Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 5

Ką magiška taurė atskleidžia apie jus?

Mėgstate išbandyti save ir sužinoti kažką naujo apie savo asmenybę? Išbandykite šį greitą testą, kuris atskleis jūsų asmenines savybes.

testas, pasirinkimas, taurės, asmenybės

Įdėmiai įsižiūrėkite į paveikslėlį ir atsakykite: iš kurios magiškos taurės atsigertumėte?

1 TAURĖ – Ji simbolizuoja išgijimą. Tikriausiai gyvenime esate patyręs gana sudėtingus išgyvenimus, o visai neseniai supratote, kad pagaliau išgydėte savo nuoskaudas. Tačiau jeigu pasirinkote būtent šią taurę, tai atskleidžia, kad giliai širdyje vis dar nesijaučiate tvirtai, todėl gyvenime jums reikia įžvelgti teigiamą pusę ir pasisemti stiprybės.

2 TAURĖ – Ji siejasi su svarbiausiais gyvenimo atsakymais. Gali būti, kad šiuo gyvenimo laikotarpiu ieškote atsakymo į itin jums svarbius klausimus. Jeigu pasirinkote šią taurę, tai atskleidžia, kad jums reiktų atrasti mylimą veiklą, kuri įprasmintų jūsų gyvenimą.

3 TAURĖ – Ji simbolizuoja dvasingumą. Tikriausiai ne vieną kartą susidūrėte su savo vertybių analizavimu ir tikros tiesos ieškojimais. Gyvenime stengiatės laikytis taisyklių ir eiti savo likimo keliu. Tačiau nepamirškite, kad viskas yra jūsų rankose ir numatytų tikslų pasieksite tik savo jėgomis.

4 TAURĖ – Ji siejama su supratimu. Gyvenime spinduliuojate šypsena ir laime, tačiau nereti giliai širdyje siekiate pažinti patys save. Įvairiose situacijose testuojate save ir siekiate suprasti savo asmenybės niuansus. Galbūt jums vertėtų apie tai pasikalbėti su artimaisiais, kurie mato jus iš kitų perspektyvų.

5 TAURĖ – Ji simbolizuoja gyvenimo centrą. Bendrauti su aplinkiniais jums niekada nebuvo pats mėgstamiausias užsiėmimas, daug labiau vertinate laiką su gera knyga rankose. Gyvenimo centrą siekiate atrasti savo asmenybėje ir jos tobulėjime.

6 TAURĖ – Ji simbolizuoja natūralumą. Gyvenime jūs ypatingą vietą skiriate gamtai ir natūralumui. Jums patinka leisti laiką gamtoje, turistauti ar keliauti. Įvairiomis akimirkomis siekiate atrasta darną tarp pasaulio ir jūsų asmenybės.

Ką magiška taurė atskleidžia apie jus?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Dalis

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau