Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 4

Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0

2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo.:

Paprastai su šiais „trimito garsais“ kyla daug klausymų, nes vaizdo įrašai panašūs, tačiau šiuo atveju visa tai girdėjo visas miestas. Ir ne tik miestas, ir ne tik Slovakija.

Satu Marė, Rumunija, balandžio 3 d.:

Net konspirologai tiksliai nežino, kas sukelia šiuos garsus, jau neminint tų valdininkų, kurie ne žodžio nepasakys, kad nepaprastų brangių kėdžių institutuose. Nepaisant to, šiandiena yra dvi lygiavertės šio reiškinio versijos:

a) trimito garsai yra susiję su kai kuriais tektoniniais procesais;

b) trimito garsai leidžia milžiniški ateivių laivai.

Kurios teisingesnės versijos nežinome, bet žiūrime eilės tvarka:

NSO, Seismologija, polių slinkimas

Ekrane matomi žemės drebėjimai virš M4.5, USGS surinkti vos per dieną. Mėlyna rodo :“senus“ seisminius įvykius už kovo 29 d., tačiau dvi dienas nieko nekeičia – lūžių aktyvumas yra vis viena pastebimas.

Dabar pažiūrėkite į šiek tiek išsamesnį IRIS ekraną:

NSO, Seismologija, polių slinkimas

Detalesni Turkijos seismologų duomenys:

NSO, Seismologija, polių slinkimas

Viskas vyksta įtartinai – serija M5.0 žemės drebėjimų išilgai viena linija, tame pačiame gylyje, per vieną dieną. Linija driekiasi nuo Irano iki Italijos, todėl palei šią grandinę artimiausiu metu gali ir lūžti. Tai yra Italija, Graikija, Turkija, Iranas.

Nežinome seisminio aktyvavo mechanizmo, tačiau galime matyti, kad Afrikos plokštė pajudėjo ir pradėjo stipriau spausti hipotetiniai „Didžiajai Adrijai“ – senovės litosferos plokštei, plūduriuojančiai mantijai po Europa.

NSO, Seismologija, polių slinkimas

Jei hipotezės apie „Didžiąją Adrija“ teisingos, tada ši plokštė tęsiasi iki pat Norvegijos ir yra atsakinga už Vrančios zoną, taip pat kitus paslaptingus žemyno seisminius židinius. O dabar žemės drebėjimai prasidėjo „Didžiosios Adrijos“ zonoje, o pati plokštė kažkur gilumoje skleidžia kažkokius baisius garsus.

Ką dabar galvoti? Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje.

Taip pat galite galvoti, kad „trimito garsus“ skleidžia ateivių laivai. Tai, be abejo, ramesnė versija nei mega žemės drebėjimai, vis dėlto mes taip pat nesitikime gerų naujienų ir „marsiečių“. Paprastai ateivių pasirodymas nieko gero nežada, todėl mes stebėkime įvykių raidą.

O trumpai tariant, ką norėjau pasakyti... ši nuomonė asmeninė, daugelis gali ir nesutikti, bet daugelis gali ir paaiškinti. Atsirandantys šiuose regionuose tokia garsų anomalija, verčia pagalvoti, kodėl tai vyksta. Vienintelis paaiškinimas žemės plokščių pasislinkimas, kuris gali sukelti didelių problemų.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau