- 15.02.2019
- 3.0 Reitingas
- 2397 Peržiūros
- Komentarai
Piktybinis auglys. Vėžys... Šie žodžiai skamba tarsi mirties nuosprendis. Kada sugebėsime jį išgydyti? - klausia milijonai Žemės gyventojų. Jie nė neįtaria, kad veiksmingos priemonės prieš vėžį jau seniai išrastos, patikrintos ir patvirtintos.
Ginklai vietoje medikamentų
Šaltakraujis ir žiaurus žudikas kasmet nusineša 6 mln. žmonių gyvybių. Baisios ligos priežastys pradėtos tirti dar praėjusiame amžiuje. Negi per tiek metų žmonija taip ir nesugebėjo nugalėti vėžio? Sugebėjo - tvirtina sąmokslų demaskavimo specialistai. Tačiau ar farmacijos kompanijoms naudinga prarasti dešimtis milijonų dolerių? Žinoma, ne! Stambiausi koncernai linkę gaminti brangius ir neefektyvius vaistus, skirtus gal tik ligos profilaktikai. Naudos iš jų jokios, o pelnas - fantastiškas!
1971 m. JAV Prezidentas R. Niksonas (Richard Nixon) pradėjo „karą su vėžiu“. 1971 m. JAV skyrė šios programos finansavimui 3 mlrd. dolerių. Tačiau nuo 1970 m. iki 1990 m. mirtingumas nuo onkologinių ligų išaugo 8 proc. Kasmet fiksuojama virš 10 mln. naujų vėžinių susirgimų. Anot Pasaulinės sveikatos organizacijos, šis rodiklis 2020 m. padidės pusantro karto.
Kodėl nepaisant intensyvaus mokslo tiriamųjų programų finansavimo vėžio atvejų tik daugėja? Ši statistika neatsitiktinė, teigia sąmokslų demaskavimo specialistai. Karas su vėžiu buvo pradėtas karinėje Fort Detriko laboratorijoje (Merilendo valstijoje), kur buvo kuriami nauji biologiniai ginklai. Žinoma, Vyriausybės skirti pinigai buvo panaudoti ne naujiems vaistams, o... naujoms vėžio formoms išrasti! Tiriamaisiais tapo nieko neįtariantys paprasti piliečiai!
Amerikiečių gydytojas Alanas Kantvelas (Alan Cantwell) įsitikinęs, kad „Vėžio sąmokslas“ - tikras. Vyriausybė daro viską, kad neleistų atskleisti tikros onkologinių ligų priežasties - virusinės! Virusų, sukeliančių vėžį, pripažinimas supurtys farmacijos kompanijas ir medicinos mokslo tyrimų centrus. Jei tai - tiesa, brangi abejotino veiksmingumo spindulinė ir cheminė terapija - visiškai nereikalinga!
Šis pareiškimas nėra vienintelis. Istorija saugo baisius faktus ir įrodo: A. Kantvelas teisus!
Pirmosiomis „Vėžio sąmokslo“ aukomis tapo Virginija Livingston (Virginia Livingston) ir Vilhelmas Reichas (Wilhelm Reich). Šie gydytojai 1948 m. (!) pareiškė, kad nustatė vėžio sukėlėją. V. Reichas buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už „melagingų faktų skleidimą“. Jo knygos ir dokumentai buvo sunaikinti, o pats jis mirė kalėjime. V. Livingston paskelbė šią istoriją savo knygoje „Vėžio užkariavimas“, išleistoje 1984 m. Jai tuoj pat buvo pateikti kaltinimai dėl šarlatanavimo. V. Livingston buvo oficialiai nušalinta nuo mokslo darbų. Kito daktaro Raimondo Raifo (Raymond Rife) dalia buvo dar liūdnesnė. 1930 m. R. Raifas ne tik tvirtino, kad savadarbiu mikroskopu atrado vėžį sukeliančius virusus ir išrado elektromagnetinės energijos prietaisą „Rife Ray Tube“, galintį juos sunaikinti. Gydytojai ir mokslininkai Pietų Kalifornijos universitete R. Raifo prietaisu išgydė 16 beviltiškai sirgusių ligonių! Bet greitai visi, prisidėję prie „Rife Ray Tube“ prietaiso bandymų, žuvo vienas po kito neaiškiomis aplinkybėmis. Laboratorija sudegė. Pats R. Raifas mirė „apsinuodijęs alkoholiu“... Daktaras Baris Linsas (Barry Linses), 1985 m. tyręs R. Raifo žūties priežastis, pareiškė: „Ši istorija nieko nestebina. Raifas pasiūlė tokį pigų vėžio gydymo būdą ir kėlė grėsmę visos farmacijos pramonės pelnui!“ Manoma, kad R. Raifą nužudė ir dokumentus sunaikino Moriso Fišbeino (Morris Fishbein) kompanija, kuriai jis atsisakė parduoti savo išradimą.
„Nežalingos“ cigaretės
Susipažinkime su Raimondo Raifo žudike - Moriso Fišbeino kompanija. Jos vadovas vaikystėje svajojo tapti klounu, tačiau tapo didžiulės Amerikos medicinos asociacijos (AMA) akcininku ir vadovu. Ponas M. Fišbeinas neturėjo medicinos išsilavinimo (beje, ir jokio kito), jo leidžiamas „Journal of the American Medical Association (JAMA)“ tapo vienu pelningiausių pasaulyje leidinių apie mediciną. „Iš visų maitėdų, mintančių mirusiųjų ir mirštančiųjų kūnais, kenksmingiausi ir pavojingiausi žmonijai - šarlatanai, išgydantys vėžį!“ - kategoriškai pareiškė ponas M. Fišbeinas 1947 m. ir savo taikiniu pasirinko „šarlataną“ Garį Choksį (Garry Choksi) amerikiečių žiniuonį, kuris 1920 m. sukūręs vėžį gydantį tirpalą išgarsėjo ir praturtėjo. Tirpalas buvo pagamintas pagal jo tėvo receptą. G. Choksio tėvas pats išsigydė vėžį prieš daug metų. Drumzlinas skystis - tai augalų trauktinė. Daugelis medicinos mokslo leidinių Japonijoje, JAV, Vokietijoje ir dabar tvirtina, kad visos Choksio tirpalo sudedamosios dalys turėjo veiksmingą priešauglinį poveikį. Jis išgydydavo savo pacientus! Bet ar toks pigus ir paprastas vėžio gydymas buvo. naudingas AMA asociacijai? M. Fišbeinas greitai suvokė - pelnas iš Choksio tirpalo bus didžiulis! Tačiau bandymai nupirkti receptą pasirodė nesėkmingi - G. Choksis kategoriškai atmesdavo pasiūlymus. Daugelį metų G. Choksis kentė M. Fišbeino persekiojimą.
Išleidęs milijonus dolerių, M. Fišbeinas pagaliau pasiekė savo tikslą -Choksio tirpalą uždraudė visoje šalyje. Ir 1964 m. G. Choksis emigravo į Meksiką. Visuomenė pasipiktino. Nesibaigiantys skandalai ir teismo posėdžiai privertė M. Fišbeiną atsistatydinti. Jis buvo priverstas pripažinti, kad Choksio priemonė buvo tikrai efektyvi. Kas toliau? Ogi nieko: šio preparato receptas nesudomino farmacijos kompanijų...
Patys šio verslo „rykliai“, suprantama, „vėžio sąmokslą“ neigia. „Juokinga manyti, - tvirtina jie, - kad mes galime kontroliuoti medicinos žinias. Juk vyriausybė finansuoja pigių ir efektyvių vėžio gydymo būdų tyrimus ir išleidžia krūvas pinigų šios ligos profilaktikai!“
Nėra jokio ryšio tarp rūkymo ir plaučių vėžio - antrina jiems cigarečių gamintojai. Bet ar tai tiesa? Medicinos mokslų daktaras Džefris Vigendas (Jeffrey S. Wigand) teigia, kad nerūkymas - ekonomiškai efektyviausia kova su plaučių vėžiu. Deja, vyriausybės išleidžiami milijonai siekiant atpratinti žmones nuo rūkymo - tik lašas jūroje palyginus su milijardais, kuriuos uždirba tabako kampanijos.
Dž. Vigendas sako, jog moksliškai įrodyta, kad rūkymas sukelia emfizemą, plaučių vėžį, širdies ir kraujagyslių, kitų vidaus organų ligas. Priklausomybė nikotinui įrodyta mokslo tiriamaisiais eksperimentais. Bet „Brown & Williamson“ ir „British american Tobacco“ tabako kompanijos pavadino Dž. Vigendo pareiškimus šmeižtu. O 1994 m. „Brown & William-son“ generalinis direktorius Tomas Sandefaris (Thomas Sandefur) net perskaitė pranešimą JAV Senate, leisdamas sau pameluoti: „Nikotinas nesukelia priklausomybės ir beveik nekenkia organizmui.“
Kas norėtų išsiskirti su milijardais dolerių, gautų už cigaretes?
Pelnas vietoje vaistų
Vėžys - bendrasis visos grupės onkologinių susirgimų pavadinimas. Jo vystymosi priežastys įvairios: ekologinės, genetinės arba virusinės. Prieš jį kovojama įvairiomis priemonėmis.
Daktaras Samuelis Epšteinas (Samuel Epstein) iš Amerikos onkologijos bendrijos nustatė, kad pramoninės atliekos, užkrėsdamos maisto produktus, vandenį ir orą, sukelia vėžį. 1999 m. S. Epšteinas pažymėjo, kad šių atliekų išskyrimas į orą ir vandens telkinius nuo 1940 m. iki 1980 m. padidėjo penkis kartus. Bet chemijos įmonės tikina: jų atliekų sudėtis nekenksminga.
Gydytojas Ronaldas Finas (Ronald Finn) teigia: „Vėžys -industrinė liga. Finansiniai chemijos, tabako ir farmacijos pramonės sąmokslai yra viena pagrindinių plintančių vėžinių susirgimų priežasčių.“
JAV klinikinės onkologijos bendrija yra įsitikinusi, kad tik radikalios profilaktikos programos, aplinkos apsauga, kova su rūkymu, genetinių ligų gydymas, šiuolaikinių ligos tyrimų ir gydymo metodų finansavimas gali kovoti su šia baisia liga.
Taip, bet iš ko pelnysis chemijos pramonės ir farmacijos įstaigos? Kur dėti kenksmingas atliekas? Kas svarbiau: milijardai dolerių kažkieno kišenėje ar milijonai žmonių gyvybių? Žinoma, doleriai! Kitaip mes seniai būtume pamiršę vėžį, kaip pamiršome marą ar raupus.
R. Raifas tvirtino, kad išrado elektromagnetinės energijos prietaisą, galintį sunaikinti vėžį sukeliančius virusus.
Gydytojas Alanas Kantvelas įsitikinęs „vėžio sąmokslo“ egzistavimu.
Virginija Livingston ir Vilhelmas Reichas 1948 m. (!) pareiškė, kad nustatė vėžio sukėlėją.
Gydytojas Ronaldas Finas teigia: „Vėžys - industrinė liga.
„Nerūkymas - ekonomiškai efektyviausia kova su plaučių vėžiu“, - teigia Džefris Vigendas.
Jokio išsilavininto neturėjęs Morisas Fišbeinas pasiekė, kad būtų uždraustas vėžį gydantis tirpalas.
Daktaras Samuelis Epšteinas nustatė, kad pramoninės atliekos, užkrėsdamos maisto produktus, vandenį ir orą, sukelia vėžį.
Kaimo laikraštis, Aloyza BARTKIENĖ, 2010m.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau