Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 21

Rytoj Sensityvūs (Jautruoliai) Žada Ugnies Jūrą

Prieš kelias dienas, 2020 m. Lapkričio 19 d., mergina, turinti slapyvardį  Psychic Linda „Ekstrasensė Linda“, GLP paliko žinutę, kurią iškart atkreipė visuomenė, tiek ir forumo administratoriaus dėmesį, nes Lindą visi žino tenai. Kartkartėmis ji pranašauja plačiai auditorijai ir dažnai jos prognozės išsipildo, suteikdama garsumą GLP forumui - tai yra, kai krūva žmonių vienu metu pradeda platinti įrašus apie ateitį, kuri staiga ir ateina.

Kadangi Linda nedaug skelbiasi visuomenei, ji išsamiai išdėstė savo vizijas tik forume, mes nepatraukiame skaitytojų dėmesio į pranešimą, tačiau artėja data, todėl reikėtų parašyti kelis žodžius: o jeigu. Taigi, pradžioje, pati žinutė:

Aš niekada to neskelbčiau, bet man nepatinka matyti, kaip nekalti žmonės žeidžiami, todėl atitinkamoms institucijoms buvo išsiųsti pranešimai, kad to išvengtų. Pasakyti, KAS bus iš tikro - man dar reikia susikaupti, bet matau kažkokį neigiamą įvykį, kuris įvyks apie lapkričio 22–23 d. Tai netaikoma rinkimams, tai kažkas kita ir man nepatinka pirmieji įspūdžiai. Rašysiu daugiau šiek tiek vėliau, galbūt vėlai vakare.

Deja, Linda nieko daugiau visuomenei nerašė, pažymėdama tik tai, kad tai nebus žemės drebėjimas, o greičiau teroro aktas, nepaisant to, kiti sensityvūs (jautrūs, nerimastingi) žmonės perėmė estafetę.

Vartotojo ID: 78659823 Tai man kažką primena. Kadangi daugelis aplinkinių kažką jaučia, nusprendžiau surengti sesiją vakarop. Ir aš mačiau ugnį. Tai buvo raudonai įkaitęs ugnies kamuolys. Kažkur tolumoje. Ir jis nejudėjo, bet atrodė, kad tik ten kabo. Taip pat mačiau dūmus, DIDELĮ dūmų debesį, panašų į tą, kurį matote karo dokumentiniuose filmuose, kai juose yra dideli mūšiai. Pabandžiau pamatyti, kur yra ugnis ir kur yra dūmai. Ugnies rutulys buvo danguje, o dūmai - mieste, bet negaliu pasakyti, kur.

Vego Pastaruoju metu kiekvieną vakarą, kaip ir sausį / vasarį, jaučiu panašius pasmerktus jausmus. Ir visi žinome, kas tada prasidėjo. Kažkoks nuolatinis nerimas, galvos skausmas, aš negaliu miegoti naktį.

President Elect LJS, admin: tas pats. Nesu toks jau ekstrasensas, bet visada kažką jaučiu ir dabar kažkokia nemaloni nuojauta manęs nepalieka. Retkarčiais pabundu nuo 2:30 iki 3:30, KIEKVIENĄ naktį. Kartais net pykina be jokios priežasties. Apskritai, kad ir kas tai būtų, artėja kažkas tamsaus.

PirateMonkey Tiesiog pridedant tam patvirtinimą. Mano subtilūs pojūčiai dabar taip perkrauti, kad visiškai nieko nejaučiu.

Vartotojo ID: 79651463 Taip pat turiu nuojautą, kad kažkas ateina, bet labiau tikėtina, kad 26 d.

Astra Planeta  Aš šio įvykio nematau, bet jaučiu jo sunkumą. Neįmanoma to paaiškinti tiems, kurie to nejaučia, tačiau prisiminkite savo jausmus rugsėjo 11-osios išvakarėse - tada labai daug kam kilo neišvengiamas negatyvumas. Kartas nuo karto pamatau kažką astraliniame plane, o vakar pamačiau didžiulę žmonių eilę, kurie buvo išrikiuoti utilizacijai / sušaudymui. Paprastai aš visada matau blogus įvykius tokiu būdu, tačiau šį kartą tai buvo kažkas didelio masto ir kažkokia šiurkšti ir neišvengiama forma, tarsi visi esame ant laiko juostos pabaigos.

Vartotojo ID: 78659823 Ir vakar aš taip pat pabudau vidury nakties. Galvoje sukosi žodžiai iš dainos «When I Close My Eyes» „Kai užmerkiu akis“. Kol bandžiau susigaudyti, iš kur ji atsirado – pas mane atsirado nuotolinis vaizdas. Ir aš pamačiau Ugnį. DAUG ugnies. Negaliu pasakyti, ar visa tai bus JAV, ar visas pasaulis degs. Tai buvo tiesiog ugnies jūra.

Tai žmonės, kurie pasidalijo savo vizijomis. Tuo pačiu metu įvairių pastorių svetainėse / forumuose tokie pranešimai taip pat pastebimi. Kažkas artėja, tai yra visiškai vienareikšmiška, ir mes turime tik atspėti datą. Lapkričio 22 d. BP data yra tinkama, nes po Jupiterio opozicijos 2017 m. bus 1260 dienų, po kurių rugsėjo 23 d. Jupiteris pasirodė tarsi iš Mergelės įsčių, kol neužbaigtas Apreiškimo ženklas.

Kaip mes visi žinome iš mokyklų astronomijos kurso 2020 m. gruodžio 21 d. 21:21, bus Jupiterio ir Saturno jungtis, kurią neseniai priminė „The End Times Forecaster“. Kadangi gruodžio 21 d. bus ypatinga data, net Vanga pažadėjo 2020 m. Gruodžio 22 d., pasaulio pabaigą. Reikia stebėti, Jupiterio judėjimą į savo poziciją. Todėl lapkričio 22 dieną mes nieko neatmetame ir galbūt Linda buvo teisi, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:02 Druskų nusėdimas ir pašalinimas - vynuogių lapų užpilas, liepų nuoviras
Kaip žinote, su amžiumi druskos kaupiasi sąnariuose, o tai sukelia sąnarių uždegimą, skausmą ir apriboja aktyvius judesius. Bet yra gana paprastas ir malonus liaudies receptas druskos nusėdimui sąnariuose.

Skaityti daugiau