Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 7

Kinijos tamsiojoje mėnulio pusėje nusileidimas - falsifikacija?

Neseniai Kinijos kosmoso programa įėjo į istoriją, kai pirmą kartą jų kosminis laivas nusileido tamsiojoje mėnulio pusėje. Ten bus atliekami tyrimai, kas mokslininkas kelia didelį džiaugsmą.

kinija, ateiviai, the chang‘e-4, sąmokslo teorija, mėnulis

Visgi, daugybė žmonių, mėgstančių konspiracijos teorijas, galvoja, kad Kinija turi kitą tikslą – surasti slaptas ateivių bazes. Šios fanatikų teorijos yra pagrįstos idėjomis, kad tamsioji mėnulio pusė, kuri iš Žemės nėra matoma, dar niekada nebuvo tyrinėta, o teleskopai jos neužfiksuoja.

Tačiau, mes turime kitą versija. Kad Kinijos „The Chang‘e-4“ robotas iš viso nebuvo nusileidęs šioje mėnulio pusėje. Tai tiesiog yra Kinijos jėgos demonstravimas visam pasauliui. Dabar, tokiu būdu tikimasi užkariauti ir kosmoso platybes. Tai, kodėl tokia teorija iškilo paranormal.lt? Priežastys jūs patys, galite gerai pastebėti, jei tik patys protingai pamąstysit. Štai keletą užuominų.

kinija, ateiviai, the chang‘e-4, sąmokslo teorija, mėnulis

Dabar, kai technologijos vystosi gan sparčiai, juk vaizdo kokybe turi būti nepriekaištinga. Pažiūrėkite, įdėmiau į pateiktą vaizdo kokybę ir nuotraukas, ką jūs matote? Kokybė prasta, dar geresnė kokybe buvo padaryta JAV, kai tariamai buvo nusileidęs į mėnulį pirmas pasaulyje žmogus, o tai buvo lyg 1970 metais.

Kitas dalykas, kaip buvo nufilmuota. Palyginkite šiuos abu vaizdus JAV ir Kinijos, manau atrasite panašumu. Vaizdo įrašai atlikti panašiu būdu. Užtušuojami šonai, paliekamas tik apskritimas... gal mažesnė tikimybė nuslėpti broką, ar vaizdo iškraipymas gali kažką nuslėpti?

Ir jūs manote, kad pasaulį valdantys šeimininkai, leis Kinijai nusileisti į kitą mėnulio pusė?

O dabar palyginkite tris vaizdus, jūs galite manau atrasti interneto platybėse. Vienas iš jų, kaip SpaceX Tesla parodo, kokia kokybė turi būti:

„The Chang‘e-4“ robotas jau siunčia nuotraukas iš tamsiosios mėnulio pusės, tačiau dėl ateivių pakvaišusiems internautams teko nusivilti – jokių nežemiškų bazių dar niekas neaptiko. Ir neaptiks ... Jums patiems paliekame spręsti, kuo tikėti ir kuo ne.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar