pareigūnai asmeniškai neįslaptino tų skaidrių, jie ir negali jų išslaptinti, pridūrė atstovas). ONI taip pat pripažino, kad turi mažiausiai vieną nežinomos trukmės vaizdo įrašą, kurį Karinio jūrų laivyno oro sistemų vadovybė (NAVAIR) laiko „paslaptimi“. ONI nenurodė, ar tai yra tas pats vienos minutės trukmės vaizdo įrašas, nutekėjęs į internetą 2007 metais ir kurį 2017 metais paskelbė „The New York Times“.

Tačiau praėjusių metų lapkritį keli jūrų laivyno pareigūnai, kurie matė incidentą lėktuvnešyje „Nimitz“, leidiniui „Popular Mechanics“ atskleidė, kad yra matę gerokai ilgesnį šio įvykio vaizdo įrašą, kuris truko 8–10 minučių. Šiuos pirminius įrašus netrukus surinko ir ištrynė po incidento sraigtasparniu atskridę „nežinomi asmenys“, sakė vienas pareigūnas.

Buvęs Pentagono kadrinis darbuotojas Luisas Elizondo, padėjęs paviešinti laivyno vaizdo įrašą, leidiniui „Vice“ sakė, kad „žmonės neturėtų stebėtis pranešimu, kad egzistuoja kiti vaizdo įrašai, kurie yra ilgesni“.

Prašymą suteikti informacijos pagal Teisės gauti informacijos aktą pernai spalį pateikęs vienas nepriklausomas tyrėjas paprašė prieigos prie bet kokios neįslaptintos informacijos apie 2004 metų NSO incidentą arba jos dalies. ONI atsakyme nebuvo paminėti jokie papildomi dokumentai.

Publikuoja Delfi.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Temos

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 07:34 Akupresūros Taškas LR3 padės Išvengti Daugelį Ligų

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodu...

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 21:28 Šis kokteilis gydo širdies ligas ir pašalina trombas
Liaudies medicina siūlo universalų kokteilį nuo daugelio ligų. Kokteilis tiesiog išgelbsti nuo triukšmo ausyse ir galvoje, padeda nuo galvos skausmo, ypač, kai skauda galvą dėl oro pokyčio. Ši tinktūra apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Šiuo vaistu gydomos visos širdies ir kraujagyslių ligos....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 16:52 Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0
2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo. Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 12:20 Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Skaityti daugiau