Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 7

Sausio 9 d. Donaldas Trumpas kreipsis į tautą. Ar planuojamas antrasis 9/11?

Šios dienos sąmokslo teorija. Trumpa naujiena. 2019 m. sausio 6 d. JAV Šeštojo laivyno spaudos tarnyba pranešė, desantinis puolimo laivas USS Fort McHenry (tipas USS Whidbey Island), 22-osios jūrų laivyno ekspedicinės grupės praplaukė pro Dardanelų sąsiaurį ir šiuo metu yra jau kažkur Juodojoje jūroje.

uss fort mchenry, sąmoklo teorija, konspirologija trečiasis pasaulis

Laivas tipo «Whidbey Island» - 1980 metų statybos laivų modelis. Nuo 1985 metų iki 1992 metų jų buvo pastatyta 8, šios klasės laivų, kaip JAV kariniam laivynui juokingi skaičiai, su labai juokinga pinigų suma 150 milijonų JAV dolerių, kaip du F-35 naikintuvai (paranormal.lt).

Todėl jei šie laivai būtų pasiteisinę, jų gamyba būtų tęsiama.

Kodėl apie tai kalbu, nes šios detalės yra gana svarbios naujai sąmokslo teorijai, apie kurią kalba pasaulis. Šių laivų savikaina yra gana žema sukelti Trečiąjį Pasaulinį karą. Įplaukimas į Juodąją jūrą USS Fort McHenry yra įprastinė laivyno operacija, vėliavos demonstravimas ir visa kita. Tačiau su šia operacija nera taip paprasta.

Savo komentaruose prie šios naujienos Hal Turner, gerai žinomas JAV žvalgybos agentūroms, geopolitiniams įvykiams rašo:

«Mano šaltiniai praneša, kad trečiadienio vakare 21.00 valandą, prezidentas kreipsis į tautą. Tiesiai dabar mums sako, kad tai bus ekstremalios situacijos pareiškimas pietiniame šalies pasienyje panaudojant karines pajėgas, kad visiškai uždaryti sienas ir užbaigti statyti sieną. Tačiau visai įmanoma, kad trečiadienį amerikiečiams bus pasakyta, kad dabar mes stosime į kovą su Rusija dėl Krymo. Sekite naujienas».

Trečiadienis apie kurį kalba HAL Turner – tai sausio 9., kuri JAV transkripcijoje rašoma, kaip 1/9/19, kas labai panašu, į gerai žinomą 9/11 seką. Remiantis tuo, amerikiečių sąmokslo teoretikai dabar nerimauja, ypač dėl to, kad The Economist viršelis mums suteikia įvykių pasaulyje seką.

Šiuo metu paimkime dalį šios sekos, kurioje nurodama, kas mūsų laukia ateityje šiais metais, nes kiekvienais metais sudaromas, kaip teikia sąmokslo teorijos šalininkai kas įvyks rimto pasaulyje:

uss fort mchenry, sąmoklo teorija, konspirologija trečiasis pasaulis

Ant viršelio esanti raketa greičiausiai buvo Kinijos „The Chang‘e-4“. Toliau nupiešta švytuojanti giljotina, arba sekstantas, kuris nurodo įvykius jūroje. O toliau Vasilijaus Palaimintojo soboras – tai yra Maskva.

Tuo remiantis, daugelis sąmokslo teoretikų mano, kad ši ar kita versija 9/11, 9-osios rugsėjo mėnesį galimai tikėtina. Netgi įmanoma, kaip teigia Hal Turner, bus kažkaip susieta su USS Fort McHenry ėjimu.

Taigi, prisijunkite prie mūsų ir sekite įvykius su paranormal.lt.

uss fort mchenry, sąmoklo teorija, konspirologija trečiasis pasaulis

uss fort mchenry, sąmoklo teorija, konspirologija trečiasis pasaulis


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar