Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 21

5G lenktynės prasidėjo. Nereikia mums 5G tinklo!

Lenktynės dėl naujo mobiliųjų ryšių tinklo diegimo prasidėjo, žiniasklaida perėjo į puolimą. Teikdamos, kad tai dar viena sąmokslo teorija, kaip ir visos kitos. Tačiau, kai kurios teorijos patvirtinamos ir tampa tiesa... Bet, kokios bus pasekmės ir kas prisiims atsakomybė, nėra aišku. Ar portaluose rašantys žurnalistai, ar juos ginantys redaktoriai? Ir kokia nauda, belieka patiems spręsti.

Sutinku, gyvename vis glaudesnių „ryšių" pasaulyje, kur tikras bendravimas pakeistas virtualia komunikacija. Žmonėms reikalingas feisbukas, nebėra normalaus bendravimo, ėjimas, pas kaimynus, ar gamtoje pabūti su šeima ir bendrauti tiesiog prie laužo. Namuose, ypač daugiabučiuose prikišta visokių komunikacijos priemonių, WiFi kurie, kas domisi nėra jau "žalias" energijos šaltinis. Juose esanti spinduliuote labai didelė. Vieni mokslininkai teigia, tai gali išdarkyti mūsų DNR. Nieko gero... tačiau kodėl mokslas tyli. Kur be pasisuksi, visur elektronika, automatika, nesvarbu, norime to ar ne (technologijos - paranormal.lt). Jei manęs, kas paklaustu, aš telefone internetu nesinaudoju, internetas, tik laidinis! Bet apsaugotas nesu nuo esamos aplinkos ir žmonių nesupratingumu.

Daugelis pasakys, tai gerai, išmanusis pasaulis mums į naudą. Ateityje automobiliai - nuostabu. Ne, taip senai skaičiau, ar girdėjau, atliekami šaunamųjų ginklų paieška, nuskaitant visus žmones susibūrimo vietose... nustėrau. Jus pagalvokit kokia galinga turi būti "spinduliuote" kad nuskaitytu, ką turi po drabužiais. Bet, ar mes to norime ar ne, niekam neįdomu. Teigiama, kad dėl saugumo... manau tai priedanga... Vyksta naujos technologijos išbandymai nuskaityti žmogų. Ateina laikas, kad žmogus bus matomas visur, tave stebės, tu nori ar ne... bankinės kortelės. O, viena diena, kai bus viskas užbaigta. Jei nusikaltai, bus viskas tau atjunkta, nei sąskaitos, nei pinigų, stebimas visą parą... Ruoškitės žmogaus kontrolei. Dar baisesnė teorija, per tinklus galės valdyti, net iš kitos pasaulio pusės... Bet, jaunam žmogui, tai ne motais, nemąsto, svarbu patogu. Naudoja telefone piršto atspaudus, nepagalvodami, kad juos atiduota, kitiems, o prireikus jais pasinaudos. Niekas nėra veltui daro. O jei kalbat apie sekimo sistema, mieste...tam turi būti įdiegtas 5G. O stotys statomos, gatvės aukštyje. Tai pakalbėsime vėliau...

5G pastatyta gatvėje ir tokiame aukštyje

5G pastatyta gatvėje ir tokiame aukštyje

Dauguma žmonių palaiko idėją įdiegti plačiajuosčio ryšio tinklą, didinti duomenų parsisiuntimo ir įkėlimo greitį - niekas juk nenorėtų pražiopsoti naujausio Holivudo filmo ar kačių vaizdo įrašo.

O jūs manote, kad 5G tinklas yra naudingas? Neturi jokio poveikio gamtai, žmonėms? Pagalvokite. Dabar, žiniasklaida pradės savo varžytuves, kas gražiau ir protingiau pateisins 5G tinklą. Įdomu bus skaityti, kokius ras argumentus.

Žmonės, kurie palaiko 5G diegimą, arba nesuvokia grėsmių, arba jiems ši problema nerūpi. Jie pageidauja technologijų progreso, bet kokia kaina, net jeigu tai reikštų, kad bus nušluota dalis gamtos sistemos, nuo kurios esame priklausomi.

Taigi, 5G žymi belaidžių komunikacijų penktą generaciją, o jos standartai buvo patvirtinti 2017 metais. Nors ji ir toliau naudosis esamomis technologijomis, ypač 4G tinklu, 5G suteikia ir naujų dažnių, naudojančių trumpesnes bangas, tiksliau, milimetrines bangas, kurios buvo išrastos kariniams tikslams. Jums nekilo abejonių, kodėl kariniams tikslams reikalingos milimetrinės bangos, gatvėse, dideliuose renginiuose ir t.t.?

5G milimetrinės bangos negali prasiskverbti per pastatų sienas ar kitus monolitinius objektus. Per neseniai atliktus tyrimus buvo konstatuota, kad barjerą šioms bangoms gali sukurti netgi medžių lapai ar žmogaus ranka. Vadinasi, norint įdiegti 5G mobiliojo ryšio tinklą reikia sukurti tūkstančius ir net milijonus lokalių, mažos galios ryšių bokštų, kurie nuolat - 7 dienas per savaitę ir 24 valandas per parą - siųs ir gaudys signalus.

Iš mūsų tikimasi, kad susitaikysime su faktu, (galbūt nežinosime, o dar geriau, bus užpirktas straipsnis apie teikiamą interneto naudą, kuriame bus deklaruojama, greitas ryšis, visur ir bet kur), jog šie nedideli bokšteliai bus įrengti kelkraščiuose, ant šviesoforų, kiemuose, prie pastatų iš išorės, o neretai ir pačiuose pastatuose vietoj dabartinių belaidžių maršrutizatorių, kurie šiuo metu veikia daug žemesniu dažniu. Naujų bokštelių bus praktiškai visur, ypač daug - tankiai gyvenamose vietovėse. Dar, tikite 5G nauda? Tęskime toliau....

Geriau pagalvojus, mobilieji telefonai priima jau 4G tinklą... buvo 2 dažnis po to 3G. Vadinasi, jums ateina jau nuo senų pritaikytų telefonų dvigubai daugiau bangų, ką tai reiškia. Jūsų organizmas pastoviai gauna tokias apkrovas, kad galimai mes pastoviai sergame, nežinia, nuo ko ir kodėl... Rašau, galimai, nes dar kas apkaltins... Šiuo atveju reiškiama, tik žmogaus nuomonė, o ja norite sutikite, norite ne... kiekvieno žmogaus apsisprendimas.

5G pastatyta gatvėje ir tokiame aukštyje

5G pastatyta gatvėje ir tokiame aukštyje, šalia esamų pastatų.

Taigi, 4G tinklas gali aptarnauti maždaug 10 000 ryšių įrenginių maždaug 2,5 km2 plote, o dėl 5G tinklo skaičiuojama, kad jis tokioje pačioje teritorijoje pajėgs aptarnauti iki pat 2,5 mln. įrenginių. Be to, satelitų skaičius, kuris reikalingas 5G tinklui, nuo dabartinių 2 000 satelitų išaugs iki 20 tūkstančių. Ką tai reiškia? Mūsų gatvėse jų bus pilna... Mes ir taip esame, dabar veikiami įvairių spinduliuočių apie kurių žalą žmogui niekas nekalba... O, jūs manote, turi kalbėti? Turėtų... Stenkitės, bet namuose, eidami miegoti, išjungti visus esančius aplinkui elektros įrenginius... apie tokius telefonus ir modemus, net nekalbu, jų neturėtų būti iš viso miegojimo zonoje. Abejoju, dėl radijo dažnio... bet, tai vis dėlto, bangos, kurios man taip pat kelia didelį įtarimą. Įdomu, yra atlikti tyrimai radijo dažnio poveikis žmogui?

5G diegiama pastato viduje, kur vaikšto žmonės

5G diegiama pastato viduje, kur vaikšto žmonės, o apie sveikatą negalvojama

Nors, pasaulio sveikatos organizacija (PSO) jau esamą radijo dažnio bangų ilgį klasifikuoja, kaip potencialiai kancerogeninį veiksnį. O vis didėjantis jaunų žmonių sergamumas smegenų navikais teikia vis įtikinamesnių įrodymų, kad šią spinduliuotę reikėtų klasifikuoti kaip tokią, kuri pasižymi „įrodytu kancerogeniniu poveikiu žmogui". Tokią nuomonę palaiko taip pat ilgametis PSO konsultantas ir elektromagnetinio lauko ekspertas Anthony'is Milleris. Be to, gauta įrodymų, kad pradeda keistis apdulkintojų, paukščių ir laukinių gyvūnų elgesys, o tai liudija, kad ši spinduliuotė gali kenkti ne tik mums patiems, bet ir aplinkai, nuo kurios esame priklausomi. Vis dėlto, poveikis yra .... Pasirodo miego zonoje neturėtų būti jokių elektros įrenginių.

Baisiausia ir nemaloniausia dalis 5G technologijoje yra tai, kad planuojamas masiškas jos poveikis visiems. Rizikos atžvilgiu tai yra kai kas daug kartų galingesnio už 4G tinklą.

5G tinklo diegimas ir naudojimo pradžia jau pasidarė lenktynėmis tarp didžiųjų valdžių. JAV prezidentas Donaldas Trumpas pasakė, kad „nugalėti šiose lenktynėse ir tapti pagrindiniu 5G tiekėju".

JAV 12 miestuose buvo nesėkmingai atlikti 5G testai. Atlikusi šį testavimą buvo ryšių bendrovė AT&T. Paprastas žmogus gyvenantis savo gyvenimą, net neįtaria, kad prasidėjo lenktynės. O, kaip bus Lietuvoje? Pažiūrėkime, kas dalyvauja šiose lenktynėse. Privačios technologijų įmonės, kurios ir yra suinteresuotos paleisti 5G. Deja, nelaukite rezultatų, dėl jo poveikio žmogaus sveikatai ir gamtai... jų jums niekas nepasakys. Taigi, privačios įmonės.

Pažiūrėjus, kaip diegiamas 5G tinklas JAV ir kas finansuoja, teigiama, kad tyrimams apie 5G poveikį sveiktai išvis nenumatyta jokių lėšų, nepaisant kiek bus pristatyta ryšių bokštų, antenų ir satelitų.

Mes visi žinome, girdime, kad didžiausias lošėjas pasauliniu mastu yra Huawei, kuris jau investavo į šią technologiją daug daugiau nei bet kuri kita įmonė. JAV įtakingiausios įmonės šiuo atžvilgiu yra AT&T, Print, T-Mobile ir Verizon. Europoje tokie yra Ericsson ir Nokia.

Labai geras pavyzdys 2018 metais Pjongčango olimpinės žiemos žaidynės, kur buvo visur, kaip naujovė pateiktas 5G tinklas. Visiems pristatomas "saldainiukas". Kol žmogus, nesusiduria, jam tai gerai, greitas ryšys... visi patenkinti, tačiau nepagalvoja, kad norint, kad šis tinklas veiktų, kaip minėjome ankščiau, antenų išdėstymas turi būti labai tankus, net labai tankus. Kitas, klausymas, ar nebuvo atliekami veido atpažinimo bandymai, skanavimas...

Lietuvoje tai Telia, Bite, Tele2. Kaip teigiama 5G Lietuvoje turėtų masinis diegimas vykti jau 2020 metų. Keista pasirodė, kad masinis diegimas Lietuvoje numatomas, kaip ir užsienyje. Kodėl norima, tai įvykdyti, globaliai? O terminas per 3 metus. Kas laukia po įdiegimo? Kokios pasekmės? Niekas nepaaiškina, turimas, vienintelis argumentas, viskas bus greičiau. Bet, 5G dažnis, kitoks, žmogaus kontrolė, laisvė, saviraiška bus tų žmonių rankose... Net ir dabar diegiamos gatvėje stebėjimo kameros, visi žmonės šaukia, puiku, bet ar tai teisėta, kai jus visus pradės stebėti... atpažinti pagal veidą... Kinija jau įdiegusi šią sistemą ir plačiai naudoja. Štai, jums mažas paaiškinimas, kas tas 5G ir kam jis naudingas...

Kaip teikia užsienio spauda, galutinis 5G ryšio tinklo įdiegimas numatytas nuo 2020 iki 2023 metų. Pirmą didelę demonstraciją prieš 5G organizavo asociacija Americans For Responsible Technology, ir ji vyko gegužės 15 dieną, bet žiniasklaida nepageidavo apie tai informuoti, nes tai susiję su ryšių technologijų magnatais.

Taigi, mielieji, čia teigiama, tik asmeninė nuomonė ir pamąstymai, kas mūsų laukia. Įdomiausia tai, kad Lietuvoje, niekas neskelbia, jokia spauda, kad yra vykdoma peticiją dėl 5G tinklo diegimo nutraukimo Žemėje ir Visatoje, tai tarptautinė peticija (www.5gspaceappeal.org). Nepatingėkite, atlikite savo žmogaus pareiga, apsaugoti save ir savo gamtą. Užpildykite anketą ir paraginkite kitus...

Reikia kažką daryti, kas įmanoma, kad žmonės suprastų, kad 5G nereikalingas, ir nepasiduotų visuotinei manijai.

Reklama:
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar