Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 29

Ar Rugsėjo 15 dieną Tamsos jėgos visišku pajėgumu įjungs 5G bokštus?

2020 m. rugsėjo 22 d, Michael Decono kanalas paskelbė telefoninį interviu su Linda Emmanuel, kuri daugelį metų teigia esanti kontaktuotąja ir gauna telepatinius pranešimus iš Plejadiečių. Negalime kažkaip patvirtinti ar paneigti šių jos teiginių, todėl nesiginčysime su nauja informacija (tegul patikrina faktų tikrintojai, geriausias tikrintojas laikas apie 15 diena, o jeigu nesugeba ir gali pasakyti, tiek kiek aš teigiu, tegul patyli, apart blevyzgoti apie asmenybę ir jos požiūrį, kas ką nori, tas tą kalba): Linda dabar pasakoja gana bauginančius dalykus, todėl, ko gero, apskritai vaizdo įrašą vertėtų atpasakoti.

Pasak Lindos, nuo rugsėjo 15 dienos, kai kurios tamsios jėgos visu pajėgumu paleis Amerikoje esančius 5G bokštus, po to jie pradės ten didinti dažnius, priversdami žmones kentėti nuo ūmaus deguonies trūkumo. Bet visi galvos, kad „pakabino“ Covida ir niekas ypatingai neskelbs panikos.

Toliau, kai žmonės pripras prie pirmosios spinduliuotės porcijos, dažniai bus didinami iki 60GHz. Padidėjimas bus nuo rugsėjo 28 d. iki lapkričio 10 d., to pasekmė – 75% JAV gyventojų mirčių ir apskritai visko kas gyva, kas pateks į patekimo zoną. Po to, bokštai bus išjungti 50 dienų laikotarpiui, kad atkurtu deguonies balansą paveiktose vietose.

Prie vaizdo įrašo pridedama 5G tinklo žemėlapis su galimai pavojingiausiomis zonomis, vietomis. Žmonės, kurie pateks į saugias zonas, spinduliuotės nepatirs, tačiau jų nuotykiai, tikriausiai, laukia vėliau – kai bokštai bus išjungti ir pasirodys „gelbėtojai“.

Taip pat galima stebėti ir Lietuvoje kur veikia, testuojamas 5G tinklas. Šiuo metu testuojamas tik vienas Vilniuje. Bet, pabandykime pažiūrėti iki rugsėjo 15 dienos, ar jų nepadaugės. Kas esate Vilniuje galite pažiūrėti, kur jos yra išdėstytos. Pagal 5G žemėlapį, turėtų būti taip (negalima teigti, tikrinkite patys):

sąmokslo teorijos, Nepaaiškinama, Pranašystės, Globalistai, 5G

Kažkokie balsai, kažkokios Lindos galvoje – tai, žinoma, nėra patikimiausias informacijos šaltinis, nepaisant to, ji turi daugybę pasekėjų, o tai reiškia, kad kartas nuo karto, ji prognozuoja teisingai.

Be to, atsižvelgiant į tai, kad ši pilietė turi didelę auditoriją, ji gali būti globalistų balsas, tai yra bendradarbiauja su jais dėl tam tikrų gėrybių. Šiuo atveju apie teigiamą datą kalba ne Linda, o kažkodėl globalistai. Jei taip yra iš tikrųjų, tai kodėl jie rugsėjo 15 dieną, siūlo atkreipti dėmesį?

Taip pat yra toks labai keistas tinklalapis deagel.com, kurioje paskelbtas keistas JAV gyventojų skaičius iki 2025 metų: pagal tinklalapio nuomone amerikiečių liks tik 100 mln iš esamų 327 mln. Patikrinus Lietuvos gyventojų skaičių liks 2.7 mln. šiuo metu teigiama mūsų yra 2.8 mln. Kažkas nutiks Vokietijoje, jei šis tinklalapis nėra, kažkieno sugalvotas tai iš esamu 81 mln. jų liks 28 mln., UK iš esamų 66 mln./15 mln ir t.t.:

sąmokslo teorijos, Nepaaiškinama, Pranašystės, Globalistai, 5G

Amerikos sąmokslininkai įtaria, kad šis deagel.com yra Kinijos komunistų partijos svetainė, todėl joje galėjo būti parašytos rožinės Kinijos komunistų svajonės. Tačiau, yra keletas pranašysčių, pagal kurias Ameriką okupuos JT kariuomenė, kurioje bus Kinijos kareiviai. Esant dabartiniam JAV gyventojų skaičiui, tai neįmanoma – Kinijos desantinis laivynas gali būti paskandintas dar prie pačios Kinijos krantų.

Taip pat yra labai keistas serialas „Jericho“, pagal kurio scenarijų 23 Amerikos miestuose bus susprogdintos atominės bombos, o šalis subyrės. Seriale pateikiama daug visokių simbolių, ženklų, tačiau veiksmas ten prasideda kaip tik rugsėjo mėnesį, nežinomi metai:

sąmokslo teorijos, Nepaaiškinama, Pranašystės, Globalistai, 5G

Be to, yra daugybė pranašysčių, ne apie JAV, per apie Izraelio ateitį, kuriai teks kovoti su krūva priešų tiesiai po Jeruzalės sienomis. Tačiau, norint, kad ši pranašystė apie karą išsipildytų, Amerika dėl tam tikrų priežasčių turi nustoti egzistuoti.

Atsižvelgiant į tai, kas buvo išdėstyta, manoma, kad reikėtų atsižvelgti į Lindos žodžius ir nepamiršti jos pasakytos datos. Gal tikrai prasidės, pasaulinis kažkokių prietaisų įjungimas ir žmonės pradės masiškai jaustis blogai. Galbūt rugsėjo 15 dieną, kokie pasauliniai teroristai surengs Amerikai Jerichoną. Gali būti ir tai, kad rugsėjo 15 d. ar panašiai į Žemę atsitrenks kilometro ilgio asteroidas, todėl globalistai metė Lindą po „tanku“, kad ji atitrauktų žmones nuo kosminių akmenų ir nukreiptų dėmesį į bokštus. To negalime atmes ir mes, todėl prisiminkime rugsėjo 15 dieną ir stebėkime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:12 Dilgėlių ir džiovintų ežiuolių arbata stiprina vaikų organizmo imunitetą

Geležies trūkumas vaikų organizme gali sukelti apatiją, dėmesio pablogėjimą, anemiją, imuniteto pablogėjimą.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 19:49 Abrikosų vaisiai stiprina sveikatą ir padeda įveikti daug sunkių negalavimų
Abrikosai gali padėti atsikratyti daugelio sunkių negalavimų, pailginti gyvenimą. Pavyzdžiui, dauguma Pakistano Hunzos slėnio gyventojų, kurie valgo daug abrikosų, yra ilgaamžiai. Vidutinė jų gyvenimo trukmė yra 90 metų, bet dauguma sulaukia ir 100-120 metų....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 18:59 Gamta gydo: nervus, atipinius simptomus, pilvo pūtimą, sąnarių skausmą

Trišakio nervo peršalimo neuralgija. Kai tik prisimenu, net krūpteliu. Stiprių skausmų priepuolius, kai atrodo, kad visas pasaulis nebemielas, teko patirti ir man Priežastis - stiprus peršalimas: perpūtė maršrutiniame taksi per karštį.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 17:55 Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Ankstų rugsėjo 22 dienos rytą Europos kosmoso agentūros kameros aptiko kažką stulbinančio ir neįprasto. Tačiau ESA greitai pateikė paaiškinimą, kas nutiko, ir tikina, kad tai tik meteoritas. Ar kada nors jūs matėte “akmenį iš kosmoso“, kuris skrieja virš horizonto, po to vėl įgyja auk...

Skaityti daugiau