Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 2

COVID-19: Padėtis Italijoje Ir Netrukus, Akivaizdžiai, Visur

Didžioji dalis COVID-19 panešimų į tinklą vaizdo įrašo formatu, tačiau labiausiai informatyvūs dalykai – tai, kaip taisyklė, žmonių garso įrašai, kurie yra atsidūrę epidemijos epicentre:

Ankščiau, tokios žinutės buvo kinų kalba, tada prie jų prisidėjo italų/ispanų, vėliau – anglų kalba, o dabar, deja, atėjo laikas rusų kalbai. Šis įrašą mums visiems rado mūsų skaitytojas i (taip įvardijamas, užsienio spaudoje anonimas):

Tuo tarpu neseniai per televizorius pasakojo visiškai skirtingus dalykus (žinoma, reikia padėkoti, kad lyg ir negirdėjau Lietuvos valdžios atstovų, kad tai nieko baisaus, reikia jiems už tai padėkoti, jei kas girdėjote, priešingai, parašykite). Taigi, kas dedasi šiuo metu pasaulyje, apie kurį visa spauda nutyli, arba kalba pagrąžintai:

Laimei, stengiuos dažnai nežiūrėti televizoriau, nes jau, tampa kartais nepermalu. O, kai nežinai, tai per daug ir galvos neskauda, bet žinoma, kas priklauso, reikia žinoti, bet užtenka, jei esi protingas žmogus ir kartą išgirsti. Taigi, kas buvo, jau kalba senai Europoje, apie COVID-19, matyt, Rusijos medicinos mokslo šviesuoliai, matyt nežinojo, ir aš nežinau, ką jei kalbėjo. Tačiau, kaip matome, jų prognozės neišsipildė ir Italijoje vyksta kur kas baisesni dalykai.

Kas bus toliau ir aplamai, kas bus visame pasaulyje sunku pasakyti. Nepaisant to, apskritai tai galima suprasti iš dabartinių naujienų agentūrų pranešimų.

Zerohedge.com su nuoroda į Kinijos žiniasklaidą rašo, kad prasideda antroji karantino banga. KLR valdžia ilgą laiką bandė išlaikyti „pergalę prieš pandemiją“ iliuziją, tačiau iš to, kas vyksta Italijoje ir Niujorke, matome, kad Pekinas įžūliai melavo ir PSO tam pritarė. Dabar kinai bandė žmonės sugrąžinti į darbą ir taip gelbėdama ekonomiką, tačiau viskas pasibaigė pakartotiniais karantino pranešimais.

Dabar, kaip rašo zerohedge, čia klausimas ne apie pandemija ir net tame, kad Kiniją valdo melagiai. Klausymas tame, kokia civilizacijos saugumo riba? Tai yra, kiek valstybinių rezervų (įvairiose srityse) pakaks ir pan.? Anksčiau ar vėliau, bet maistas sandėliuose baigsis. I ne tik Kinijoje.

JAV: FTB suėmė „dėdę“ už tai, kad pirko per daug vaistų ir apsauginių priemonių.

FTB logika aiški: jie pradėjo kovą su spekuliantais, kurie bando pasipelnyti krizę. Tačiau, šiuo atveju „dėdė“ nespekuliavo ir tiesiog viską pirko atsargai, akivaizdu, kad artimiausiu metu ketindamas parduoti arba pasikeiti. Jis, tokiu būdų dar įstatymo nepažeidė, tačiau vis tiek buvo įvardintas, kaip platintojas.

Ir tai rimtas skambutis perpardavėjams: šiandieną „dėdę“, apkaltino už tai, kad nusipirko 80000 medicininių kaukių, o rytoj gali pradėti areštuoti už tai, kad turi kažkas reikiamą FEMA visureigį, už ginklų laikymą, šovinių, už konservų dėžę ir pan.

JAV: į COVID-19 aukų laidojimus pradedama įtraukti ir kalinius. Anksčiau tokia praktika buvo taikoma tik didelio masto stichinių nelaimių atvejais.

Prancūzija: žmonės pradeda nuiminėti vėliavas ir numesti ES vėliavas.

https://www.instagram.com/p/B-cmRIWAFcd/?igshid=izan636mez9q

Kadangi Europos Sąjunga, kažkaip nepateisino savo kovos su COVID-19 ir vėliavų numetimas, negaliu spręsti ar teisingas ar ne. Palikime kiekvienam apie tai. Tačiau problema tame, kad gali kitą kartą pro langus skristi pluoštai eurų, jei žlugs ES, nes jie bus beverčiai.

Znak.com: Policijos pareigūnai jau surašė 1250 protokolų už karantino pažeidimą ir saviizoliacijos nesilaikymą. Tai liudija praneša Rusijos vidaus reikalų ministerijos spaudos tarnybos informaciją, paskelbta balandžio 1 dienos vakarą.

Na, kova su karantino pažeidėjais turbūt yra geras ir teisingas dalykas, tačiau, karinis paradas yra šventas – tai antpečiai ir visa kita:

Kova su karantino pažeidėjais Salvadore:

Kova su karantino pažeidėjais Kazachstane:

Dar keletas pasakojimų apie kovą su koronavirusų kitose šalyse:

Čia trumpai tariant, jeigu kas rusiškai nesupranta: vienu žodžiu įtaria viename bute sergančius žmonis ir jų visą laiptinę užrakino spyna. Viduje paliko plastikinį paketą, atliekoms mesti. Produktus gyventojai gaus per kurjerį. Policija pastatė apsaugą.

Deja, kadre su džipais nėra nurodytą datos, todėl sunku patvirtinti ar paneigti šios nuotraukos laiką. Bet, jei informacija yra teisinga, tada mes atkreipiame skaitytojų dėmesį: be sumontuotų kulkosvaidžių, ant vieno džipo yra sumontuotas AGS-17 „Liepsna“ – 30 mm automatinis granatsvaidis.

COVID-19, pandemija, Pasaulis, koronavirusas

Kažkas panašaus iš Vietnamo (M79) laikų. Tačiau, kaip granatsvaidis padeda kovoti su COVID-19 nėra labai aišku. Akivaizdu, kad tai yra kažkoks naujas klyksmas karinėje taktikoje iš hibridinio karo serijos, todėl įdomu, kas vyks šiame pasaulyje toliau, o mes stebime, kas darosi jame. O jūs?

pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau