Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2019 » Birželio » 20

Uždraustas stebuklingas vaistas GcMAF nuo vėžio, aids ir autizmo. Gamintojas įkalintas! Melas ar tiesa?

Keistas pasakojimas apie GcMAF. Paslaptinga savižudybė ir gamintojo įkalinimas užtemdė naujo stebuklingo medikamento pasirodymą, kurio šalininkai teigia, jog šis pajėgus per kelias dienas išgydyti nuo vėžio. Ar kas nors stengiasi sunaikinti stebuklingą priemonę?

Naujo vaisto GcMAF, kuris buvo reklamuojamas kaip preparatas nuo vėžio, AIDS ir autizmo, „krikštynų“ būta gana dramatiškų. Amerikiečių gydytojas Jeffas Bradstreetas, kuris daugiausia populiarino jų taikymą, 2015 metais buvo rastas negyvas su šautine žaizda. Jo artimieji iki šios dienos mano, kad reikalas buvęs nešvarus. Savo ruožtu svarbiausiam šio vaisto gamintojui praeitų metų lapkritį skirta laisvės atėmimo bausmė.

Tyrimai, kurie demonstruoja GcMAF imunoterapijos efektyvumą, vadinami nemoksliniais ar net apgaulingais, tačiau tokiems teiginiams priešpastatoma tūkstančiai žmonių liudijimų, kuriems šis vaistas padėjo ar net leido visiškai pasveikti.

Davido Noakeso, kuris gamino GcMAF Didžiojoje Britanijoje, teismo procese teisėjas itin pabrėžė, kad ši terapija „netestuojama“. D. Noakesas, kuriam buvo paskirta kalėti 15 mėnesių po to, kai jis prisipažino dėl nelicencijuoto medikamento gaminimo, pardavimo ir pinigų plovimo, liko įsitikinęs, kad ši terapija padėjusi daugeliui žmonių. Vis dėlto, teisėjo Nicholaso Lorraine-Smi-tho nuomone, D. Noakesas buvo „ignoravęs reglamentuojančią sistemą“.

Teismo ieškiniu buvo baigtas 3 metus trukęs tyrimas, kurį atliko Didžiosios Britanijos vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reglamentavimo agentūra (angl. MHRA), kuri tvirtino, jog D. Noakesas 2012-2015 metais gavo 10 mln. GBP už GcMAF pardavimą. Agentūros atstovai nuvyko atlikti reidą į Kembridžšyrą (Didžiojoje Britanijoje), kur veikė jo įmonės Immuno Biotech gamykla, ir konfiskavo produktų už 5,5 mln. GBP.

GcMAF, vaistas nuo vėžio, farmacija, Sąmokslo teorija, farmakedonas

Pareiškime MHRA nurodė, kad D. Noakeso teiginiai apie tai, kad GcMAF esti „stebuklinga priemonė“ nuo vėžio, ŽIV ir autizmo, neturi mokslinių įrodymų. Taip pat MHRA tvirtino, kad D. Noakesas pripažinęs, kad šis preparatas negali išgydyti nuo vėžio, nors ir atskirame pareiškime D. Noakesas teigė, jog taip sakyti jam esą patarė advokatai ir tai buvę per derybas dėl kaltinimo ir galimos bausmės.

GcMAF šalininkai mano, kad tai stipriausia ir daugiausia žadanti imunoterapija nuo vėžio.

2015 metų birželį, vos porą mėnesių po MHRA reido, tyrėjai iš JAV vaistų ir maisto tarnybos (angl. FDA) nuvyko į gydytojo J. Bradstreeto kliniką Džordžijoje, kuris taikydavo GcMAF gydant daugiau nei 11 tūkst. autizmu sergančių vaikų.

Kelias dienas vėliau jo kūnas su šautine žaizda buvo rastas plūduriuojantis upėje Šiaurės Karolinoje. Tyrėjai sakė, jog tai buvusi savižudybė, tačiau Jeffo šeima pasamdė nepriklausomą kriminalistikos analitiką ir jis įtarė, kad būta tam tikro nešvaraus reikalo.

Visiškai natūralus

Nenuostabu, kad terapiją, apie kurią girdėta neįtikėtinų teiginių (jei pasirodytų, kad tai tiesa, tai būtų didžiulis iššūkis farmacijai), temdo konspiracijos teorijos, kaltinimai dėl sukčiavimo ir net teismų ieškiniai.

GcMAF (Gc baltymas makrofagų aktyviklis, gaunamas modifikuojant vitaminą D surišantį baltymą (angl. Gc protein-derived macrophage activating factor) - tai baltymas, kurį natūraliai sintetina pats organizmas, ir jis ypač svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai. Itin reikšmingas šis baltymas yra suaktyvintuose makrofaguose, leukocituose, kurie saugo organizmą nuo piktybinių ląstelių, bakterijų ir „svetimų medžiagų“.

Pagal GcMAF teoriją, tarp žmonių, kurių imuninė sistema veikia nenormaliai, šio baltymo koncentracija būna sumažėjusi, todėl jie ne tokie atsparūs vėžiui, išsėtinei sklerozei ir kitoms sisteminėms ligoms. Vėžinės ląstelės sintetina fermentą nagalazę (nagalase), kuri slopina makrofagų aktyvumą, todėl paprastai sergantys vėžiu turi suaktyvėjusį fermentą ir itin mažą GcMAF koncentraciją.

Ši teorija (GcMAF atradimas) - biofiziko dr. Nobuto Yamamoto nuopelnas, kuris paskelbė apie savo atradimą 1991 metais, dirbdamas Hanemano medicinos koledže (Hahnemann Medical College), kuris dabar vadinasi Drekselio universiteto medicinos koledžas (Drexel University College of Medicine), JAV Filadelfijos valstijoje.

Nenuostabu, kad terapiją, apie kurią girdėta neįtikėtinų teiginių (jei pasirodytų, kad tai tiesa, tai būtų didžiulis iššūkis farmacijai), temdo konspiracijos teorijos.

Nuo 2006 metų N. Yamamoto publikuodavo tyrimus, kuriuose teigiama, kad nagalazės aktyvumas yra AIDS progresavimo indikatorius ir kad GcMAF galėtų sunaikinti krūties vėžio ląstelių metastazes, kovoti su kolorektaliniu vėžiu ir išgydyti sergančiuosius ŽIV.

Žurnalai, kuriuose šie tyrimai buvo publikuoti, atšaukė juos, kai redakcijos gaudavo skundų, jog šie nėra moksliniai. Antivėžinis fondas (Anticancer Fund), kuris įsikūręs Belgijoje, kritikavo N. Yamamoto tyrimą apie aštuonių kolorektaliniu vėžiu sergančių pacientų gydymą, nes kaip išgijimo rodiklis terapijos pabaigoje buvo nurodyta tik nagalazės aktyvumas, o ne naviko dydis, be to, vėžio agresyvumas išvis nebuvo apibūdintas.1

Vienam tyrimui pavyko išvengti kritikos. N. Yamamoto su savo medikų komanda gydė asmenis, kurie sirgo prostatos vėžiu. Kiekvieną savaitę šiems pacientams duodavo 100 ng GcMAF, taip tęsėsi 14-25 savaites, o galiausiai nagalazės aktyvumas sumažėjo. Pasak N. Yamamoto, tai „rodė, kad pacientai buvo išgydyti nuo naviko“.2

Tyrimai, kurie demonstruoja GcMAF imunoterapijos efektyvumą, vadinami nemoksliniais ar net apgaulingais, tačiau tokiems teiginiams priešpastatoma tūkstančiai žmonių liudijimų, kuriems šis vaistas padėjo ar net leido visiškai pasveikti.

2009 metais N. Yamamoto pardavė GcMAF patentą izraeliečių biofarmakologijos bendrovei Efranet Macrophage, o ši pervadino tai EF-022. Tačiau GcMAF pradėjo domėtis ir kiti, tarp jų ir D. Noakesas. N. Yamamoto pasakoja, esą jo advokatai bandė paduoti D. Noa-kesą į teismą dėl patento teisių pažeidimo, bet jam pavyko pasprukti.

Vienas iš D. Noakeso bendrininkų buvo J. Bradstreetas, tyręs, kaip GcMAF galima taikyti gydant autizmą.

J. Bradstreetas, neurologijos profesorius Sautvesto natūropatijos medicinos koledže (The Southwest College of Naturopathic Medicine), JAV Arizonos valstijoje, kurio specializacija - vaikų raida, buvo publikavęs pradinį tyrimą, kuris demonstravo, kad GcMAF sumažino nagalazės aktyvumą 40-iai autizmu sergančių vaikų, taigi, pagal N. Yamamoto protokolą, autizmas išgydytas.3 lmmuno Biotech, D. Noakeso įmonė, tvirtino, kad iš 3500 autizmu sergančių vaikų, kuriuos gydė su GcMAF, 500 pasveiko visiškai, o J. Bradstreetas sakė, kad savo klinikoje gydė tūkstančius šia liga sergančių vaikų, kol į ją neatvyko FDA tyrėjai.

lmmuno Biotech tinklalapyje parašyta, kad 180 mokslininkų publikavo 73 tyrimus apie GcMAF, o įmonė nuo 2012 metų yra parengusi 33 tyrimus.

2013 metais vykusioje konferencijoje gydytojai pranešdavo apie atvejus, kai net IV stadijos naviką turintiems asmenims buvo pavykę pasiekti visišką remisiją. Didžiausius šansus likti gyviems esą turėję tie pacientai, kuriems nebuvo taikyta chemoterapija.

Kalbėdama apie autizmą bendrovė tvirtina, kad jų sėkmės rodiklis yra 25 proc. Taip pat yra išgydyti ir kitomis lėtinėmis ligomis sergantys asmenys (pvz., pūsleline, akne, inkstų ligomis, Krono liga, osteoporoze).

Krekenų MAF

J. Bradstreeto mirtis ir D. Noakeso nuteisimas galėjo būti GcMAF eros pabaiga, tačiau taip nėra. Japonijoje, kur gaminama ir internetu parduodama dar viena GcMAF versija, gydytojai ir toliau itin susidomėję seka šio baltymo tyrimus, taip pat yra publikuota straipsnių apie jų atradimus.

Per vieną tyrimą mokslininkai iš Kagošimos universiteto (angl. Kagoshima University) testavo GcMAF „antros kartos“ preparatą, kuris išskirtas iš karvių krekenų (priešpienio). Tai bandyta su dviem asmenimis, kurie sirgo lėtinio nuovargio sindromu. Po terapijos pacientai teigė, kad nuovargis ir skausmas sumažėjo.4

Krekenų MAF, kaip tai vadinama, buvo bandoma ir su išsėtine skleroze sergančiu pacientu. Šio žmogaus būklė taip pat pagerėjo, ypač motorinės funkcijos.5 Vieno 77 metų vyro, kuris sirgo plaučių vėžiu, organizme krekenų MAF kartu su žemo intensyvumo ultrcgarso terapija sunaikino vėžio ląsteles.6

GcMAF šalininkai mano, kad tai stipriausia ir daugiausia žadanti imunoterapija nuo vėžio. Tūkstančiai asmenų, kuriuos gydė su GcMAF, įskaitant ir šimtus sergančiųjų vėžiu, kurie gydėsi Gernsio saloje, kur buvo įrengta D. Noakeso įmonė lmmuno Biotech, su tuo sutiktų.

Gali būti, kad GcMAF - dar vienas klaidinantis takas ieškant vaistų nuo vėžio, vis dėlto esama pakankamai daug įrodymų, kad ši terapija būtų nusipelniusi gilesnių tyrimų, kurių imtųsi nepriklausomi tyrėjai. Reidų organizavimas gamyklose ir klinikose bei produktų konfiskavimas nėra geriausias būdas tai padaryti.

Bryanas Hubbardas

Kaip tai veikia

GcMAF (Gc baltymas makrofagų aktyviklis, gaunamas modifikuojant vitaminą D surišantį baltymą. MAF yra limfinas, kuris kontroliuoja antigenų ekspresiją ant makrofagų paviršiaus ir tada makrofagai tampa cito-toksiški naviko ląstelėms. Tokiu būdu GcMAF pagerina imuninės sistemos reakciją suaktyvinant makrofagus, leukocitus, kurie nužudo bakterijas ir vėžines ląsteles bei sunaikina ląstelių veiklos „likučius".

Vis dėlto šis baltymas neveikia vienas; jam būtinas vitaminas D, padedantis jį valdyti. Minėtas vitaminas (ypač vitaminai D3 ir D2) gyvybiškai reikalingas normaliai imunines sistemos veiklai, taip pat centrinės nervų sistemos raidai ir neurologiniams procesams organizme.

Fermentas nagalazė (alfa-N-acetilgalaktozamini-dazė) gali trukdyti makrofagų funkcijoms, todėl jos suaktyvėjimas yra kelių lėtinių ligų, pvz., vilkligės ir vėžio, rizikos veiksnys.

GcMAF terapija stabdo nagalazės sintetinimą organizme ir leidžia organizmui sukurti nuosavą baltymo versiją bei atkurti tinkamą imunines sistemos veiklą.

Kaip maisto papildai su vitaminu D3, kurių dienos dozė 10 000-20 000 TV, taip pat ir GcMAF būna veiksmingesnis derinant jį su oleino rūgštimi - nesočiąja riebalų rūgštimi, kurios esama mėsoje, daržovėse ir piene.

Pradinių GcMAF produktų pagrindas buvo kraujo serumas, o naujesnes kartos preparatai gaminami iš karvių krekenų. Jose esantys antikūnai imunoglobulinai taip pat padaro šį baltymą efektyvesnį.

Kitas GcMAF aktyviklis yra jogurtas. Psichologas Johnas Gray'us, bestselerio „Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros" autorius, kuris dabar vadovauja nuosavam sveikatos centrui Kalifornijoje, reklamuoja Bravo Super Probiotic jogurtą, nes šiame produkte panaudoti 42 probiotinių bakterijų kamienai, kurie „gamina GcMAF reikalingus baltymus".

Naudotos literatūros sąrašas

  1. Cancer Immunol Immunother, 2014; 63:1347-8
  2. Transl Oncol, 2008;1:65-72
  3. Autism Insights, 2012; 4:31-8
  4. Neuropsychiatry, 2017; 7:246-53
  5. Anticancer Res, 2016; 36:3771-4
  6. Anticancer Res, 2016; 36:3767-70
  7. Tarptautinis leidinys "Ko gydytojai tau nepasako"
Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.06.2019 laikas 10:47 Receptai Purūs kotletukai vakarienei iš cukinijos
Tokį skanėstą iš cukinijos tu vargu ar kada ragavai! Purūs kotletukai vakarienei. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.07.2019 laikas 12:35 Receptai Stulbinančios spurgos iš stebuklingos tešlos! Minkštos, lengvos ir beprotiškai skanios!
Gaminame namuose. Spurgų receptas. Išsamią informacija apie paruošimą žiūrėkite vaizdo įraše.

Skaityti daugiau

08.06.2019 laikas 18:07 Receptai Skanus šokoladinis bananų tortas per 15 minučių

Tai labai skanus šokoladinis bananų tortas. Gaminamas ne ilgiau, kaip 15 minučių. Jei pageidaujate, galite leisti pastovėti, kad susigertų visi produktai ir įgautų ypatingą aromatą. Niekas net neatspės, kad ten sausainiai.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
22.12.2024 laikas 17:17 Kaip sustabdyti plaukų slinkimą: SUPER veiksmingos priemonės
Plaukų slinkimas yra problema, su kuria susiduria daugelis, o natūralios priemonės gali būti puikus sprendimas. Nuo senovės žmonės naudojosi įvairiais augalais ir žolelėmis, kad sustiprintų plaukų šaknis ir išvengtų slinkimo. Šiame straipsnyje apžvel...

Skaityti daugiau

22.12.2024 laikas 17:05 Nežemiška gyvybė: galimybės ir iššūkiai kosmose

Mokslininkai vis dažniau kelia klausimą: ar gyvybė gali egzistuoti kosmose, toli nuo mūsų planetos, net ir ekstremaliausiose sąlygose? Nuo tardigradų iki termofilinių bakterijų, Žemėje yra daugybė organizmų, kurie sugeba išgyventi net ir pačiose s...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 21:26 Storosios žarnos valymas nuo toksinų: 1 paprastas receptas
Virškinimo sistemos problemos, tokios kaip dirgliosios žarnos sindromas ar lėtinis vidurių užkietėjimas, yra vis labiau paplitusios. Daug žmonių ieško natūralių būdų, kaip pagerinti savo savijautą ir išvalyti gaubtinę žarną. Šiame straipsnyje pristat...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 19:19 Stebuklingas svorio metimas tinginiams: imbiero mišinys
Naujausi Kinijos mokslininkų tyrimai atskleidžia revoliucingus atradimus apie litocholinę rūgštį, natūraliai gaminamą organizme. Šis junginys, kuris pasireiškia, kai organizmas patiria badavimo būseną, gali tapti raktu į senėjimo procesų sulėtėjimą i...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:40 Kaip Neužversti Artimųjų Savo Negatyvumu?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su iššūkiais ir sunkumais gyvenime, tačiau kaip mes juos sprendžiame, gali reikšmingai paveikti mūsų santykius su artimaisiais. Pagalbos ieškojimas yra natūralus, tačiau svarbu žinoti, kada ir kaip tai daryti, kad neap...

Skaityti daugiau