Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Vasario » 6

Ar britų valdžia atskleis apie NSO sukauptus duomenis?

Nuo šeštojo dešimtmečio pradžios iki 2009 m. Didžiosios Britanijos gynybos ministerijos departamentas dokumentavo ir tyrė NSO pranešimus. Dabar, praėjus daugiau nei dešimtmečiui nuo programos pabaigos, daugelis tų anksčiau įslaptintų bylų apie NSO pastebėjimus pirmą kartą bus paskelbtos visuomenei, rašo „Live Science“.

Anksčiau kai kurie ministerijos failai apie NSO buvo paskelbti internete Didžiosios Brtanijos nacionalinio archyvo svetainėje, pranešė „The Telegraph“. Vis dėlto visos departamento NSO ataskaitos šiais metais bus paskelbtos „tam skirtame gov.uk internetiniame tinklalapyje“, – „The Telegraph“ pasakojo Didžiosios Britanijos karališkųjų oro pajėgų (RAF) atstovas.

Šis sprendimas buvo priimtas po to, kai britų naujienų agentūra „PA Media“ pateikė prašymą dėl NSO failų remiantis Informacijos laisvės įstatymu, rašo „The Telegraph“. Ministerijos pareigūnai nutarė „geriau skelbti šiuos įrašus, o ne tęsti dokumentų siuntimą į Nacionalinį archyvą“, – sakė RAF atstovas.

Remiantis šalies nacionaliniu archyvu, susidomėjimas NSO Didžiojoje Britanijoje kilo maždaug šeštajame dešimtmetyje, ir dėl šio reiškinio net buvo sukurta Skraidančių lėkščių darbo grupė (angl. Flying Saucer Working Party). Šeštojo dešimtmečio pradžioje NSO netgi patraukė ministro pirmininko Winstono Churchillio, dėmesį – 1952 m. jis savo oro ministrui atsiuntė žinutę: „Su kuo susijęs visas šitų skraidančių lėkščių dalykas? Ką tai gali reikšti? Kur slypi tiesa?“.

Skraidančių lėkščių darbo grupė padarė išvadą, kad NSO atvejai buvo apgaulės, kliedesiai ar paprasti objektai, kurie buvo neteisingai identifikuoti – ir rekomendavo „toliau netirti praneštų paslaptingų oro reiškinių“. Nepaisant to, kiti Gynybos ministerijos skyriai tęsė oficialų NSO tyrimą Jungtinėje Karalystėje, perkeldami tokią veiklą ir į XXI amžių, pranešė Nacionalinis archyvas.

NSO, Didžioji Britanija

Paskutinė NSO ataskaita, kurią ministerija turėtų paskelbti internete, datuojama 2009 m., tyrė pranešimus apie pastebėtus NSO, kurie vyko nuo tų metų sausio iki lapkričio pabaigos. Tarp jų buvo „sidabrinė disko formos šviesa“ (pranešta 2009 sausį), „iki 20 oranžinės ir raudonos žybsinčių šviesų“ (pranešta birželį), „didelis ryškus sidabrinis/baltas rutulys/sfera“ (pranešta liepą) ir „trys žibantys auksiniai rutuliai danguje“ (pranešta rugsėjį).

Po to, kai 2009 gruodžio 1 d. ministerija pakeitė tvarką, NSO pastebėjimai nebefiksuojami ir nebetiriami, rašoma pranešime. Tačiau tai, ką britai yra aptikę ir išsiaiškinę – įskaitant daugelį naujausių NSO ataskaitų, kurios anksčiau buvo prieinamos tik kaip spausdintos kopijos – bus paskelbta internete per artimiausius kelis mėnesius, sakė buvęs ministerijos tyrėjas Nickas Pope'as.

„Tarp tų naujų failų turėtų būti keletas įdomių grynuolių“, – „The Express“ sakė N.Pope’as.

Publikuoja: lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.02.2020 laikas 09:15 Kovos būdas su antro tipo HERPES virusu

Yra toks nemalonus gamtos kūrinėlis, kurį medikai vadina antro tipo herpes virusu, plintančiu ir  negerumus sukeliančiu žmogaus genitalijų srityje. Įprastai virusas “miega” kažkur stuburo smegenyse, bet kartais dėl peršalimo ar streso hormonų “nubunda” ir keliauja lin...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 23:05 Natūralus gėrimas, kaip išvengti cistito

Taigi, kaip galima užkirsti kelią ir pabandyti natūraliu išsigydyti cistitą? Dėl natūraliu būdu norintiems įveikti cistitą, ypač jei mes kenčiame chroniškai, turime vengti kai kurių maisto produktų ir įpročių.

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 21:14 Paprastas Būdas Išliktyti Šviežius Bananus

Užkandžių pakavimas vaikams į mokyklą, gali pasirodyti esąs gana didelis iššūkis - ypač bandant įtikti vaikams ir įsitikinant, kad jie valgo maistingą maistą.

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 15:05 Sužinok, kurių produktų laikymo terminas beveik begalinis

Distiliuotas baltasis actas. Jį galima vartoti prieš valgį, jei abejojate jo šviežumu. Pats actas gali būti laikomas metų metus ir negenda. Medus Šis produktas tarnaus jums iki pat mirties. Bičių darbas ir jo magiška sudėtis daro savo darbą. Cukrus meduje sugeria drėgmę

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau