Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 7

Sausio 9 d. Donaldas Trumpas kreipsis į tautą. Ar planuojamas antrasis 9/11?

Šios dienos sąmokslo teorija. Trumpa naujiena. 2019 m. sausio 6 d. JAV Šeštojo laivyno spaudos tarnyba pranešė, desantinis puolimo laivas USS Fort McHenry (tipas USS Whidbey Island), 22-osios jūrų laivyno ekspedicinės grupės praplaukė pro Dardanelų sąsiaurį ir šiuo metu yra jau kažkur Juodojoje jūroje.

uss fort mchenry, sąmoklo teorija, konspirologija trečiasis pasaulis

Laivas tipo «Whidbey Island» - 1980 metų statybos laivų modelis. Nuo 1985 metų iki 1992 metų jų buvo pastatyta 8, šios klasės laivų, kaip JAV kariniam laivynui juokingi skaičiai, su labai juokinga pinigų suma 150 milijonų JAV dolerių, kaip du F-35 naikintuvai (paranormal.lt).

Todėl jei šie laivai būtų pasiteisinę, jų gamyba būtų tęsiama.

Kodėl apie tai kalbu, nes šios detalės yra gana svarbios naujai sąmokslo teorijai, apie kurią kalba pasaulis. Šių laivų savikaina yra gana žema sukelti Trečiąjį Pasaulinį karą. Įplaukimas į Juodąją jūrą USS Fort McHenry yra įprastinė laivyno operacija, vėliavos demonstravimas ir visa kita. Tačiau su šia operacija nera taip paprasta.

Savo komentaruose prie šios naujienos Hal Turner, gerai žinomas JAV žvalgybos agentūroms, geopolitiniams įvykiams rašo:

«Mano šaltiniai praneša, kad trečiadienio vakare 21.00 valandą, prezidentas kreipsis į tautą. Tiesiai dabar mums sako, kad tai bus ekstremalios situacijos pareiškimas pietiniame šalies pasienyje panaudojant karines pajėgas, kad visiškai uždaryti sienas ir užbaigti statyti sieną. Tačiau visai įmanoma, kad trečiadienį amerikiečiams bus pasakyta, kad dabar mes stosime į kovą su Rusija dėl Krymo. Sekite naujienas».

Trečiadienis apie kurį kalba HAL Turner – tai sausio 9., kuri JAV transkripcijoje rašoma, kaip 1/9/19, kas labai panašu, į gerai žinomą 9/11 seką. Remiantis tuo, amerikiečių sąmokslo teoretikai dabar nerimauja, ypač dėl to, kad The Economist viršelis mums suteikia įvykių pasaulyje seką.

Šiuo metu paimkime dalį šios sekos, kurioje nurodama, kas mūsų laukia ateityje šiais metais, nes kiekvienais metais sudaromas, kaip teikia sąmokslo teorijos šalininkai kas įvyks rimto pasaulyje:

uss fort mchenry, sąmoklo teorija, konspirologija trečiasis pasaulis

Ant viršelio esanti raketa greičiausiai buvo Kinijos „The Chang‘e-4“. Toliau nupiešta švytuojanti giljotina, arba sekstantas, kuris nurodo įvykius jūroje. O toliau Vasilijaus Palaimintojo soboras – tai yra Maskva.

Tuo remiantis, daugelis sąmokslo teoretikų mano, kad ši ar kita versija 9/11, 9-osios rugsėjo mėnesį galimai tikėtina. Netgi įmanoma, kaip teigia Hal Turner, bus kažkaip susieta su USS Fort McHenry ėjimu.

Taigi, prisijunkite prie mūsų ir sekite įvykius su paranormal.lt.

uss fort mchenry, sąmoklo teorija, konspirologija trečiasis pasaulis

uss fort mchenry, sąmoklo teorija, konspirologija trečiasis pasaulis

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda)

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.07.2020 laikas 19:23 Padėkime Savo Venoms Žolelėmis Be Vaistų
Kai man pavyko sulieknėti ir atsikratyti 10 kg nereikalingo svorio, pajutau, kad pagerėjo mano kojų venų būsena. Tėvai sirgo varikoziniu venų išsiplėtimu, matyt aš irgi paveldėjau šią ligą. Iš pradžių nešiojau priešvarikozines kojines - toks ir buvo mano gydimasis. O štai šiuo atveju pati sau netikė...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 18:48 “Cikada3301”: kas stovi už pačios paslaptingiausios dabarties organizacijos
2012 metų sausio mėn. anoniminiame forume4chan atsirado paslaptingas pranešimas. Nežinomas, pasirašęs „3301“, įkėlė cikados paveikslėlį, kuriame buvo užšifruotas slaptas pranešimas.“ Supraskite jį, ir sužinosite, kaip rasti mus. Nekantriai laukiame tų nedaugelio žmonių, kuriems pavyks nueiti visą ke...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 08:32 Castellfollit unikalus miestelis Ispanijoje. Sužinok kodėl!
Katalonijoje yra miestelis, kuriame dar nė vienas turistas nepasiklydo begaliniuose gatvių, aikščių ir alėjų labirintuose. Ir taip yra ne dėl to, kad jis neklaidus, bet todėl, kad jame yra tik viena gatvė su dviem namų, kurie tiesiogine prasme kabo ant uolos krašto...

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 20:11 Magnio vandens receptas: kovoja su edema, antsvoriu, sąnarių skausmais, prasta kraujotaka ir dar daugiau!

Jei esate vyresnis nei 40 metų, tuomet turite atidžiai stebėti suvartoto magnio kiekį. Tai padeda tinkamai funkcionuoti visiems organams ir užkirsti kelią įvairioms ligoms.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 14:25 Ką apie asmenybę išduoda kavos puodelis?
Ne paslaptis, kad turėdami tam tikrų žinių, gali suprasti žmogaus prigimtį vien tik stebėdami tam tikrus gestus ar pasirinkimus. Net paprastas kavos puodelis gali labai daug atskleisti apie asmenybę.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 13:03 Cholesterolio Lygį Sumažinkite Be Vaistų

Žmogus negali pakeisti savo biologinio amžiaus, bet gali atitolinti lėtines širdies ir kraujagyslių ligas, jei jo kraujagyslės bus „švarios“. Mokslas įrodė, kad šiuolaikiniai būdai kontroliuoti mažo tankio cholesterolį, dar vadinamą „bloguoju“, gali padėti išvengti infarkt...

Skaityti daugiau