Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos Paslaptys » 2020 » Sausio » 22

Amžinasis variklis vis dar veikia...

„Perpetuum mobile yra tikra chimera, kuri į savo gniaužtus įtraukė daugybę žmonių“

( Karlas Kestneris 1783-1857 ).

700 metų ieškojimų

Garsusis vokiečių profesorius Kestneris buvo visiškai teisus. Pirmieji bandymai sukurti amžinąjį variklį buvo dar XIII amžiuje. O XVI-XVII amžiais idėja apie „energijos gavimą iš niekur“ paplito ypač plačiai. Būtent šiuo laikotarpiu buvo kuriama daugybė įvairiausios konstrukcijos „amžinųjų variklių“. Visų Europos šalių patentų biurai buvo tiesiog užversti pareiškimais dėl projektų autorystės. Beprotiška idėja neaplenkė netgi genijų - tarp Leonardo Da Vinčio piešinių buvo aptikta graviūra su amžinojo variklio brėžiniu.

Galiausiai daugybės konstruktorių pareiškimai apie tai, kad jiems pavyko sukurti perpetuum mobile taip nuvargino visuomenę, kad 1775-ais metais Paryžiaus mokslų akademija nusprendė daugiau nebenagrinėti pareiškimų dėl amžinojo variklio patento, nes tapo aišku, kad tokio variklio iš principo neįmanoma sukurti. Nežiūrint į tai, pačios įvairiausios amžinojo variklio modifikacijos kuriamos ir šiomis dienomis, o schemos platinamos visame pasaulyje.

Reikia pabrėžti, kad tarp įvairiausių ir netikėčiausių konstrukcijų, kurias sukūrė niekam nežinomi savamoksliai išradėjai, pasitaiko ir tokių aparatų, kurie turi pagrįst; teisę egzistuoti. Apie tokių mechanizmų veikimo principą garsus amerikiečių mokslininkas ir bandytojas Džonas Vorelas Kilis (1827-1898) taip sakė: „Visur gamtoje vyksta nuolatinis judėjimas. Nuolat sukasi planetos, be perstojo atsiranda ir vystosi gyvybė, vibruoja molekulės, kurios sukelia nuolatinius svyravimus jas supančioje aplinkoje. Kaip tai vyksta ir kaip tai palaikoma - klausimas yra ypatingas, tačiau tai yra faktas. Visiškai natūralus ir protingas siekis įsisavinti šiuos amžinus judesius ir priversti juos tarnauti žmonijos gerovei“.

Nemokama energija

Vienas iš tokių „amžinųjų“ mechanizmų prieš keletą metų buvo sukurtas Peterburge ir iki šiol veikia! Šio mechanizmo autorius Filipas Kuricynas, pagal išsilavinimą veterinaras, visiškai teisingai tvirtina, kad tai nėra amžinas variklis, o tik konstrukcija, kuri panaudoja nemokamą energiją. Mechanizmas sukonstruotas taip, kad jis ima energiją iš supančios aplinkos ir tam panaudojami kelios dešimtys įvairiausių būdų.

Kuricyno variklį sudaro į vieną agregatą surinkti įvairiausios energijos gavimo prietaisai. Agregate yra ir vėjo generatorius, panaudojantis kiekvieną oro judėjimą, ir saulės baterijos, sugeriančios Saulės šviesą ir paverčiančios ją elektros energija. Šis aparatas energiją gali išgauti ir iš pačių įvairiausių gamtos reiškinių - oro drėgmės ir temperatūros kitimo, atmosferos slėgio pasikeitimo ir kt. Iki pastarojo laiko šiuos natūralius gamtos procesus žmogus nepanaudojo energijai išgauti.

Agregatas taip pat sugeba privilioti vabzdžius ir juos gaudyti, o po to per-doroja juos į biomasę, iš kurios vėliau taip pat išgaunama elektros energija.

Į vandenį panardintas variklis sugeba elektros energija paversti potvynių ir atoslūgių energiją. Kurycino aparatas nepraleidžia galimybės „pasikrauti“ audros metu - jame įmontuotas aktyvus žaibolaidis, kuris leidžia priimti žaibo iškrovą ir jos energiją panaudoti savo akumuliatoriams pakrauti.

Iš viso Kurycino sukonstruotame aparate panaudojami 65 įvairūs būdai išgauti energijai iš supančios aplinkos. Mus supanti gamta - tai nuolat kintanti terpė, todėl bent maža agregato mazgų dalis visą laiką funkcionuos, kol fiziškai nesusidėvės.

Netgi tokiu neįtikėtinu atveju, jei gamtoje staiga viskas apmirtų, aparatas dar porą mėnesių veiktų iš nuolat pakraunamų akumuliatorių ir tik tada sustotų. Tačiau tokia situacija dar labiau nereali, nei tikro amžinojo variklio sukūrimas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.10.2019 laikas 14:20 Receptai – Patiekalai Bulviniai Blynai Su Mėsos Įdaru

Į mėsos faršą dedame prieskonius, tarkuotą svogūną, išspaustą česnaką ir išmaišome. Bulves nuskutame, nuplauname, sutarkuojame, šiek tiek nusunkiame ir apšlaktome citrinos sultimis (po nusunkimo pasilikusį krakmolą dedame atgal...

Skaityti daugiau

26.08.2018 laikas 11:49 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo slogos

Sloga liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo slogos, receptai nuo slogos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, slogos gydymas, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

22.06.2019 laikas 09:25 Receptai – Patiekalai Moliūgų blynai
Gardžių moliūgų blynų receptas. Moliūgų blynai patiekiami su grietine, arba apibarstyti cukraus pudra. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
25.04.2024 laikas 07:30 Japonija pirmauja reikalaudama didžiosios farmacijos ir politikų atsakomybės už COVID marmalų genocidą

Žmonių, kurie mirė "pasiskiepiję" nuo Vuchano koronaviruso (COVID-19), artimieji reikalauja kompensacijų iš Japonijos vyriausybės, kuri, kaip ir Jungtinių Valstijų vyriausybė, skiepus stūmė panašiu formatu kaip operacija "Warp Speed...

Skaityti daugiau

25.04.2024 laikas 07:07 Kodėl kai kurie COVID-19 "vakcinos" šalutiniai poveikiai primena ŽIV simptomus?

Žurnale "AIDS Research and Therapy" paskelbtame atvejo aprašyme atskleidžiama, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) "vakcinos" šalutinis poveikis beveik visiškai atitinka simptomus, susijusius su ūmia ŽIV (žmogaus imunodeficito vi...

Skaityti daugiau

25.04.2024 laikas 06:50 Koks yra geriausias romėnų inžinerijos pavyzdys?
Visi žino akveduko veikimo principą - transportuoti vandenį pasitelkiant gravitaciją. Tai jau sudėtingas menas, nuolydis turi būti taisyklingas dideliais atstumais (ir švelnus, kad nenusidėvėtų akmuo), o tais laikais jie neturėjo šiuolaikinių geodezi...

Skaityti daugiau