Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.5K) Komentarų: (0) (30.11.2018 - 21:08)

Žarnyno valymas: užkietėjusių vidurių išlaisvinimas

Rūpinkitės savo sveikata!

Žarnynas pašalina toksinus ir atliekas iš žmogaus kūno. Kartais šie toksinai lieka žarnyno viduje ir sukelia įvairias sveikatos problemas (paranormal.lt).

Jei virškinimo trakto raumenys neveikia tinkamai, tai gali sukelti nepilną žarnyno ištuštinimą, tokiu atveju nėra suformuojamos tinkamai išmatos.

žarnynas, valymas, toksinai, gydymas, nauda, viduriai

Taigi, bent du kartus per metus, mes turime atlikti visišką žarnyno valymą. Tokiu būdu galime užkirsti kelią įvairiems sveikatos sutrikimams ir detoksikuoti savo kūną.

Paruoškime šį receptą, kad galėtume ištuštinti ir išvalyti žarnas per kelias minutes.

Produktų sudėtis:

  • 150 g slyvų;
  • 5 stiklinės verdančio vandens;
  • 150 g datulių.

Paruošimas:

Užvirkite vandenį puode, tada sudėkite ingredientus ir virkite dar 15 minučių. Nuimkite puodą nuo ugnies ir palaukite, kol mišinys atvės.

Kaip naudoti:

Ryte paimkite vieną šaukštą. Tai padės jums pašalinti toksinus iš savo kūno, taip pat padės užkietėjus viduriams, pagerins virškinimą.

Viskas yra natūralu, todėl nėra šalutinio poveikio.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Žarnynas, gydymas, toksinai, viduriai, valymas, nauda

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar