Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2019 » Birželio » 23

Patys brangiausi metalai pasaulyje. Kiek kainuoja svaras tričio?

Kaip apsaugoti savo santaupas (jeigu tokių turite) nuo infliacijos, bankų bankrotų, karų, gamtinių katastrofų ir kitų neigiamų įvykių? Ilgai pačiu patikimiausiu būdu apsaugoti santaupas buvo laikomas jų pavertimas aukso lydiniais, kurie po to buvo sudedami į skrynias ir paslepiami giliuose rūsiuose. Tačiau XXI amžiuje šis būdas nėra populiarus, be to, jis yra nepatogus. Aukso kaina, nors ir yra stabili, tačiau nėra labai didelė. Ji ilgą laiką buvo apie 30-40 dolerių už gramą. Tiesa, pastaruoju metu ji ir pakilo ir dabar yra apie 50 dolerių už gramą. Tad, jeigu pavyko sukaupti keletą milijonų, tačiau nepasitikite vertybiniais popieriais, bet norite kompaktiškai saugoti santaupas, atidėkite aukso lydinius į šoną ir rinkitės kitus būdus.

Antimaterija, Santaupos, soliris, Grafenas, deimantai, tritis, auksas

Netinkamos investicijos

LSD (lizergo rūgšties dietilamidas), kurio kristalai kainuoja apie 3 rūkstančius dolerių už gramą. „Spalvotų sapnų“ sukėlėjas, praėjusiame amžiuje hipių judėjimo laikais populiarus narkotikas tikrai nėra pats tinkamiausias variantas, nes tokia „investavimo“ forma tikrai susidomės tam tikri organai. Rezultatas bus tas, kad neteksite savo pinigų, o patiems teks paragauti kalinio duonos. Tikrai nepavyks įrodyti, kad norėjote tik saugiai investuoti savo santaupas (paranormal.lt).

Plutonis - 4 tūkstančiai dolerių už gramą. Kaina stabili, tačiau tai yra radioaktyvus metalas, todėl kyla papildomos problemos dėl jo laikymo. Tačiau šalies saugumo organai bus dar atkaklesni, nei LSD atveju, domėdamiesi jūsų asmenybe ir santaupomis. Be to, teroristai irgi gali susidomėti jumis, jei sužinos, kad turite polonio. Argi jums to reikia?

Soliris (ekulizumabas) - 17 tūkstančių dolerių už gramą. Neradioaktyvus, netoksiškas soliris yra vaistas nuo gana retų, tačiau pavojingų genetinių ligų - paroksiz-minės naktinės hemoglobinurijos ir atipinio hemolizinio ureminio sindromo.

Visoje Europoje ir Šiaurės Amerikoje šiomis ligomis serga 8-10 tūkstančių žmonių. Soliris parduodamas tirpalo pavidalu, kiekis skirtas gydymo kursui. Suprantama, kad realizuoti, esant būtinybei, nebus lengva. Gali atsitikti taip, kad mokslininkams pavyks sukurti pigų vaisto pakaitalą - tokiu atveju jūsų santaupos, investuotos į solirį, smarkiai nuvertės.

Tritis („sunkusis“ vanduo) - 30 tūkstančių dolerių už gramą. Tričio gamtoje aptinkama labai mažai, todėl jis išgaunamas dirbtiniu būdu. Tričio dedama į dažus, kurie naudojami padaloms žymėti, nes tada jos švyti. Radioaktyvi ir toksiška medžiaga, todėl tai tikrai nėra pats sėkmingiausias variantas investuoti grynuosius pinigus. Reikia ieškoti kitų variantų.

Moterų numylėtinis

Geros kokybės deimantas - 40 tūkstančių dolerių už gramą. Tikrai geras pasirinkimas. Jokio radioaktyvumo, netoksiškas, nėra kriminalo. Deimantai džiugina akis ir turi dar vieną savybę - jie labai traukia moteris.

Antimaterija, Santaupos, soliris, Grafenas, deimantai, tritis, auksas

Kalifornis ir americis - dirbtiniai elementai. Iš pavadinimų galima suprasti, kad pirmą kartą jie buvo sukurti Amerikoje, o jų kaina yra atitinkamai 60 ir 140 tūkstančių dolerių už gramą. Šie elementai dažniausiai naudojami ra-diocheminiuose bandymuose. Kainuoja brangiai, vietos daug neužima, tik reikia įvertinti tai, kad bus reikalingas saugus konteineris, nes šios medžiagos yra radioaktyvios ir nuodingos.

Regolitas (Mėnulio gruntas). 1993-iais metais trys iš Mėnulio pargabenti „akmenys“, kurių bendras svoris sudarė vos 0,6 gramo, buvo parduoti aukcione už 442 tūkstančius 500 dolerių. Tiesa, tai buvo vienintelis aukcionas, kuriame buvo parduodamas iš Žemės palydovo atgabentas gruntas. Tačiau nėra jokios garantijos, kad artimiausiu metu regolito kaina žymiai nukris, nes yra labai daug norinčių nukeliauti į Mėnulį.

Tikriausiai, kiekvienas norės parsigabenti suvenyrą, o tai, be jokių abejonių, neigiamai paveiks Mėnulio grunto kainą. Tai tikrai nebūtų labai patikima investicija.

Trumpikės iš grafeno

Grafenas - tai pati stipriausia medžiaga pasaulyje. Jos kaina yra 100 milijonų dolerių už kvadratinį centimetrą. Jeigu turite keliolika milijardų laisvų pinigų, nusipirkite keletą decimetrų grafeno ir pasisiūkite sau, tarkime, trumpikes. Tokiu atveju jūsų milijardai bus kartu su jumis netgi tada, kai maudysitės.
Svarbiausia - nepamiršti kur nors šių trumpikių ir neatiduoti jų skalbti.

Antimaterija - štai kas, tikriausiai, yra tai, į ką vertą investuoti sukauptus milijardus. Už antimateriją bet kuris mokslininkas pasiruošęs mielai parduoti savo sielą, todėl ši investicija labai nesunkiai atsipirktų, nes antimateriją galima bet kada realizuoti. Vienas gramas antimaterijos kainuoja dešimtis milijardų dolerių, todėl svarbiausia yra nepasimesti tarp nulių ir per pigiai neparduoti. Vienintelė galinti kilti problema - kur laikyti antimateriją. Jos į piniginę tikrai neįsidėsite. Fizikai visiškai neseniai išmoko antimateriją išlaikyti specialiuose magnetiniuose buteliuose, tačiau tai pavyksta atlikti vos 1000 sekundžių.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
05.11.2019 laikas 17:31 Receptai Eklerai Su Avietėmis

Sviestą ir vandenį pakaitinti. Sumažinti ugnį ir suberti miltus. Maišyti, kol susiformuos tešla. Atvėsinti ir nuolat maišant po vieną įmušti 3 kiaušinius. Konditeriniu švirkštu formuoti eklerus ir ištepti likusio kiaušinio plak...

Skaityti daugiau

03.01.2018 laikas 15:31 Receptai Varškės kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Sausos veido odos. Ingredientai: Varškė, Alyvuogių aliejaus, Pienas , Morkų sultys.

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 15:53 Receptai Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui
Vaikui peršalus liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui, receptai vaikui peršalus, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau