Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Lapkričio » 13

Dviejų oro linijų pilotai pranešė apie NSO virš Airijos

Airijos Aviacijos tarnyba (angl. Irish Aviation Authority, IAA) tiria pranešimus apie ryškias šviesas ir NSO pietvakarinėje Airijos pakrantėje, rašo BBC. 

Viskas prasidėjo penktadienį, lapkričio 9 d., kai 6 val. 47 min. vietos laiku (8 val. 47 val. Lietuvos laiku) britų oro kompanijos “British Airways” pilotė susisiekė su Shannon oro uosto skrydžių kontrole.

Airija, NSO, aliens, anomalies, ufo

Ji norėjo sužinoti, ar netoliese nevyksta kokie kariniai mokymai, nes „kažkas judėjo taip greitai“. Skrydžių kontrolės operatorius patvirtino, kad jokių mokymų nėra. Pilotė, skrendanti iš Montrealio (Kanada) į Heathrow oro uostą, pasakė, kad ji matė „labai ryškią šviesą“ ir į kairę nuo jos lėktuvo atsirado kažkoks objektas, kuris „tuoj pat greitai nuskriejo į šiaurę“.

Jai buvo smalsu, kas tai buvo – bet, jos teigimu, nepanašu, kad objektui būtų grėsęs susidūrimas.

Prie pokalbio prisijungė kitas pilotas iš „Virgin“ ir pasiūlė versiją, kad tai galėjo būti meteoras ar kitas panašus objektas, patekęs į Žemės atmosferą.

Airija, NSO, aliens, anomalies, ufo

Jis pranešė, kad „buvo keli objektai, skriejantys daugmaž ta pačia trajektorija“, ir kad jie buvo labai ryškūs. Pilotas sakė, kad matė „dvi ryškias šviesas“ dešinėje, kurios nuskriejo tolyn dideliu greičiu.

Vienas pilotas teigė, kad greitis buvo „astronominis, daugmaž dviejų machų“ (2450 km/h, red. past.) – kas yra dvigubai greičiau už garso greitį.

„Remdamasi kelių lėktuvų pranešimais apie neįprastus veiksmus ore penktadienį, lapkričio 9, IAA užprotokolavo įvykį, – cituojama Airijos Aviacijos tarnyba. – Šis įvykis bus tiriamas laikantis įprasto konfidencialaus įvykio tyrimo proceso“.

Shannon oro uosto atstovas žiniasklaidai sakė, kad kol vyksta IAA tyrimas, oro uostui būtų nederama ką nors komentuoti.

Parengta pagal BBC, rašo lrytas.lt

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar