Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (454) Komentarų: (0) (05.04.2018 - 13:14)

Ką magiška taurė atskleidžia apie jus?

Mėgstate išbandyti save ir sužinoti kažką naujo apie savo asmenybę? Išbandykite šį greitą testą, kuris atskleis jūsų asmenines savybes.

testas, pasirinkimas, taurės, asmenybės

Įdėmiai įsižiūrėkite į paveikslėlį ir atsakykite: iš kurios magiškos taurės atsigertumėte?

1 TAURĖ – Ji simbolizuoja išgijimą. Tikriausiai gyvenime esate patyręs gana sudėtingus išgyvenimus, o visai neseniai supratote, kad pagaliau išgydėte savo nuoskaudas. Tačiau jeigu pasirinkote būtent šią taurę, tai atskleidžia, kad giliai širdyje vis dar nesijaučiate tvirtai, todėl gyvenime jums reikia įžvelgti teigiamą pusę ir pasisemti stiprybės.

2 TAURĖ – Ji siejasi su svarbiausiais gyvenimo atsakymais. Gali būti, kad šiuo gyvenimo laikotarpiu ieškote atsakymo į itin jums svarbius klausimus. Jeigu pasirinkote šią taurę, tai atskleidžia, kad jums reiktų atrasti mylimą veiklą, kuri įprasmintų jūsų gyvenimą.

3 TAURĖ – Ji simbolizuoja dvasingumą. Tikriausiai ne vieną kartą susidūrėte su savo vertybių analizavimu ir tikros tiesos ieškojimais. Gyvenime stengiatės laikytis taisyklių ir eiti savo likimo keliu. Tačiau nepamirškite, kad viskas yra jūsų rankose ir numatytų tikslų pasieksite tik savo jėgomis.

4 TAURĖ – Ji siejama su supratimu. Gyvenime spinduliuojate šypsena ir laime, tačiau nereti giliai širdyje siekiate pažinti patys save. Įvairiose situacijose testuojate save ir siekiate suprasti savo asmenybės niuansus. Galbūt jums vertėtų apie tai pasikalbėti su artimaisiais, kurie mato jus iš kitų perspektyvų.

5 TAURĖ – Ji simbolizuoja gyvenimo centrą. Bendrauti su aplinkiniais jums niekada nebuvo pats mėgstamiausias užsiėmimas, daug labiau vertinate laiką su gera knyga rankose. Gyvenimo centrą siekiate atrasti savo asmenybėje ir jos tobulėjime.

6 TAURĖ – Ji simbolizuoja natūralumą. Gyvenime jūs ypatingą vietą skiriate gamtai ir natūralumui. Jums patinka leisti laiką gamtoje, turistauti ar keliauti. Įvairiomis akimirkomis siekiate atrasta darną tarp pasaulio ir jūsų asmenybės.

Ką magiška taurė atskleidžia apie jus?

ŽYMĖS: asmenybės, taurės, testas, pasirinkimas

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Neradote reikiamos informacijos? Pabandykite paranormal paiešką!

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Mieliagrybių infekcija. Kaip išvengti grybelio Candidos...

Anksčiau buvo manoma, kad per didelis mieliagrybių augimas pasireiškia tik kūdikiams (pienligė) ir moterims(makšties uždegima...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Paspauskite delne ant šių taškų - rezultatas nustebins...

Ar žinote, kad galite numalšinti skausmą tam tikrose kūno vietose, paspausdami konkrečius taškus delne, todėl, kad tarp šių tašk...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip paruošti imbiero vandenį nuo migrenos, rėmens, sąn...

Kaip paruošti imbiero vandenį nuo migrenos, rėmens, sąnarių ir raumenų skausmo gydymui! Labai veiksminga priemonė! Geriau nei n...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Atsargiai vartokite vaistus!...

Anot mokslų daktaro Vytauto Stonkaus, oficiali statistika byloja, kad dažniausiai žmonės miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų...