Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (5.5K) Komentarų: (0) (14.04.2018 - 17:23)

Soda padės pašalinti dėmes, raukšles ir tamsius apskritimus nuo paakių!

Puiki priemonė!

veido kremas, raukšlės, dėmes, soda, citrina, grožio patarimai

Moterys visada ypatingai rūpinasi savo veidu, dėl įvairių priežasčių, nors pagrindinė priežastis - kovoti su senėjimu. Nors tiesa, yra daug kremų, kurie padeda kovoti su raukšlėmis, tamsiais ratilais, tamsiomis dėmėmis, spuogais ar net randais ant veido, bet jos per trumpą laiką praranda savo efektyvumą. Kai kurios moterys atlieka brangiai kainuojančias chirurgines operacijas, vien todėl, kad atrodytų gražia ir jauna.

Tačiau, yra paprasta priemonė, kuria gali padėti sulėtinti senėjimą, naudojant sodą.

Norėdami pasigaminti šią veido gerinimo kaukę, jums reikės:

  • medaus;
  • citrinos;
  • stiklinės vandens;
  • sodos;
  • obuolių acto.

Paruošimas:

Paimkite stiklinę vandens, išspauskite citriną ir sudėkite visus likusius ingredientus, išmaišykite kol gausite pastos pavidalo priemonę. Tuo metu, prieš tepant šią priemonę jūs turite gerai nuplauti veidą šiltu vandeniu, kad atidarytumėte veido poras, o veido kaukė galėtu veikti.

Užtepkite šį veido kremą ant veido ir palikite per naktį, kitą rytą nuplaukite veidą šaltu vandeniu. Prieš tepdami šią priemone ant veido, geriau būtų patikrinti, ar ji neturės šalutinio poveikio. Užtepkite pirmą dieną, mažą dalelę, ar ant veido, ar kitos kūno vietos... ir pažiūrėkite ryte.

Jūs šį veiksmą turite atlikti kiekvieną vakarą eidami miegoti visą mėnesį.

O jeigu šis patarimas jums buvo naudingas, spauskite patinka! Jums vienas paspaudimas, man vienas malonumas, toliau ieškoti ir rašyti sveikatos patarimus!

Soda padės pašalinti dėmes, raukšles ir tamsius apskritimus nuo paakių!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: Soda, veido kremas, raukšlės, veido dėmės, dėmes, citrina, grožio patarimai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar