Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 29

Mitas Ar Tiesa: Ką padaryti, kad kaproninės pėdkelnės daugiau neplyštų?

Taigi, pasiruoškite! Ko reikia, kad pėdkelnės neplyštų!

Nusipirkus pėdkelnes, pirmiausia reikia su jomis atlikti paprastą procedūrą – tereikia jas parai laiko įdėti į šaldymo kamerą. Užšaldymas sustiprina kaprono ir nailono siūlus.

Kaip sakoma Vikipedijoje, kapronas ir nailonas „kaisdami ore yra veikiami termooksidacinės destrukcijos (irimo), todėl jų patvarumo charakteristikos tampa ne tokios geros“. Todėl atšaldymas ir užšaldymas sustiprina pėdkelnių patvarumą.

Kaproninės Pėdkelnės, Pėdkelnės, praktiniai patarimai, paranormal.lt

Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytą faktą, pėdkelnes galima būtų nuolat laikyti šaldymo kameroje, nors su visa pakuote. Tiesa, dėvėti ledines pėdkelnes bus nelabai malonu. Bet mes kaip nors pakentėsime – mes juk moterys. Ir ne su tokiais dalykais susitaikome. Tik savo namiškius iš anksto įspėkite, kad neišsigąstų. Nes pagalvos dar, kad jų mamos ir žmonos iš proto išsikraustė.

Kaproninės Pėdkelnės, Pėdkelnės, praktiniai patarimai, paranormal.lt

Išstudijavus interneto platybes, paaiškėjo, kad daugelis moterų dar prieš kišdamos į šaldiklį, pėdkelnes sušlapina, kas, kaip tvirtina moterys, daro jas dar patvaresnėmis, bet aš kol kas apsiriboju tik šaldymu. Man to visai pakanka. Bet jei jūs, vis tik, norite pabandyti variantą su vandeniu, tai štai jo aprašymas:

 „Naujas pėdkelnes reikia įdėti į indą su šaltu vandeniu, tada indą įstatyti į šaldymo kamerą, kad skystis sušaltų. Po to galima ištraukti ledą su pėdkelnėmis, atšildyti, išdžiovinti ir galima jau dėvėti.“

Dar vienas variantas, atrastas internete: tiesiog sušlapinam kojines ir maišelyje įdedam į šaldiklį keletui valandų, po to išimam, atšildom ant rankšluosčio ir leidžiam išdžiūti.

Tačiau, paskutiniais duomenimis atlikus, tokius "feikus" buvo nustatyta, kad geriausios pėdkelnes yra ne pigiausios ir ne brangiausios (kainos ir kokybės santykis, žinoma brangios tai labai gerai, naudojama kita pagaminimo technologija). O vidutinės kainas atitinkančios pėdkelnes. Pasirodo viską lemia pėdkelnėms naudojama medžiaga ir pasiuvimas "sukabinimas". Geriau apsimoka pirkti brangesnes nei kiekvieną diena pigesnes ir vidutinio elastingumo.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar