Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Lapkričio » 21

Žmona pagal Zodiako ženklą: kokia esate ar būsite jūs?

Tikriausiai ne šiaip sau sakoma, kad kiekvieną vyrą į sėkmę veda žmona. Ji turi palaikyti vyrą ir asmeniniame gyvenime, ir darbinėje veikloje, žinoti vyro finansinius reikalus, būti jo pagalbininke ar „aukle“. Po kuriuo Zodiako ženklu gimusi moteris – tinkamiausia žmona vienam ar kitam vyrui?

horoskopai, žmona, zodiako ženklai, astrology

Avinas (kovo 21-balandžio 20)

Jeigu vyras nori, kad namai būtų tvirtovė ir slėptuvė, kur laukia rami ir jauki atmosfera, tegu renkasi po Avino ženklu gimusią moterį. Tokios žmonos neturi sau lygių dėl geros nuomonės apie save. Jos neslėpdamos didžiuojasi savo vyrais, sugeba įkvėpti juos darbui ir siekti naujų tikslų.

Jų žodyne nėra žodžio „pralaimėjimas“, todėl jos – pavydėtinos optimistės. Avino žmonos ryžtasi rizikingoms avantiūroms, tačiau yra dosnios ir praktiškais patarimais vyrui. Paprastai tos moterys pajėgia išlukštenti daug sudėtingų klausimų, nors per daug ir nesigilina į detales.

Vis dėlto, po Avino ženklu gimusios moterys – labai nekantrios: joms reikia retsykiais priminti, kad svarbūs gyvenimo uždaviniai ir problemos neišsprendžiamos iš karto.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20)

Šio ženklo atstovės labai mėgsta pinigus ir gražius daiktus. Jos mėgaujasi sutuoktinių sėkme, yra praktiškos, priverčia vyrus nuolat siekti savo tikslų, užtat sunkiai susitaiko su jų pralaimėjimais. Jautis – bankininkų ženklas.

Daug vyrų patenkinti, kai jiems daro įtaką racionalaus proto ir dalykiška Jaučio moteris. Šio ženklo atstovės pasižymi geru skoniu, mėgsta vyrams dovanoti gražius ir madingus drabužius, tiesa, pirmiausiai jos žvalgosi pinigingų ir dėmesingų vyrų. Dievina prabangą ir siekia, kad gyvenimas būtų viskuo aprūpintas. Namus paprastai apstato ištaigingai, bet skoningai, komfortiškai.

Jaučio moterys būna užsispyrusios, todėl kartais joms sunku susitaikyti su toli į priekį mąstančio vyro pasiūlymais. Kita problema – akivaizdus Jaučio moterų materializmas, suteikiantis joms nemažai rūpesčių.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21)

Šio ženklo žmonos turi sugebėjimų ir noro tapti nepakeičiamomis savo vyrams. Jos įvairialypės, mėgsta mesti iššūkį. Tokios moterys ypač tinka karininkams ir diplomatams, užsienio korespondentams ir visiems tiems, kuriems dažnai tenka persikelti iš vienos vietos į kitą.

Dvynių žmonos – puikios šeimininkės, draugiškos, svetingos. Jos padeda savo vyrams patarimais, jei su jomis yra tariamasi, ir gali išsakyti savo nuomonę. Taip pat Dvynių ženklo žmonos linkusios kuo greičiau pamiršti vyrų klaidas ir paklydimus. Supranta tikrąsias gyvenimo vertybes ir nebijo sunkumų.

Tačiau Dvynių moterims kartais pritrūksta kantrybės. Joms sunku suprasti, kad pasisekimas neateina greitai ir gyvenime tenka įveikti labai daug kliūčių.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22) 

Jeigu vyras nori jaustis šeimos galva, turėtų susirasti po Vėžio ženklu gimusią moterį. Ji visada lauks jo namuose ir kurs jaukią, šiltą ir malonią namų aplinką. Vėžio moterys turi nepaprastą sugebėjimą kurti puikų namų mikroklimatą.

Vėžio žmonos – ne tik geros motinos, bet taip pat motiniškai myli ir rūpinasi savo vyrais. Jos – jautrios, pasižymi nepaprasta intuicija ir nuojauta, todėl savo patarimais ne kartą padeda savo vyrams išlipti sausam iš keblios ir sudėtingos situacijos. Vėžio moteris retai galima pamatyti viešuose renginiuose, bet kai jos ten pasirodo, ir ten sukuria puikų foną sutuoktiniams.

Jos – puikios šeimininkės. Trūkumas – kartais įsitvėrusios laikosi savo nuomonės ir beviltiškai mėgina įrodyti savo tiesą.

Liūtas (liepos 23- rugpjūčio 23)

Šio ženklo žmonos nemėgsta antraeilių vaidmenų. Kitaip tariant, jos yra garbėtroškos, linkusios dominuoti ir mėgstančios prabangą. Didžiausia laimė joms – vyras, užimantis aukštas pareigas. Bet ir pačios yra energingos, kupinos idėjų ir darbščios.

Negali susitaikyti su tuo, jei sutuoktinis skiria jai mažai dėmesio. Užtat sugeba įvertinti vyro pastangas, siekiant sėkmės dalykinėje veikloje. O jei vyras pasitiki savo žmona, tada ji aktyviai palaiko jį bet kurioje gyvenimo sferoje. Nepaisant to, kad joms kartais nepavyksta nuslėpti savo egoistiškumo.

Šios moterys turėtų labiau kontroliuoti savo pomėgį vadovauti ir nepamiršti, kad įsitvirtinimas ir savęs realizavimas vyrams reikalingas labiau.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Linkusios likti šešėlyje. Laimingos būna su vyrais, kurie užsiima moksline ar kita intelektualine veikla, t.y. su tyrėjais, advokatais, mokytojais, mokslininkais, gydytojais. Šių profesijų atstovai, galima sakyti, idealūs vyrai Mergelės ženklo žmonoms, todėl, kad šio tipo vyrai nelinkę į avantiūrizmą ir tariamai herojiškus žygdarbius. Be to, Mergelės žmonos daugiau galvoja ne apie savo, o vyro karjerą. Todėl dirbdama su vyru vienoje srityje, tenkinasi sekretorės ar referentės darbu.

Rūpestingos, dėmesingos, tačiau kartais būna ir isteriškos, viskuo nepatenkintos. Joms reikėtų būti tolerantiškesnėms ir taktiškesnėms sutuoktinio atžvilgiu, antraip gali sugriauti jo pasitikėjimą savo jėgomis.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Šio ženklo moterys labiausiai vertina laisvę. Tačiau joms sunku susitaikyti ir su vienatve. Svarstyklės – santuokos ženklas. Todėl šioms moterims svarbiausias tikslas – sėkmingai ištekėti ir būti laimingomis. Svarstyklių žmonos nori žinoti kiekvieną savo vyro žingsnį, bet tik dėl to, kad jas domina jo interesai ir darbas. Jos lengvai atranda naujų draugų ir keičia gyvenamą vietą.

Labai bijo ką nors ne taip padaryti ar sutrukdyti vyrui. Svarstyklių žmonos – puikios analitikės ir labai protingos. Jos negaili savo vyrams gerų dalykiškų patarimų darbo klausimais ir greitai pagauna problemos esmę. Net jei kalba eina apie jausmus, jos sugeba priimti išmintingus sprendimus. Supratimas ir taktas – vienas svarbiausių jų teigiamų bruožų.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Iš vienos pusės, tai – stipri ir laisva asmenybė, o iš kitos – Skorpiono moterys ištikimos ir atsidavusios žmonos, sugebančios pakovoti už savo meilę. Joms svarbiausia, kad vyras būtų laimingas, išdidžiai ir vyriškai pakeltų gyvenimo negandas ir bėdas.

Pagrindiniai teigiami Skorpiono žmonų bruožai – nepaprastas ištvermingumas sunkią gyvenimo valandą, įžvalgumas ir sugebėjimas pažinti visai nepažįstamus žmones. Skorpiono moterims sekasi ir piniginiuose reikaluose. Tačiau jos ir savanaudės, kartais daugiau galvoja apie save nei apie savo artimą žmogų.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Šaulio ženklo moterys linkusios į nuotykius ir avantiūras. Jos pasižymi neišsenkama gyvenimiška energija ir jėga. Šaulio žmonoms neegzistuoja gyvenimas vien dėl pinigų ar turto kaupimas. Jos neverčia savo vyro nuo ryto iki nakties uždirbinėti pinigus. Šaulio žmonoms svarbiausia – asmenybės savirealizacija.

Nors darbas namuose ir vargina, Šaulio ženklo žmonos mėgsta švarą, tvarką, grožį ir komfortą. Tai vaišingos ir svetingos šeimininkės. Net ir jausdamos vidinį nerimą ar būdamos prastos nuotaikos, tačiau norėdamos paįvairinti pilką kasdienybę, Šaulio ženklo žmonos stengiasi sukurti nekasdienišką ir šventišką aplinką.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Šio ženklo žmonos įsitikinusios, kad sėkmė – tai sunkaus, ilgo ir atkaklaus darbo bei išgyvenimų rezultatas. Todėl jos nepriekaištauja vyrams, jei šie itin lėtai juda karjeros aukštumų link.

Ožiaragio žmonos nelaukia rankų sudėjusios sėkmės ir aprūpinto gražaus gyvenimo, bet ir pačios daug dirba. Taip pat pasižymi racionalumu, pastovumu. Vesti Ožiaragio moterį – tai reiškia vieną santuoką visam gyvenimui.

Vandenis (sausio 21 – vasario 20)

Paprastai Vandenio ženklo žmonoms pinigai mažai ką reiškia. Daugumai iš jų laimė – dvasinis gyvenimas, o ne materialinė jos pusė. Labiausiai vertina tuos vyrus, kurie siekia aukštai sau iškeltų tikslų. Tačiau jos ir įkvepia savo vyrus kūrybinėms paieškoms.

Vandenio moterys ypač tinka į žmonas vyrams, dirbantiems visuomeninį darbą ar valstybės tarnyboje. Vandenio žmonos nepasižymi pavydumu ir įtarinėjimais. Jos niekada ir netikrina savo vyrų.

Žuvys (vasario 21 – kovo 20)

Vyras, vedęs Žuvų ženklo moterį, tikriausiai patvirtins, kad ji visados pasiruošusi jam padėti, bet tuo pačiu mėgsta pademonstruoti ir savo (vyrišką) jėgą bei svarbumą. Nors Žuvų žmonos ir nekomanduoja vyrams, tačiau mėgsta, kad jos nuomonė būtų svarbesnė, nei jo.

Užtat Žuvų žmonos vertina vyrus kaip gyvenimo atramą, pasitiki jais, paprastai neieško priekabių ir nepriekaištauja net ir tada, jei joms pačioms karjera klostosi nesėkmingai. Mat Žuvų žmonoms svarbiausia – ramybė, tvarka ir jaukumas namuose.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar