Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 6

Kodėl vakarų Afrikoje vienu metu pasirodė 5 saulės?

2020 m. gegužės 26 d. kelių Dramblio Kaulo Kranto (Vakarų Afrika) miestų gyventojai pastebėjo labai neįprastą atmosferos reiškinį:

Negalima sakyti, kad tai precedento neturintis įvykis, kadangi kartais taip nutinka, kad pasirodo kelios Saulės danguje, paprastai dažniausiai matomos trys Saulės, iš kurių yra dvi simetriškos, didesnės, esančios centre, tai galima paaiškinti atmosferiniu refrakcijos efektu. Tai, yra, kuomet šviesa arba kitos elektromagnetinės bangos nukrypsta nuo tiesioginio sklidimo krypties, dėl atmosferos tankio kitimo nuo aukščio. Galimas dalykas, atmosferoje susiformuoja, kažkoks lęšis, greičiausiai iš išsklaidyto ledo – ir tas ledas viską sulaužo (šviesą).

Lygiai, tokiais pat paaiškinimais bandė diskutuoti ir Afrikos „akademikai“ ir šį kartą, bandydami nuraminti gyventojus, tačiau kadre yra ne trys Saulės, bet penkios, o refrakcijos teorija, lengvai tariant byrą. Be to.

Niekas, nuo gimimo nėra nematė šio lęšio iš ledo, kažkur aukštai atmosferoje. Eksperimentų niekas taip pat nevykdė, o lęšis vadinamas egzistuoja tik teoriškai. Nepaisant to, jei teoriškai yra, tada, remiantis ta pačia teorija, ji visada turėtų atspindėti vienodai:

Kaip matote, vienodumas kažkaip neveikia, kas iš principo negali būti. Tarsi turite padidinamąjį stiklą, tačiau vieną dieną jis yra išgaubtas ir juo galite uždegti popierių, kitą dieną jis yra įgaubtas ir išsklaido šviesą, o trečią dieną jis paprastai būna lygus, kaip stalas. Jei tai nevyksta su paprastais akiniais, kodėl tai atsitinka su atmosferoje susidarančiais, ar esamais lęšiais?

Remiantis aukščiau pateiktu pavyzdžiu, reiktų galvoti, kad tai ne lęšyje klausymas, arba atmosferoje vyksta anomalijos, kurios deformuoja dideliame aukštyje susidariusius ledo debesis. Arba dėl tam tikrų priežasčių patys ledai keičia savo formą ir struktūrą. Bet kodėl taip nutinka, ir kokia to esmė?

Visų pirmą, galima galvoti apie Pietų Atlanto magnetinę anomaliją, kuri pastaraisiais metais plečiasi Vakarų Afrikos link. Nauji neramumai žemės šerdyje, kaip tik ir paskutiniu metu vykstą, kažkur, kaip tik po tuo pačiu Dramblio Kaulo Krantu:

Anomalija, Kospirologija, gamtos anomalijos

Veiksmo mechanizmas ten paprastas: jei žemės magnetiniame lauke atsiranda skylė, į ją plūsta kosminių dalelių srautai, kurie keičia tiek oro molekulių, tiek joje esančių vandens lašelių savybes. Po to atmosfera pradeda keistis.

Kita vertus, negalima atmesti ir ateivių versijos, kadangi, kai „marsiečiai“ nori žmonėms parodyti stebuklus – jie dažniausiai rengia triukus su Saule, o tai net išsilavinusiems aborigenams daro neišdildomą įspūdį.

Galiausiai negalima ignoruoti vienokių ar kitokių valstybės projektų, tokių, kaip HAARP ar Blue Beam. Kur Billas Gatesas atlieka bandymus su savo vakcinomis? Jis atlieka bandymus Afrikoje. Todėl, reikia manyti, testavimas kosminių stebuklų irgi prasidės iš ten. Taigi, mes stebėkime ir toliau kas dedasi pasaulyje... tik truputi kitaip. O jeigu jūs turite, ką pasakyti, pasidalinkite komentaruose.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau