Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 30

Asteroidas COVID-19: Pirmasis Meteoritas Nukrito Nigerijoje

Kovo 26-27 d. Nigerijoje, Akurė mieste gyventojus pažadino didelis nepaprasto garso sprogimas. Žmonės manydami, kad tai žemės drebėjimas pradėjo bėgti lauk iš namų: daugelis langų ir durų išlėkė lauk, byrėjo stogai.

Pranašystės, Asteroidas, Nigerija, Meteoritas

Tačiau miesto pakraščio gyventojai, vietoj žemės drebėjimo ar sprogimo pamatė šį vaizdą:

Pranašystės, Asteroidas, Nigerija, Meteoritas

Kai atėjo rytas ir ugnis užgeso, apstulbę žmonės pradėjo filmuoti įvykio vietą:

Atvykusi į vietą policijai ir kitai valdžios institucijai, po nedidelių pokalbių, buvo bandoma nuraminti piliečius, pasakodami jiems pasaką, kad sunkvežimis gabeno sprogmenis į karjerą ir sprogo. Dėl kurio šimtai pastatų buvo nušluoti nuo žemės paviršiaus:

O dabar mes stebėkime, kaip sprogsta automobilis, pilnas sprogmenų:

Vaizdo įraše matomas sunkvežimis, kurio keliamoji galia yra šiek tiek didesnė nei tona. Krateris nuo šio sprogimo:

Pranašystės, Asteroidas, Nigerija, Meteoritas

O tai yra krateris Nigerijoje:

Pranašystės, Asteroidas, Nigerija, Meteoritas

Pranašystės, Asteroidas, Nigerija, Meteoritas

Taigi, norint padaryti tokio dydžio kraterį, jums reikėtų susprogdinti ne sunkvežimį, ne bombą, o kažkur vagoną dinamito, tai yra, apie 0,05 kilotonos. Taigi tik Meteoritas galėjo sukelti tokį sprogimą, gana – labai didelis.

Spėjama, kad šio meteorito pakeleiviai buvo asteroidas 2012 XA133, kurių skersmuo yra iki 400 metrų ir asteroidas 2020 FJ4, kurio skersmuo yra iki 10 metrų. Jie praskrido arti žemės kaip tik kovo 26 dieną: didelis 7 milijonų kilometrų atstumu, mažas 0,7 atstumu iki Mėnulio.

Ir tai tik akmenys, apie kuriuos praneša NASA, nors greičiausiai ten buvo visas jų „paketas“ ir kažkas iš ten nukrito ant Nigerijos.

Žiniasklaida kažkodėl nutylėjo tema, apsiribodama trumpomis žinutėmis apie sunkvežimį ir neparodydama kraterį nuo sprogimo. Ir tai keista, kad kariškiai uždaro miestus, atsiranda daugybė laivų jūrose.

O, kiti NASA žmonės praneša, kad balandžio 2 d. laukiamas kilometro ilgio asteroido kritimas, kuris nukris nežinia kur. Taigi dabar, atsižvelgiant į Nigerijos naujienas, manoma, kad kataklizmą gali būti, todėl stebėkime įvykių raidą.

Pasaulio naujienos su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau