Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 24

Silpni nagai? Ką nori organizmas jums pasakyti

Manganas turi antioksidacinių savybių, jis labai reikalingas kaulų vystymuisi, žaizdų gijimui, o taip pat anglliavandenių, amino rūgščių ir cholesterolio metabolizmui. Kad būtų stiprūs nagai, organizme turi būti pakankamas kiekis mangano.

Tai yra ir pagrindinis faktorius, įsisavinant kitus vitaminus, įskaitant B ir C grupių vitaminus, būtinus smegenų sveikatos stiprinimui ir apsaugai nuo vėžio.

nagai, silpni nagai, organizmas, sveikata, vitaminai

Mangano trūkumo simptomai: silpnumas, pykinimas, vėmimas, galvos svaigimas, taip pat klausos praradimas, silpni plaukai ir nagai. Blogiausiu atveju mangano trūkumas gali išprovokuoti paralyžių, aklumą, nevaisingumą ir traukulius.

Norint išvengti tokių nemalonių mangano trūkumo simptomų, galima pasinaudoti produktų su manganu dieta.

Jūros gėrybės.

Midijos, moliuskai ir vėžiai yra tik maža dalis iš jūros gėrybių sąrašo. Jūros gėrybės taip pat yra ir vitaminų B , omega 3 ir amino rūgščių šaltinis.

Riešutai ir sėklos.

Lazdyno riešutai, pekaninė karija, graikiški riešutai ir makadamijos riešutai yra vieni didžiausių mangano šaltinių. Riešutai turi ir daug skaidulinių med-iagų, daug vitamino E, vario ir magnio.

Špinatai

Tamsiai žalios lapinės daržovės yra vienos sveikiausių daržovių planetoje. 1 puodelis špinatų turi daugiau kaip 2 vitamino A paros dozes ir daugiau kaip 6 parų vitamino K dozių.

Kruopos.

Kruopos mūsų racione taip pat yra labai vertingos. Rudieji ryžiai, avižos, balandūnė ir soros yra geras mangano papildymas mūsų organizmui. Jos mažina tikimybę susirgti 2 tipo cukriniu diabetu, širdies kraujagyslių ligomis ir kai kuriomis vėžio rūšimis.

Tofu.

Šis vegetariškas mėsos pakaitalas yra žymiai vertingesnis, nei jūs manote. Be mangano, tofu dar yra kalcio, vario, geležies ir omega 3 šaltinis.

Limos pupos.

Baltosios pupelės, didžiosios pupos, kitos ankštinės pupelės turi didelės reikšmės gerai sveikatai. Pupelės, turinčios daug ląstelienos, vitamino C ir magnio, labai naudingos mūsų sveikatai.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar