Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 4

Dr. Hotze ataskaita: COVID vakcinose rasta grafeno oksido - Brighteon.TV

(Paranormal.lt) Lapkričio 1 d. laidos "The Dr. Hotze Report", transliuojamos Brighteon.TV, epizode Dr. Jane Ruby kalbėjo apie grafeno oksido buvimą Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinose. Ruby parodė laidos vedėjui daktarui Stevenui Hotze'ui (Steven Hotze) įrodymus apie nuodingą medžiagą, kurią rado skiepus tyręs gydytojas.

Ruby daugiau nei 20 metų dirbo su farmacijos bendrovėmis, keldama naujų vaistų patvirtinimo į reguliavimo procesą. "Ji buvo žvėries viduje, pažįsta jį kaip savo penkis pirštus ir šiandien jį atskleidžia", - sakė Hotze'as.

Liepos mėnesį Ruby atskleidė, kad COVID-19 vakcinose, konkrečiai "Pfizer" ir "Moderna" mRNA vakcinose, yra toksiškos medžiagos. Ji taip pat atskleidė, kad grupė mokslininkų anksčiau atskleidė šokiruojančią tiesą.

Ji pasakojo Hotze'ui: "Dar maždaug [2021 m.] pavasarį socialinėje žiniasklaidoje matėme daug įvairių vaizdo įrašų, kuriuose buvo užfiksuoti žmonės, prie kurių buvo prilipę įvairiausių į metalą panašių objektų. Iš pradžių daug to nesureikšminau, bet ilgainiui tai nutikdavo labai dažnai. Kai tai ėmė atsitikti žmonėms, kurie nesileido šių injekcijų - man pasidarė labai, labai smalsu.

"Pradėjau kasti... [ir] ieškodama radau Ispanijos tyrėjų grupę. Jie pasivadino "La Quinta Columna" - penktąja kolona - ir jiems į rankas pateko "Pfizer" [vakcinos] buteliukas su saugojimo grandine. Jie liepė anoniminiam policijos pareigūnui atnešti tai jiems ir patikrinti šaltinį.

"Tai, ką jie padarė, buvo tai, kad iš pradžių jie jį padėjo po įprastu šviesos mikroskopu. Jie pamatė kažką labai neįprasto - tai, kas atrodė, kaip rankšluosčio gabalėlis, ant kurio užlieti dažai, tarsi tokio storumo. Jie turėjo pramoninės chemijos ekspertą, kuris pasakė: "Žinote, taip atrodo grafeno oksidas per mikroskopą".

Tolesnis vakcinos tyrimas patvirtino, kad skiepuose yra grafeno oksido. La Quinta Columna mokslininkai nuvežė vakciną į Almerijos universitetą Ispanijoje, kad ištirtų jos sudėtį. Stebėdami elektroniniu mikroskopu, jie pamatė "labai piktai atrodančias" juodas dėmeles su per jas einančiu juodu tinkleliu. (Susiję: Ispanijos tyrime nustatyta, kad "Pfizer" vakcinos sudėtyje yra didelis kiekis toksiško grafeno oksido).

Pietų Afrikos gydytojas patvirtino grafeno oksido buvimą COVID vakcinose

Be "La Quinta Columna" mokslininkų, grafeno oksido buvimą vakcinose patvirtino ir kai kurie kiti gydytojai, ištyrę paskiepytų asmenų kraują - tarp jų ir Pietų Afrikos Respublikos daktaras Zandre Botha.

Pietų Afrikos Respublikos integruotos medicinos gydytojas ištyrė COVID-19 vakcinos buteliuką ir patvirtino, kad grafeno oksido iš tiesų yra skiepuose. "Tame buteliuke ji pamatė tuos didelius juodus diskus. Žmonės sakė, kad tai oro burbuliukai, o ji sakė, kad tikrai ne. Jie yra pernelyg vienodi, simetriški ir turi šias metalines jungtis, [kurios] savaime susirenka ir savaime išsiskiria", - apie Botos išvadas pasakojo Ruby.

Naujienų portalo "Cairns News" pranešime taip pat buvo paliesta tai, ką Pietų Afrikos gydytoja aptiko skiepytų žmonių kraujyje. "Raudonieji kraujo kūneliai buvo taip deformuoti, kad negalėjai suprasti nei kur galva, nei uodega", - sakė Bota (Botha). Ji taip pat atkreipė dėmesį į "juodas struktūras kraujyje", kurias rado paskiepytų asmenų mėginiuose.

"Šių grafeno oksido struktūrų radau kiekviename paskiepytame asmenyje, kuriam pasireiškė simptomai. Buvau labai sukrėsta, nes tai, ką pamačiau paciento kraujyje, pamačiau ir buteliuke", - pridūrė Botha. (Susiję: Dr. Stevenas Hotze įspėja apie pavojingas COVID-19 vakcinų sudedamąsias dalis, įskaitant grafeno oksidą - Brighteon.TV).

Ruby taip pat pasidalijo Hotze'ui apie savo mainus su Pietų Afrikos kolega. "Botha tiesiogiai susisiekė su manimi ir supažindino su savo radiniu. Kai pasirodė juodi diskai, nemiegojau dvi ar tris dienas".

Hotze's svečias tęsė: "Aš taip pat: "Man buvo taip bloga nuo to, kad tai vyksta šiame pasaulyje - ir kad tai gali patekti į vaikus, taip pat į nekaltus žmones visame pasaulyje. Bothai tai kėlė didžiulį nerimą. Ji niekada nebuvo mačiusi nieko panašaus".

Toliau žiūrėkite visą lapkričio 1 d. laidos "The Dr. Hotze Report" epizodą. Įsijunkite laidą "The Dr. Hotze Report" su daktaru Stevenu Hotze kiekvieną pirmadienį 17-18 val. per Brighteon.TV.

DangerousMedicine.com yra daugiau straipsnių apie grafeno oksidą COVID-19 vakcinose.

Šaltiniai:

Brighteon.com

CairnsNews.org

Norėdami gauti visas paranormal.lt pasaulio naujienas kitaip... pirmi ir tik ten (viskas, nebetalpinama dėl cenzūros), prisijunkite prie TELEGRAM (https://t.me/paranormalLT), arba sutikite gauti pranešimus.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau