Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2020 » Vasario » 6

Ar britų valdžia atskleis apie NSO sukauptus duomenis?

Nuo šeštojo dešimtmečio pradžios iki 2009 m. Didžiosios Britanijos gynybos ministerijos departamentas dokumentavo ir tyrė NSO pranešimus. Dabar, praėjus daugiau nei dešimtmečiui nuo programos pabaigos, daugelis tų anksčiau įslaptintų bylų apie NSO pastebėjimus pirmą kartą bus paskelbtos visuomenei, rašo „Live Science“.

Anksčiau kai kurie ministerijos failai apie NSO buvo paskelbti internete Didžiosios Brtanijos nacionalinio archyvo svetainėje, pranešė „The Telegraph“. Vis dėlto visos departamento NSO ataskaitos šiais metais bus paskelbtos „tam skirtame gov.uk internetiniame tinklalapyje“, – „The Telegraph“ pasakojo Didžiosios Britanijos karališkųjų oro pajėgų (RAF) atstovas.

Šis sprendimas buvo priimtas po to, kai britų naujienų agentūra „PA Media“ pateikė prašymą dėl NSO failų remiantis Informacijos laisvės įstatymu, rašo „The Telegraph“. Ministerijos pareigūnai nutarė „geriau skelbti šiuos įrašus, o ne tęsti dokumentų siuntimą į Nacionalinį archyvą“, – sakė RAF atstovas.

Remiantis šalies nacionaliniu archyvu, susidomėjimas NSO Didžiojoje Britanijoje kilo maždaug šeštajame dešimtmetyje, ir dėl šio reiškinio net buvo sukurta Skraidančių lėkščių darbo grupė (angl. Flying Saucer Working Party). Šeštojo dešimtmečio pradžioje NSO netgi patraukė ministro pirmininko Winstono Churchillio, dėmesį – 1952 m. jis savo oro ministrui atsiuntė žinutę: „Su kuo susijęs visas šitų skraidančių lėkščių dalykas? Ką tai gali reikšti? Kur slypi tiesa?“.

Skraidančių lėkščių darbo grupė padarė išvadą, kad NSO atvejai buvo apgaulės, kliedesiai ar paprasti objektai, kurie buvo neteisingai identifikuoti – ir rekomendavo „toliau netirti praneštų paslaptingų oro reiškinių“. Nepaisant to, kiti Gynybos ministerijos skyriai tęsė oficialų NSO tyrimą Jungtinėje Karalystėje, perkeldami tokią veiklą ir į XXI amžių, pranešė Nacionalinis archyvas.

NSO, Didžioji Britanija

Paskutinė NSO ataskaita, kurią ministerija turėtų paskelbti internete, datuojama 2009 m., tyrė pranešimus apie pastebėtus NSO, kurie vyko nuo tų metų sausio iki lapkričio pabaigos. Tarp jų buvo „sidabrinė disko formos šviesa“ (pranešta 2009 sausį), „iki 20 oranžinės ir raudonos žybsinčių šviesų“ (pranešta birželį), „didelis ryškus sidabrinis/baltas rutulys/sfera“ (pranešta liepą) ir „trys žibantys auksiniai rutuliai danguje“ (pranešta rugsėjį).

Po to, kai 2009 gruodžio 1 d. ministerija pakeitė tvarką, NSO pastebėjimai nebefiksuojami ir nebetiriami, rašoma pranešime. Tačiau tai, ką britai yra aptikę ir išsiaiškinę – įskaitant daugelį naujausių NSO ataskaitų, kurios anksčiau buvo prieinamos tik kaip spausdintos kopijos – bus paskelbta internete per artimiausius kelis mėnesius, sakė buvęs ministerijos tyrėjas Nickas Pope'as.

„Tarp tų naujų failų turėtų būti keletas įdomių grynuolių“, – „The Express“ sakė N.Pope’as.

Publikuoja: lrytas.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau