Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 24

Silpni nagai? Ką nori organizmas jums pasakyti

Manganas turi antioksidacinių savybių, jis labai reikalingas kaulų vystymuisi, žaizdų gijimui, o taip pat anglliavandenių, amino rūgščių ir cholesterolio metabolizmui. Kad būtų stiprūs nagai, organizme turi būti pakankamas kiekis mangano.

Tai yra ir pagrindinis faktorius, įsisavinant kitus vitaminus, įskaitant B ir C grupių vitaminus, būtinus smegenų sveikatos stiprinimui ir apsaugai nuo vėžio.

nagai, silpni nagai, organizmas, sveikata, vitaminai

Mangano trūkumo simptomai: silpnumas, pykinimas, vėmimas, galvos svaigimas, taip pat klausos praradimas, silpni plaukai ir nagai. Blogiausiu atveju mangano trūkumas gali išprovokuoti paralyžių, aklumą, nevaisingumą ir traukulius.

Norint išvengti tokių nemalonių mangano trūkumo simptomų, galima pasinaudoti produktų su manganu dieta.

Jūros gėrybės.

Midijos, moliuskai ir vėžiai yra tik maža dalis iš jūros gėrybių sąrašo. Jūros gėrybės taip pat yra ir vitaminų B , omega 3 ir amino rūgščių šaltinis.

Riešutai ir sėklos.

Lazdyno riešutai, pekaninė karija, graikiški riešutai ir makadamijos riešutai yra vieni didžiausių mangano šaltinių. Riešutai turi ir daug skaidulinių med-iagų, daug vitamino E, vario ir magnio.

Špinatai

Tamsiai žalios lapinės daržovės yra vienos sveikiausių daržovių planetoje. 1 puodelis špinatų turi daugiau kaip 2 vitamino A paros dozes ir daugiau kaip 6 parų vitamino K dozių.

Kruopos.

Kruopos mūsų racione taip pat yra labai vertingos. Rudieji ryžiai, avižos, balandūnė ir soros yra geras mangano papildymas mūsų organizmui. Jos mažina tikimybę susirgti 2 tipo cukriniu diabetu, širdies kraujagyslių ligomis ir kai kuriomis vėžio rūšimis.

Tofu.

Šis vegetariškas mėsos pakaitalas yra žymiai vertingesnis, nei jūs manote. Be mangano, tofu dar yra kalcio, vario, geležies ir omega 3 šaltinis.

Limos pupos.

Baltosios pupelės, didžiosios pupos, kitos ankštinės pupelės turi didelės reikšmės gerai sveikatai. Pupelės, turinčios daug ląstelienos, vitamino C ir magnio, labai naudingos mūsų sveikatai.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau