Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Sausio » 30

Rorschacho rašalo dėmių testas: asmenybė, kaip ant delno

Tai – visame pasaulyje garsus Rorschacho rašalo dėmių testas. Ši metodika leidžia labai tiksliai apibrėžti žmogaus psichologines savybes. Pažvelkite į 10 pateiktų dėmių ir pasirinkite tą, kuri artimiausia jūsų pasaulio pajautimui. Nereikia skubėti, atsipalaiduokite ir apgalvotai bet ramiai priimkite sprendimą. Jeigu nepavyko išsirinkti vieno paveikslėlio, jus traukia keletas, perskaitykite jų visų aprašymus.

1 – Kiaušintakiai

neatskleisto potencialo simbolis. Jūsų laukia dideli pasiekimai, ir jūs jau esate teisingame kelyje, bet niekaip negalite pradėti. Jūs žinote, ko norite iš gyvenimo, jūsų vizijos realistiškos, bet nereikia pamiršti, kad gyvenimas labai nenuspėjamas ir lūkesčiai gali nepasiteisinti. Bet kuriuo atveju, nevalia pasiduoti. Dirbkite, eikite pirmyn – tai atves jus iki svajonės.

2 – Motinos figūra

Jūs – žmogus su labai išvystytu motinystės instinktu (nesvarbu, ar esate moteris, ar vyras). Tikėtina, kad jūs tas, kuris visada pamokys savo artimuosius ar draugus, o taip pat paguos. Jūsų arkliukas – duoti patarimus, tačiau jūs nesiklausote ir nepriimate kitų žmonių patarimų. Bet ir be kitų patarimų jūs turite savybių, kurios padės ateityje pasiekti didelės sėkmės.

3 – Skorpionas

Jūs išsiskiriate tiksliu, bet ypatingu ir individualiu žvilgsniu į gyvenimą. Tačiau jūs nepriimate kritikos, taip pat ir konstruktyvios, ir galite įskaudinti net tuos žmones, kurie jums linki gero. Patarimas: nenusileiskite iki minios lygio, jūs labai protingi.

4 – Kepta višta

Kalbant apie jūsų tikslus ir poreikius, taip pat jų siekimo būdus, jūsų laukia dar labai daug darbo. Jūs tai suprantate ir esate labai ramus. Ta pačia dvasia ir tęskite. Darbas, susitelkimas į svarbiausius dalykus atves ten, kur trokštate.

5 – Krabas

Jūs pasirinkote romantikos simbolį. Tai pranašauja jūsų gyvenime atsirasiant naują meilę, naujus santykius, kurie gali prasidėti ir ne pačiu tinkamiausiu momentu. Jeigu turite antrą pusę, laukite jausmų suintensyvėjimo.

6 – Dinozauro karikatūra

Jūsų visatos centras – karjera. Tam jūs skiriate pernelyg daug dėmesio. Šioje srityje jums nėra dėl ko jaudintis, todėl geriau užsiimkite savimi: nuspirkite sporto klubo ar SPA abonementą, pasilepinkite skaniu ir naudingu maistu arba pailsėkite skaitydami įtraukiančią knygą.

7 – Meškiukas

Svarbiausią vietą jūsų gyvenime užima šeima. Jūs tas žmogus, kuris pirmiausia galvoja apie kitus, kartais aukodamas ir savo interesus. Tai labai kilnu, bet negalima pamiršti ir savo asmeninio augimo. Rekomenduojame analizuoti savo gyvenimą, išskirti tai, kas svarbu, ir skirti tam dėmesio.

8 – Dvi pasilenkusios figūros

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jūs gana išsiblaškę. Bet kiekvienas mūsų pats išdėlioja prioritetus ir žino, kas jam geriau, o kas ne. Rekomenduojame suskirstyti reikalus į daugiau ir mažiau svarbius ir skirti dėmesį tam, kas jus iš tiesų domina šiuo laikotarpiu.

9 – Raudonas balandis

Raudonas balandis – laisvės ir svajonių simbolis. Jūs norite kažką kardinaliai pakeisti, bet tai kažkas iš tų dalykų, kurie greitai nesikeičia. Taip pat jūsų pasirinkimas rodo norą palikti darbą, santykius ar kokius nors reikalus. Patarimas: būkite dėmesingi ir kantrūs, tada viskas pasikeis į gerąją pusę.

10 – Išmintingoji ranka

Jūsų stipriosios pusės – protas, susikaupimas ir imlumas. Silpnoji – komunikacija su kitais žmonėmis. Arba jūsų dažnai nesupranta, arba jūs nemokate klausytis kitų. Patarimas jums: būkite kantresni. Nesistenkite visada ištarti paskutinį žodį, tai padės gyvenime.

Tai kurį paveikskėlį pasirinkote Jūs?

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.02.2020 laikas 11:31 Surastas „Bermudų trikampyje“ pradingęs laivas „SS Cotopaxi“
Identifikavus beveik prieš šimtmetį pradingusio laivo nuolaužas buvo paneigta viena iš populiarių sąmokslo teorijų, kad 1925 m. pradingęs laivas „SS Cotopaxi“ yra kažkaip susijęs su sunkiai paaiškinamais įvykiais Bermudų trikampyje. Sausuosius krovinius gabenęs garlaivis turėjo plaukti į Havaną, tač...

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 20:35 Trumpas artrito profilaktikos ir gydymo žinynas
Tai greitai peržiūrimas sąrašas, kuriame apibendrinta daugelis faktų ir pastebėjimų, minėtų šiame leidinyje. Jei jus jau kamuoja artritas, laikykitės patarimų prižiūrint patyrusiam profesionalui. Taip pat pasitarkite su mitybos specialistu - jis nustatys būtent jums tinkamiausias maisto papildų doze...

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 12:38 Ar egzistuoja ketvirtoji Gizos piramidė? Kur ji dingo?
Egipto piramidės yra vienas populiariausių turistų traukos objektų visame pasaulyje – į jas pažiūrėti kiekvieną dieną atvyksta žmonės iš tolimiausių pasaulio kampelių. Dažnai apie Egiptą girdime ir iš archeologų – mat šis kraštas yra puiki vieta daryti naujus atradimus ir tirti senovės pasaulį....

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 12:09 Kodėl žagsime? Štai kodėl taip nutinka ir kas gali padėti
Žagsėjimas gali erzinti, tačiau dažniausiai jis būna trumpalaikis. Vis dėlto kai kuriems žmonėms gali pasikartoti nuolatinio žagsėjimo epizodai. Nuolatinis žagsėjimas, dar žinomas kaip lėtinis žagsėjimas, pasireiškia žagsėjimu be paliovos ilgiau nei 48 valandas....

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 10:45 Prieš veikdamos imuninės ląstelės atsiklausia savo kaimynų
Kai žmogus turi priimti svarbų sprendimą, jis dažnai klausia aplinkinių patarimo. Mūsų imuninės ląstelės elgiasi panašiai: jos pasitaria prieš priimdamos kolektyvinį sprendimą dėl tinkamo reagavimo į grėsmę. Žinios apie šį gyvybiškai svarbų ir sudėtingą procesą galėtų padėti apsaugoti ir gydyti žmon...

Skaityti daugiau

16.02.2020 laikas 22:46 Laktofermentuotas svogūnas: veiksmingas probiotikas, kuris rūpinasi mūsų sveikata
Prieš pradėdami kalbėdami apie laktofermentuotų svogūnų savybes, reikėtų pažymėti, kad mes kalbame apie procesą, kuris padeda išsaugoti daržovių savybes.

Skaityti daugiau