Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 8

Trumpas pasakė, kad kurį laiką jo nebematysime

Baltųjų rūmų ir apskritai pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkas, kas sukėlė nerimą, rašo halturnerradioshow.com.

Užvakar konferencijoje su Whirlpool Corporation darbuotojais, prezidentas Trumpas, pranešdamas, kad jis turi daug labai turtingų priešų, vėliau savo triveryje parašė: «Jūs galite manęs nematyti kurį laiką».

Kokį? Ką tai reiškia „galite manęs nematyti, kurį laiką?“.

Ir vakar, kai prezidentas Trumpas įlipo į savo sraigtasparnį, kelionei į Ohają, beveik visi Baltųjų rūmų darbuotojai susirinko prieangyje, norėdami pamatyti prezidentą!!!!

asteroidas, Trečiasis pasaulis, sąmokslo teorijos

Aš niekada nebuvau matęs tokio dalyko.

Apskritai, vyksta kažkas ne taip. Nežinau, bet kažkas ne taip. Bet panašu, kad netrukus sužinosime apie viską – per kelias dienas, o gal ir po kelių valandų.

Paranormal.lt komentaras: situacija iš tiesu labai, labai keistas, netgi sakykim gąsdinanti, nes tam gali būti ne daug priežasčių, bet visos priežastys yra blogesnės viena už kitą:

1. Rengiamas bandymas nužudyti Trumpa, o prezidento asmens sargybiniai nusprendė jį paslėpti, kol sąmokslininkai nebus sugauti ir areštuoti;

2. JAV rengiamas perversmas, tačiau specialios tarnybos negali to užkirsti, žino tik tai, kas gali įvykti apytiksliai.

3. JAV ketina pradėti Trečiąjį pasaulinį karą arba yra informacijos, kad kuri nors šalis užpuls JAV ir pradės Trečiąjį pasaulinį karą;

4. Tikimasi tam tikros pasaulinės katastrofos: Jeloustouno, asteroido, polių poslinkio ir pan.
Kuri iš šių prielaidų, kurias dabar išreiškė sąmokslo šalininkai, bus teisinga per ateinančias porą dienų parodys įvykių eiga.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau