Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 10

Per 5G interneto paleidimo bandymus Olandijoje žuvo šimtai paukščių

Keistas reiškinys įvyko prieš savaitę, daugelis paukščių Hagoje žuvo savaime, krito parke.

Taip buvo manoma... Tačiau, kai staiga mirė dar 150 paukščių, rezultate, mirusių paukščių skaičius pasiekė 297, pradėjo stebėti kas vyksta.

Ir jeigu pažiūrėsite šį parką, pamatysite, kas yra pastatyta ant stogo kampo, kurioje vietoje žuvo paukščiai: nauja 5G antena. Paaiškėjo, kad paukščiai žuvo nuo 5G sistemos bandymo vykdomų darbų. Bandymas buvo atliekamas toliau nuo netoliese esančios geležinkelio stoties, kad nesukeltu trikdymo. Kad nenutiktu, kokia nelaimė.

Ir nelaimė tikrai nutiko. Iš karto po sistemos išjungimo paukščiai nukrito nuo medžių. Net, plaukiojančios antys tvenkinyje reagavo, labai keistai - jos vienu metu, savo galvas panardino po vandeniu, kad išvengtu spinduliuotės, bet daugelis po sistemos 5G įjungimo iš karto paliko parką.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

avatar
0
2
Ačiu, už komentara... mes tam ir esame, kad domėtis viskuo šiame pasaulyje.... nuo sveikatos iki mokslo. Dabar, daugelis žinos kas nutiko ir kodel...
avatar
1
Netiesą rašot.
Visų pirma išaiškinta, kad ten nebuvo jokio 5G testavimo.
Visų antra, 5G naudojami galingumai tikrai nėra didesni negu 4G, taigi nieko iškept tikrai negalėjo.

As compelling as this kind of testimony may be to Erin Elizabeth’s Health Nut News, the facts are this: No 5G test occurred during the time that the mysterious starling deaths occurred, and the only person suggesting otherwise is someone with a vendetta against both objective reality and 5G wireless. Even if a 5G test had occurred, however, no mechanism exists that would explain how it could have affected starlings at all, let alone only starlings and no other birds or animals in the region.

Nuoroda, kur viskas aprašyta ir detaliai ištirta (bet čia jau gerokai daugiau skaitymo, aišku):
https://www.snopes.com/fact-check/5g-cellular-test-birds/
avatar