Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 24

Ufologo naujienos: panašu, kad „marsiečiai“ netrukus mus bombarduos?

Ilgą laiką pagrindinė tikinčių nežemiška civilizacija žmonių, pranešti ir įrodyti pasauliui apie NSO pastebėjimus, kad „jie gyvena“ ar panašiai. Šiandien nieko niekam nereikia įrodinėti - tik aklas žmogus negali matyti, kad mus čia gano, kaip avis laukuose „marsiečiai“.

San Franciskas, lapkričio 13 d .:

Krasnodaro rezervuaras, lapkričio 11 d .:

Pietų Karolina, lapkričio 3 d .:

Florida, lapkričio 15 d .:

Tai labai įdomus Britų Kolumbijos vaizdo įrašas:

Arizona, lapkričio 5 d .:

Ufologija, konspirologija, NSO

Dar keli vaizdo įrašai, kuriuos mūsų skaitytojas BB2 paskelbė forume:

Prancūzija, lapkričio 22 d .:

Turkija, lapkričio 19 d .:

Anglija, lapkričio 20 d .:

Armėnija, lapkričio 18 d .:

Vašingtonas, Baltieji rūmai, lapkričio 20 d .:

Apskritai savo skaitytojams nieko neįrodysime - visi jau ir taip žino, kad kažkas yra čia, todėl pereikime prie pagrindinio dalyko: NSO virš Sakurajimo ugnikalnio, kurį internetinė kamera nufilmavo spalio 25 dieną:

Praėjusio mėnesio pabaigoje mes jau paskelbėme šį vaizdo įrašą, pareikšdami įtarimą, kad kažkas vyksta ant ugnikalnio, tačiau įdomiausia ten prasidėjo tik lapkritį.

2020 m. Lapkričio 3 d .:

2020 m. Lapkričio 10 d .:

Kaip žinote iš artilerijos - du sviediniai iš eilės nepatenka į vieną ertmę. Taip pat yra žinoma, kad sviediniai ir meteoritai neskrenda tiesiai - sviedinys skrenda palei parabolę, o meteoritas - palei parabolės fragmentą. Bet šiuo atveju kažkoks dvigubas taisyklių pažeidimas: pirmiausia du meteoritai iš eilės nukrito ant vieno ugnikalnio, tada vienas iš kritusių meteoritų staiga nuskriejo tiesia linija. Ir prieš bombardavimą dar buvo keletas skraiduolių, skraidančių ir kažko ieškojusių, maskuojančio ar nukreipiančių į taikinį - neaišku.

Akivaizdu tik tai, kad gamtoje tokių sutapimų nėra ir atrodo, kad kai kurie vaikinai iš kosmoso norėjo bombarduoti šį ugnikalnį, o kiti vaikinai iš kosmoso kažkaip numušė kovos galvutes ar tai, ką jie iššovė į ugnikalnį. Todėl jūs turite galvoti, kad Japonijoje, o konkrečiai šioje srityje, netrukus įvyks koks nors katastrofiškas įvykis, nes net „marsiečiai“ nėra apdrausti nuo oro gynybos sistemų perpildymo - jei nuolat bombarduoja tą patį taikinį, anksčiau ar vėliau jis sprogs.

Be to, jei kur nors neįmanoma prasiveržti per oro gynybos sistemą - suinteresuoti asmenys bando patekti iš kitos pusės arba apskritai nukristi kitoje vietoje, todėl kita „meteoritų“ serija gali būti net ne Japonijoje, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.01.2021 laikas 19:22 Patarimų rinkinys nuo trofinės opos, tinimo, akių pavargimo, sąnarių skausmo, kraujo spaudimo

Jam nuolat skaudėjo kelio sąnarį. Kartais atrodydavo, kad sąnarys tarsi «iššoka». Ilgai vargome su šia problema, kol pabandėme svogūnų kompresą. Jis daromas taip: vidutinio dydžio svogūną kepti orkaitėje, kol suminkštės, paskui ištrinti su sviestu, tada dėti ant skaudančio sąnario ir ...

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 18:36 Mylimiausia tarp mylimiausių-gudobelė
Prieš penkiolika metų, kai «horizonte pasirodė» pensija ir iškilo klausimas, kuo užpildyti atsiradusį laisvą laiką, susidomėjau sodininkyste ir gėlininkyste, ypač vaistažolėmis. Pirkau, rinkau sėklas ir sodinukus. Ir po kelerių metų savo sklype jau turėjau šešiasdešimties pavadinimų vaistinių augalų...

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 15:00 Edinburgo Universiteto profesorius prašo stabdyti 5G plėtrą - garsus epidemiologas baiminasi dėl žmonių sveikatos

5G ryšio plėtra kelia tiek pat nerimo kiek ir entuziazmo. Tas nerimas dažnai yra susijęs su sąmokslo teorijomis ir tiesiog nežinomo baime, todėl į jį dažnai numojama ranka. Tačiau kai 5G ryšio plėtrą prašo stabdyti mokslininkai, verta įsiklausyti.

...

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 23:58 Situation Update, Jan 19th, 2021 – Declass delayed, DC militarization goes extreme, Haspel resigns, dirty bomb weapons specialist soldiers
Each day brings new observations and intel to the table, and today’s prognosis is largely negative, given that yesterday’s promised “declass” maneuver by the Trump administration did not materialize.

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 23:34 Exposed: Left-wing insurrectionists planned to turn Trump rally into violent riot
Left-wing rioters, who participated in violent insurrection throughout the summer of 2020, were exposed online and on camera, bragging about infiltrating the Save America March on January 6th and turning it violent....

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 23:20 Biden pick for top aide was once a visiting scholar at a “front group for Chinese intelligence”

The closer we get to Joe Biden actually being sworn in, the more obvious it becomes that the next four years (if he can mentally make it that long) will be the “China presidency.”

Skaityti daugiau