Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 21

Slaptos draugijos, kurios iki šiol daro įtaką pasauliui

Pasaulyje yra daug stambių organizacijų, apie kurių veiklą mums praktiškai nieko nežinoma. Kaip mes visi žinome, tai kas nežinoma ar nepilnai žinoma, sukelia daugybę gandų ir prasimanymų. Slaptoms draugijoms, norinčioms likti šešėlyje, priskiriami ir įvairiausių sąmokslų organizavimai, ir ryšiai su anapusinėmis jėgomis.

Iš tiesų, dauguma tokių „burelių pagal pomėgį“ yra visiškai nekenksmingi, priešingai nei juos bandoma pavaizduoti. Nors yra ir tokių organizacijų, kurios realiai paveikė pasaulio istoriją. Šiame straipsnyje pateikiame 10-ies pačių garsiausių ir galingiausių slaptų organizacijų istoriją, kad išsiaiškintumėme, kada ir kokiu tikslu jos atsirado ir ar egzistuoja dabartiniu metu (sąmokslo teorijų kanalas - paranormal.lt).

Iliuminatai

Iliuminatai,slaptos organizacijos, sąmoklo teorija, Slaptos draugijos

Iliuminatais dažniausiai vadinamas profesoriaus Adomo Veishaupto įkurtas „Iliuminatų ordinas“, veikęs XVIII amžiuje. Šios draugijos pagrindinis tikslas buvo bažnyčios pagerinimas ir visuotinės gerovės pasiekimas. Bavarijos valdovas Karolis Teodoras iliuminatus pavadino viena iš nelegalių masonų bendrijos atšakų ir paskelbė apie bendrijos narių baudžiamąjį persekiojimą, taip 1787 metais draugijos veiklos istorijoje padėdamas tašką. Oficialiai ordinas nustojo egzistuoti, tačiau manoma, kad likę nariai neužmiršo savo idėjų ir paprasčiausiai pasitraukė į pogrindį. Iliuminatams priskiriamas Didžiosios Prancūzijos revoliucijos organizavimas, pasikėsinimas į Džoną Kenedį, taip pat įtaka pasaulinei politikai mūsų dienomis.

Manoma, kad iliuminatams priklauso tokie garsūs žmonės - buvęs JAV prezidentas Barakas Obama, atlikėjai Jay Z, Madona ir Beyonce.

Veikla - naudoja žiniasklaidą „plauti smegenis“ liaudies masėms.

Yra manoma, kad grupė šiandien egzistuoja kaip šešėlinė vyriausybė, ji valdo pasaulinę pramonę ir politiką.

„Opus Dei“

Opus Dei, slaptos organizacijos, sąmoklo teorija, Slaptos draugijos

Organizaciją 1928 metais įkūrė katalikų šventikas Chosė Marija Eskriva de Balageris. Jos pavadinimas lotynų kalba reiškia „Dievo reikalas“, o organizacijos nariai padeda rasti kelią į šventumą, neatsisakant kasdieninio gyvenimo. Dauguma jos narių yra kuo paprasčiausi žmonės - verslininkai, darbininkai, mokytojai, namų šeimininkės, išoriškai niekuo nesiskiriantys nuo savo kolegų. Nors organizacija neslepia, kur yra jos pagrindinis biuras, ji sulaukia įvairios kritikos. Dėl savo uždarumo organizaciją kritikuoja kai kurie katalikų šventikai, be to, su „Opus Dei“ neretai siejamas sektoms būdingų praktikų naudojimas. Visa tai aplink draugiją sukurią tam tikrą paslaptingumo aureolę, todėl ji neretai laikoma kažkokia slapta katalikiška bendrija.

Alyvos j prasimanymų ir gandų ugnį šliūkštelėjo garsus rašytojas Denas Braunas, knygoje „Da Vinčio kodas

„Opus Dei“ pavaizdavęs kaip slaptą sektą, slepiančią svarbią informaciją.

„Juodoji Ranka“

Juodoji Ranka,slaptos organizacijos, sąmoklo teorija, Slaptos draugijo

Pietų slavų slapta nacionalistinė organizacija buvo įkurta 1911 metais. Pagal vieną versija ji atsirado kaip grupuotės „Liaudies gynyba“, kuri stengėsi suvienyti visas slavų tautas, atšaka. Pagrindinis organizacijos veiklos tikslas buvo serbų išlaisvinimas iš Austrijos-Vengrijos priespaudos. Jos nariais buvo serbų armijos karininkai ir kai kurie valstybiniai tarnautojai. Su „Juodąja ranka“ siejama teroristų grupė, kuri organizavo pasikėsinimą į erchercogą Francą Ferdinandą, kurio mirtis tapo pretekstu prasidėti Pirmajam pasauliniam karui. 1917 metais Serbijos karaliaus Aleksandro I Karageorgijevičiaus įsakymu organizacija buvo likviduota, o jos vadovas pulkininkas Dragutinas Dmitrijevičius ir artimiausi jam asmenys buvo sušaudyti.

Asasinai

Asasinai, slaptos organizacijos, sąmoklo teorija, Slaptos draugijos

Neoizmailitų-nizaritų organizacija buvo įkurta XI amžiuje. Jos įkūrėjas - Chasanas ibn Šabatas. Vidinė sistema buvo paremta griežta hierarchija, perėjimas į aukštesnę pakopą buvo lydimas mistinių ritualų. Sektos ideologijoje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas antifeodaliniams, komunistiniams ir nacionalinio išsivadavimo motyvams. Asasinai pagarsėjo kaip bebaimiai samdomi žudikai, visuomet įvykdantys įsakymą. Manoma, kad sekta savo gyvavimą nutraukė 1256 metais, po to, kai buvo užimtos Alamuto ir Meimundizo tvirtovės.

Yra manančių, kad kai kuriems asasinams pavyko išsigelbėti ir jie įsteigė paveldimų žudikų kastą Indijoje. Asasinų tradicijos labiausiai pasireiškia musulmonų teroristinių organizacijų „Džihadas“ ir „Hezbollah“, o ypač fidainų veikloje.

„Tulės“ bendrija

Tulės bendrija, slaptos organizacijos, sąmoklo teorija, Slaptos draugi

Šios vokiečių okultinės politinės bendrijos nariais buvo visi tie, kurie vėliau tapo artimiausiais Hitlerio patarėjais. Oficialus organizacijos pavadinimas buvo Vokietijos senovės tyrimo grupė. Bendrijos nariai tyrė arijų rasės kilmę. „Tulė“ - mitinė šiaurinė šalis iš senovės graikų legendų, kuria vokiečių mistikai laikė senovės Hiperborėjos sostine. Visi bendrijos nariai arijus laikė aukščiausia rase, gyvenančią nuo priešistorinių ir Atiantidos laikų, o pačios Tulės gyventojai - arijų palikuonys, kuriems pavyko išsigelbėti per Adantidos katastrofą. Kata bendrijos narių dalis, kuriuos nelabai domino visokios mistinės pasakaitės, labiau domėjosi kova su žydais, komunistais ir masonais. 1919 metais „Tulės“ draugijos nariai įkūrė politinę organizaciją „Vokietijos darbo partija“, kurios nariu tapo Adolfas Hitleris. Bendrija savo veiklą vykdė iki 1933 metų.

Tulės bendrija, slaptos organizacijos, sąmoklo teorija, Slaptos draugi

„Aukso žiedo riteriai“

Aukso žiedo riteriai, slaptos organizacijos, sąmoklo teorija, Slaptos

XIX amžiaus viduryje JAV Vidurio Vakaruose veikė pusiau sukarinta organizacija „Aukso žiedo riteriai“. Ją įkūrė pietinių valstijų atstovai, kurie norėjo įkurti valstijas su įteisinta vergija. Numanoma veiklos teritorija turėjo būti Meksika, Centrinė Amerika ir Karibų jūros salos.

Žymiausiais organizacijos nariais buvo prezidento Abraomo Linkolno žudikas Džonas Vilksas Butas ir nusikaltėlis Džesis Džeimsas. Po to, kai vyriausybė suėmė vadovus ir konfiskavo ginklus, organizacija 1864 metais baigė savo egzistavimą.

Aukso žiedo riteriai, slaptos organizacijos, sąmoklo teorija, Slaptos

„Laisvės sūnūs“

Laisvės sūnūs,slaptos organizacijos, sąmoklo teorija, Slaptos draugijo

Organizaciją 1765 metais įkūrė Semiulis Adamsas. Bendrijos narių tikslas buvo kova už Šiaurės Amerikos kolonijų apsisprendimo laisvę. Jų devizas buvo „Ne mokesčiams be atstovavimo“. Bendrijos pasipriešinimo politika buvo vykdoma, platinant temines brošiūras, organizuojant protesto akcijas ir vykdant atvirus pasipriešinimo jėga britų valdžiai veiksmus, dėl kurių organizacijos veikla buvo paskelbta nusikalstama, o jos nariai pradėti persekioti. Po to, kai 1766 metais buvo atšauktas įstatymas dėl herbinės rinkliavos, organizacija pati save paleido.

Laisvės sūnūs,slaptos organizacijos, sąmoklo teorija, Slaptos draugijo

„Kaukolė ir kaulai“

Kaukolė ir kaulai,slaptos organizacijos, sąmoklo teorija

Tai viena seniausių slaptų studentų bendrijų JAV. Ji buvo įkurta 1832 metais Jeilio universiteto sekretoriaus Viljamo Raselo iniciatyva. Jis, kartu su 14 vienminčių, nusprendė įkurti slaptą broliją. Į klubą buvo priimami tik amerikiečių aristokratijos atstovai, turintys anglosaksų kilmę ir išpažįstantys protestantizmą. Kaip yra teigiama, šiandien privaloma sąlyga tapti bendrijos nariu yra tai, kad kandidatas turi būti savo studentų miestelio lyderiu. Draugijos nariais buvo JAV prezidentai, senatoriai, Aukščiausio teismo teisėjai, todėl ji buvo pradėta laikyti savotiška pogrindine grupe, vienijančia politinį elitą. Bendrijos susirinkimai vyksta du kartus per savaitę, tačiau kas juose svarstoma ir kas juose vyksta - tai paslaptis su septyniais antspaudais.

Manoma, kad bendrijos nariais buvo Džonas Keris, Džordžas Bušas ir Viljamas Taftas.

Veikla: bendrija buvo apkaltinta įvairiausiomis nuodėmėmis - nuo branduolinio ginklo sukūrimo iki prezidento Kenedžio nužudymo.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar