Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (817) Komentarų: (0) (05.04.2018 - 13:14)

Ką magiška taurė atskleidžia apie jus?

Mėgstate išbandyti save ir sužinoti kažką naujo apie savo asmenybę? Išbandykite šį greitą testą, kuris atskleis jūsų asmenines savybes.

testas, pasirinkimas, taurės, asmenybės

Įdėmiai įsižiūrėkite į paveikslėlį ir atsakykite: iš kurios magiškos taurės atsigertumėte?

1 TAURĖ – Ji simbolizuoja išgijimą. Tikriausiai gyvenime esate patyręs gana sudėtingus išgyvenimus, o visai neseniai supratote, kad pagaliau išgydėte savo nuoskaudas. Tačiau jeigu pasirinkote būtent šią taurę, tai atskleidžia, kad giliai širdyje vis dar nesijaučiate tvirtai, todėl gyvenime jums reikia įžvelgti teigiamą pusę ir pasisemti stiprybės.

2 TAURĖ – Ji siejasi su svarbiausiais gyvenimo atsakymais. Gali būti, kad šiuo gyvenimo laikotarpiu ieškote atsakymo į itin jums svarbius klausimus. Jeigu pasirinkote šią taurę, tai atskleidžia, kad jums reiktų atrasti mylimą veiklą, kuri įprasmintų jūsų gyvenimą.

3 TAURĖ – Ji simbolizuoja dvasingumą. Tikriausiai ne vieną kartą susidūrėte su savo vertybių analizavimu ir tikros tiesos ieškojimais. Gyvenime stengiatės laikytis taisyklių ir eiti savo likimo keliu. Tačiau nepamirškite, kad viskas yra jūsų rankose ir numatytų tikslų pasieksite tik savo jėgomis.

4 TAURĖ – Ji siejama su supratimu. Gyvenime spinduliuojate šypsena ir laime, tačiau nereti giliai širdyje siekiate pažinti patys save. Įvairiose situacijose testuojate save ir siekiate suprasti savo asmenybės niuansus. Galbūt jums vertėtų apie tai pasikalbėti su artimaisiais, kurie mato jus iš kitų perspektyvų.

5 TAURĖ – Ji simbolizuoja gyvenimo centrą. Bendrauti su aplinkiniais jums niekada nebuvo pats mėgstamiausias užsiėmimas, daug labiau vertinate laiką su gera knyga rankose. Gyvenimo centrą siekiate atrasti savo asmenybėje ir jos tobulėjime.

6 TAURĖ – Ji simbolizuoja natūralumą. Gyvenime jūs ypatingą vietą skiriate gamtai ir natūralumui. Jums patinka leisti laiką gamtoje, turistauti ar keliauti. Įvairiomis akimirkomis siekiate atrasta darną tarp pasaulio ir jūsų asmenybės.

Ką magiška taurė atskleidžia apie jus?


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar