Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Sausio » 22

Amžinasis variklis vis dar veikia...

„Perpetuum mobile yra tikra chimera, kuri į savo gniaužtus įtraukė daugybę žmonių“

( Karlas Kestneris 1783-1857 ).

700 metų ieškojimų

Garsusis vokiečių profesorius Kestneris buvo visiškai teisus. Pirmieji bandymai sukurti amžinąjį variklį buvo dar XIII amžiuje. O XVI-XVII amžiais idėja apie „energijos gavimą iš niekur“ paplito ypač plačiai. Būtent šiuo laikotarpiu buvo kuriama daugybė įvairiausios konstrukcijos „amžinųjų variklių“. Visų Europos šalių patentų biurai buvo tiesiog užversti pareiškimais dėl projektų autorystės. Beprotiška idėja neaplenkė netgi genijų - tarp Leonardo Da Vinčio piešinių buvo aptikta graviūra su amžinojo variklio brėžiniu.

Galiausiai daugybės konstruktorių pareiškimai apie tai, kad jiems pavyko sukurti perpetuum mobile taip nuvargino visuomenę, kad 1775-ais metais Paryžiaus mokslų akademija nusprendė daugiau nebenagrinėti pareiškimų dėl amžinojo variklio patento, nes tapo aišku, kad tokio variklio iš principo neįmanoma sukurti. Nežiūrint į tai, pačios įvairiausios amžinojo variklio modifikacijos kuriamos ir šiomis dienomis, o schemos platinamos visame pasaulyje.

Reikia pabrėžti, kad tarp įvairiausių ir netikėčiausių konstrukcijų, kurias sukūrė niekam nežinomi savamoksliai išradėjai, pasitaiko ir tokių aparatų, kurie turi pagrįst; teisę egzistuoti. Apie tokių mechanizmų veikimo principą garsus amerikiečių mokslininkas ir bandytojas Džonas Vorelas Kilis (1827-1898) taip sakė: „Visur gamtoje vyksta nuolatinis judėjimas. Nuolat sukasi planetos, be perstojo atsiranda ir vystosi gyvybė, vibruoja molekulės, kurios sukelia nuolatinius svyravimus jas supančioje aplinkoje. Kaip tai vyksta ir kaip tai palaikoma - klausimas yra ypatingas, tačiau tai yra faktas. Visiškai natūralus ir protingas siekis įsisavinti šiuos amžinus judesius ir priversti juos tarnauti žmonijos gerovei“.

Nemokama energija

Vienas iš tokių „amžinųjų“ mechanizmų prieš keletą metų buvo sukurtas Peterburge ir iki šiol veikia! Šio mechanizmo autorius Filipas Kuricynas, pagal išsilavinimą veterinaras, visiškai teisingai tvirtina, kad tai nėra amžinas variklis, o tik konstrukcija, kuri panaudoja nemokamą energiją. Mechanizmas sukonstruotas taip, kad jis ima energiją iš supančios aplinkos ir tam panaudojami kelios dešimtys įvairiausių būdų.

Kuricyno variklį sudaro į vieną agregatą surinkti įvairiausios energijos gavimo prietaisai. Agregate yra ir vėjo generatorius, panaudojantis kiekvieną oro judėjimą, ir saulės baterijos, sugeriančios Saulės šviesą ir paverčiančios ją elektros energija. Šis aparatas energiją gali išgauti ir iš pačių įvairiausių gamtos reiškinių - oro drėgmės ir temperatūros kitimo, atmosferos slėgio pasikeitimo ir kt. Iki pastarojo laiko šiuos natūralius gamtos procesus žmogus nepanaudojo energijai išgauti.

Agregatas taip pat sugeba privilioti vabzdžius ir juos gaudyti, o po to per-doroja juos į biomasę, iš kurios vėliau taip pat išgaunama elektros energija.

Į vandenį panardintas variklis sugeba elektros energija paversti potvynių ir atoslūgių energiją. Kurycino aparatas nepraleidžia galimybės „pasikrauti“ audros metu - jame įmontuotas aktyvus žaibolaidis, kuris leidžia priimti žaibo iškrovą ir jos energiją panaudoti savo akumuliatoriams pakrauti.

Iš viso Kurycino sukonstruotame aparate panaudojami 65 įvairūs būdai išgauti energijai iš supančios aplinkos. Mus supanti gamta - tai nuolat kintanti terpė, todėl bent maža agregato mazgų dalis visą laiką funkcionuos, kol fiziškai nesusidėvės.

Netgi tokiu neįtikėtinu atveju, jei gamtoje staiga viskas apmirtų, aparatas dar porą mėnesių veiktų iš nuolat pakraunamų akumuliatorių ir tik tada sustotų. Tačiau tokia situacija dar labiau nereali, nei tikro amžinojo variklio sukūrimas.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.02.2020 laikas 09:15 Kovos būdas su antro tipo HERPES virusu

Yra toks nemalonus gamtos kūrinėlis, kurį medikai vadina antro tipo herpes virusu, plintančiu ir  negerumus sukeliančiu žmogaus genitalijų srityje. Įprastai virusas “miega” kažkur stuburo smegenyse, bet kartais dėl peršalimo ar streso hormonų “nubunda” ir keliauja lin...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 23:05 Natūralus gėrimas, kaip išvengti cistito

Taigi, kaip galima užkirsti kelią ir pabandyti natūraliu išsigydyti cistitą? Dėl natūraliu būdu norintiems įveikti cistitą, ypač jei mes kenčiame chroniškai, turime vengti kai kurių maisto produktų ir įpročių.

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 21:14 Paprastas Būdas Išliktyti Šviežius Bananus

Užkandžių pakavimas vaikams į mokyklą, gali pasirodyti esąs gana didelis iššūkis - ypač bandant įtikti vaikams ir įsitikinant, kad jie valgo maistingą maistą.

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 15:05 Sužinok, kurių produktų laikymo terminas beveik begalinis

Distiliuotas baltasis actas. Jį galima vartoti prieš valgį, jei abejojate jo šviežumu. Pats actas gali būti laikomas metų metus ir negenda. Medus Šis produktas tarnaus jums iki pat mirties. Bičių darbas ir jo magiška sudėtis daro savo darbą. Cukrus meduje sugeria drėgmę

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau