Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 1

Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje (77), esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Ligoninė yra tikra ir vietą lengvai patvirtino geolokacijos žemėlapis:

Covid-19, konspirologija, JAV

Tačiau pats vaizdo įrašas yra toks bauginantis, kad daugelis abejoja jo autentiškumu. Ar tai tikra, ar tai iš tikrųjų vyksta ir nėra surežisuota, kad priversti žmones drebėti esant epidemijai ir neprieštarauti tik įvesto karantino.

Covid-19, konspirologija, JAV

Jei šį vaizdo įrašo pristatymą argumentuoti, ant esančių maišų užrašai – labai daug vardų, kurie būdingi lotynų amerikiečiams. Galimai vaizdo įrašo pradžią nufilmavo Niujorke, o paskui vaizdo įrašas pridėtas iš kokios kitos ligoninės.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Periódico El Nuevo Diario (@elnuevodiariord) on

Antras abejotinas momentas yra maišų spalva, kurie Niujorke atrodo maždaug taip:

Covid-19, konspirologija, JAV

Covid-19, konspirologija, JAV

Kita vertus, yra žmogaus pranešimas iš Londono:

Mano draugė dirba įdarbinimo įmonėje, Londone. Pastarąjį mėnesį darbo beveik nebuvo – dėl pandemijos darbo užsakymų srautas sustojo. Tačiau vakar viršininkas davė užduotį išrinkti personalą kurie gali dirbti su transportu ir vairuoti furgonus. Mums reikėjo 14 žmonių, vairuotojams ir krovėjams atlyginimas negirdėto dydžio: 40 svarų per valandą, grynais ir iš karto po darbo. Kada mergina pradėjo aiškintis – kas per darbas toks brangus – paaiškėjo, kad kalba eina apie negyvų kūnų gabenimus. Tai yra, atrodo, kad specialioms tarnyboms jau trūksta žmonių ir jos samdo išorės darbuotojus transportavimui.

Atsiradus, šiai žinutei prie šio vaizdo įrašo iš Niujorko, atrodo, kad tai gali būti tikra, bet sunku patikėti, o mirusiųjų kūnai jau nebevežami į morgus, baisu net įsivaizduoti epidemijos plitimo perspektyvas, nes taip atrodo, kad iki piko dar toloka.

Kita vertus, jei dabar kažkas iš aukštų pareigūnų davė komanda filmuoti ir publikuoti tokius vaizdo įrašus, mes kalbame apie globalios panikos sukėlimą su pasekmėmis „sugriežtinti kontrolę“. Ne veltui -  Niujorke 3+.

Vietos valdžia jau išvedė kareivius į daugelį pasaulio miestų ir leido žmonėms iš butų išeiti tik į parduotuves, ir tik su specialiais leidimais. Bet koks bus kitas žingsnis? Nežinome atsakymo į šį klausymą, todėl belieka tik sekti įvykių raidą.

Pasaulio naujienos kitaip... su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
avatar
1
Padarytas geras filmas pakeis mūsų gyvenimą tik per vėlai visi tą supras
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau